Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem sabma411, 1/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, mám přesně to samé, FF prostě začal u Farmy stávkovat. A skutečně nepomůže vůbec nic. Ale zkusila jsem změnu na Microsoft Edge a jak ho jinak moc nemusím, Farma tam běží přímo skvěle (snad to teď nezakřiknu).
    Takže kdo si nejste úplně jistí (jako já ;)) s tou přeinstalaci, zkuste ten ME.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kiki2305

    Prohlížeč Edge je jen pro ty, co mají Win 10, bohužel hráč youda69 jeho služby využít nemůže. Jinak samozřejmě mohu také říci, že v něm hra funguje velmi dobře.
    Jinak děkuji, za další zpětnou vazbu.
    Já jsem zatím s prohlížečem Firefox nezaznamenal žádné problémy.
    Teď ovšem koukám, že mám novější flash player než hráč youda69

    [​IMG]

    [​IMG]

    Takže zkuste ještě zkontrolovat aktualizace flash playeru.
     
    jirinasinova198, Honzulka05 a kiki2305 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Aha, tak to se moc omlouvám, nechtěla jsem nikoho mást. Nějak jsem si vsugerovala, že Edge je prostě nový Explorer a překvapilo mě, jak dobře v něm Farma běží (IE mě totiž taky zlobil).
    Ale bohužel, konkrétně u mne ten problém nebude v aktualizacích. Teď jsem to zkontrolovala a mám přesně ty samé verze, poslední aktualizace je z 13.3. :(
    Ale vím, že už jednou to tak bylo, musela jsem FF opustit a nějakou dobu hrála v GCh. Po čase (tedy asi po nějaké další aktualizaci) se to zase srovnalo a k FF jsem se mohla vrátit.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ono není někdy od věci prohlížeč a flash player odinstalovat a poté nainstalovat znovu, protože neustálými aktualizacemi může dojít problémům.
    Ještě je možnost uvést Firefox do čistého stavu pomocí funkce obnovení, kdy dochází ke smazání všeho, zůstane pouze čistý prohlížeč.
    Klikneme na nastavení (3 vodorovné čárky) - nápověda - technické informace a tam vpravo nahoře kliknout na Obnovit Firefox.
    Běžně v prohlížeči Firefox nehraji, používám jen občas, nicméně od včera jej používám pro svou farmu a problémy zatím nemám, a to mám zapnuté animace ve hře a mám otevřených několik dalších programů. A žádné pomalé načítání nebo něco podobného nezaznamenávám. Ale zase mám pomoc ve svém NTB v podobě dedikované grafiky, kterou mám nastavenou tak aby ji prohlížeč využíval.
     
  5. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Dobrý den,

    Chci nahlásit problém ve hře. Asi poslední tři dny se mi stává to, že když chci kolečkem posouvat nabídku např. ve stodole, tak se mi zároveň posouvá i celá stránka s farmou. Předtím se dala krásně kolečkem rolovat pouze např. Stodola. Chci se zeptat, zda je to problém ve hře jako takové, v pluginu flash a nebo je to problém prohlížeče?

    OS: Windows 10 Home x64 cz
    Prohlížeč: Google Chrome 73.0.3683.86 (Oficiální sestavení) (64bitový) - aktuální

    Prosím o přesunutí mého dotazu do správné sekce ..omylem založeno nové vlákno. Pomoc od známého nevěděl že píše jinam děkuji a prosím o radu Janča
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janka79

    Bohužel, s tím pomoci asi nepůjde, bude to chyba (vlastnost) prohlížeče a flash playeru.
    V prohlížeči GCH to u mě funguje (nefunguje) stejně.
    A v prohlížeči Firefox to neroluje kolečkem vůbec.
    Na vině bude nejspíše Flash player v kombinaci s prohlížečem.
    Tam, kde to funguje u mně je Edge a MIB, přitom všechny prohlížeče mají stejnou verzi FP.
    Budeš muset vydržet jestli nebude sjednána náprava ze strany Adobe nebo prohlížečů.
    Ale jelikož Flash končí tak se také opravy nemusíme dočkat.

    Fajn hru pezt

    PS: netřeba nikam přesouvat, jsi ve zcela správné sekci ;)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/19
  7. wirruss

    wirruss Zelenáč fóra

    Dobrý den, chci nahlásit chybu - počet BZ u dekorací v liště neodpovídá vůbec počtu BZ, který se zobrazí u stejných dekorací, když je umístím na plochu, v liště jsou několikanásobně menší čísla. Všimla jsem si toho asi před dvěma týdny, nevím, jak dlouho to trvá, ale dříve počty BZ odpovídaly.

    Díky za odpověď
    Wirruss
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wirruss - to co popisuješ se týká dekorací, které dávají x-násobek levelu (ať už z farmy nebo z Baha). Již několikrát se to reportovalo, ale zatím bez valného výsledku.
     
    Honzulka05 a modrýměsíc tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.