Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem janaj, 27/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář010166

    Pro hraní farmy na zařízení s operačním systémem Android je potřeba používat prohlížeče, které mají již integrovaný Flash player. Nejvíce se proto hodí prohlížeče Puffin a Photon Flash Player & Browser. Oba prohlížeče stáhneš z Obchod Play.
    Osobně mám dobré zkušenosti s prvním jmenovaným, tedy Puffinem.
    Návod najdeš také v tomto vlákně Jak spustit hru na OS Android
    Předpokládám, že jsi si koupila nový telefon, dříve jsi používala Android 4 a méně tam ještě Flash player fungoval. Proto teď nefunkčnost flash playeru.

    Fajn hru pezt
     
  2. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    Telefon mám již nejméně rok a mám stažený prohlížeč Photon Flash Player a Browser.......tak nevím, v čem je problém. I tablet mám samsung a zde mi již také nelze spustit flash...
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    farmář010166

    Při použití prohlížeče Photon, je potřeba mít aktivován Flash player, ten se aktivuje pomocí ikony blesku, když otevřeš přihlašovací stránku hry, tím že na ni klepneš a zvolíš toto

    [​IMG]

    A ikona blesku bude při aktivním flash playeru přeškrtnutá

    [​IMG]

    Pokud by byly problémy, můžeš vyzkoušet prohlížeč odinstalovat a nainstalovat znovu, nebo přejít na prohlížeč Puffin
     
  4. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    ale nyní jsem stáhla puffina a tam to jde, tak je opravdu problém s Browserem...
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    farmář010166

    Tak, zřejmě možná bude problém, v prohlížeči Photon, v kombinaci s verzí androidu, kterou máš.
    V podstatě se není čemu divit, protože Flash player končí (rok 2020), a vývojáři a výrobci se jej snaží ve svých zařízeních eliminovat, nebo omezit jeho používání na minimum.
     
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    A nesnažíš se koupit výběh pro lenochody ve Městě nebo na Farmě? Všechny Baha-věci (stromy, plodiny, výběhy, dílny), které se kupují (tj. nevyrábějí se v Dílně), musíš kupovat z Bahamaramy. V libovolném Baha prostoru (prales, plantáž, vodopády, ostrov pokladů) klikni na ikonu červeného košíku vlevo dole...
    [​IMG]
     
    zahradnice4, elbedna a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.