Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem janaj, 27/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj angee93

    Bohužel v tuto chvíli nevíme, jestli bude nějaké prodloužení akce nebo nějaká kompenzace.
    Nicméně to budu reportovat.

    Fajn hru pezt
     
  2. angee93

    angee93 Rádoby autor

  3. .-Cedrik-.

    .-Cedrik-. Zelenáč fóra

    To že se pracuje na opravě mě nikterak neuklidnilo :)) neustále čekám na to , abych mohla sklidit akční a netuším jestli mi ještě nebude chybět !! Jelikož pracuji a dopoledne nemám možnost se připojit, asi akci nedokončím.., fakt smutné když není jedna jediná akce bez nějakých problémů...
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .-Cedrik-.

    Bohužel musíme čekat jak se s tím programátoři popasují a kdy to zprovozní.
    Prosím tedy o trpělivost, sice už mám akci splněnou, ale také se nemohu na farmu přihlásit.

    Fajn hru pezt

    EDIT: tak u mě už to asi jede, tak to vypadá na posun v opravách;)
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  5. Kyja75

    Kyja75 Pisálek fóra

    Dobrý den, mohu se zeptat co mám dělat, když sice splním úkoly v družstvu, ale bedýnky ať již s materiálem ani zvěří či stromky se mi v záložce inventáře neukazují, má tam být spotřební zboží, ale já mám stále jen ty hlavní 3, dekorace, stromy a stáje, po spotřebním zboží ani vidu ani slechu :( Děkuji za odpověď
    PS: jinak prohlížeč i historie vyčištěná a aktualizace i s odhlášením a opětovným přihlášením též vyzkoušená a bez výsledku, hraji na google prohlížeči.
     
  6. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    ahoj klikni na ikonu vázičky- dekorace - rozbalí se ti nabídka: všechno-dekorace-spotřební zboží
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kyja75

    Spotřební zboží najdeš v levé liště ikona dřevěné bedny, následně ikona vázičky, po otevření vybereš záložku spotřební zboží.

    [​IMG] [​IMG]

    Pro lepší vyhledání můžeš použít vyhledávač vpravo nahoře

    Fajn hru pezt
     
  8. Kyja75

    Kyja75 Pisálek fóra

    Děkuji za info :) Hezkou hru
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kyja75

    Není zač :), hlavně že se našlo ;)
     
  10. bojink93

    bojink93 Pisálek fóra

    Nevíte někdo kde najdu lenochoda
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bojink93

    Pokud myslíš Výběh pro lenochody, tak si musíš aktivovat v opičím chrámu za zlaté banány poté si výběh můžeš koupit ve farmářském obchodě.
    Pokud něco jiného musíš lépe specifikovat.

    Fajn hru pezt
     
  12. bojink93

    bojink93 Pisálek fóra

    Výběh jsem aktivovala v opičím chrámu a ve farmářském obchodě ho nemám
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bojink93

    6. místnost jsi měla aktivovanou když jsi se snažila aktivovat sochu pro lenochoda?
    Doporučil bych hru restartovat, aby se aktualizoval stav a poté znovu zkontrolovat ve farmářském obchodě dostupnost výběhu pro lenochoda a nebo zkontrolovat, jestli je socha aktivována.
     
    MatysekKamilek tohle ocenil(a).
  14. -slly-

    -slly- Zelenáč fóra

    splnila jsem úkol na kolibří hnízdo a nikde ho nemůžu najít ani v liště ho nemám
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -slly-

    Nejprve bych doporučil hru restartovat.
    Kolibří hnízdo
    najdeš v inventáři na bahamaramě.

    Fajn hru pezt
     
  16. -slly-

    -slly- Zelenáč fóra

    dekuji mockrát za radu hledali jsme jej na farme. Dekuji už mám
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -slly-

    Není zač:), hlavně že se našli ;)

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  18. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    Dobrý den, již několik dnů se nemohu přihlásit na farmu přes mobil. Jsem přesvědčena, že to má nějakou souvislost s Flasch a aktualizací v mobilu.........
    je nějaká jiná možnost, jak spustit farmu na mobilu nebo tabletu??
    Děkuji za odpověď.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmář010166

    Bohužel nepíšeš jaký operační systém tvůj mobil používá, jestli Android nebo iOS, popřípadě některou verzi windows, ale chce to opravdu upřesnit.
    V zařízení s Androidem, tak tam jsem problémy nezaznamenal, teď jsem zkoušel a farma se otevře v prohlížeči Puffin bez problémů.
     
  20. farmář010166

    farmář010166 Pisálek fóra

    Ahoj,můj mobil má operační systém Android 7,0. Farma se otevírala bez problémů, až tento týden ne. Když chci spustit adobe flasch player, tak mi to hlásí, že tento obsah vyžaduje adobe flash player, který vaše zařízení nepodporuje....
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.