Určeno k archivaci Technické dotazy březen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hooonza

    hooonza Zelenáč fóra

    Všechny uvedené podmínky splňuji. když zadám pokračovat s kartou tak mne to nepustí dál k zadání údajů. Jen napíše vyskytla se chyba.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hooonza

    Zřejmě máš zablokovanou platební kartu, s obdobným problémem jsem se potýkal docela nedávno, měl jsem novou kartu a ještě nebyla aktivovaná a tím jsem se dostal na černou listinu, a následně se objevovala stejná hláška, u tebe bude tedy stejný problém, jsi na černé listině, z nějakého důvodu, např. opakované zkoušení platby, výpadek internetu při spojení a další.
    S tímto problémem se prosím obrať na herní podporu, při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a řádně popiš svůj problém, Jak kontaktovat herní podporu
     
  3. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    • Mimo téma, pezt
    Platba - od slova platit.
    Pladba - ????
     
  4. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    • Mimo téma, pezt
    Pechfóglinko - tyhle hrubky mě taky tahají za oči a říkám si kolik že tomu člověku asi je, ale pak si vzpomenu na svého manžela, který s češtinou bojuje už přes 40 let, který je velmi inteligentní člověk, kterého slohově málokdo dožene a je i vystudovaný inženýr. Přesto často napíše miš, visoký či mlín a nepřijde mu na tom nic divného. Když ho na hrubku upozorním, tak si to ihned odvodí a ví co tam má být a proč, ale příště to napíše znova špatně. Prostě to nevidí. Každé slovo by si po těch letech studií a používání češtiny musel stejně vždy a znovu odvozovat. Já mám výhodu, že většinu hrubek vidím rovnou a kolikrát ani nevím proč je to zrovna tak a tak, prostě to mám nakoukaný. Mám totiž fotografickou paměť, on ne. Takže pokaždý když vidím takovou hrubku, vzpomenu si na manžela a říkám si, že ten dotyčný za to nemůže a jaké trable s češtinou už asi musel v životě zažít, a pak se jdu raději dívat do jiného vlákna, aby mně to pořád netahlo za oči.

    Edit: Chápu, souhlasím a kaju se, jen jsem neodolala, vím jak s češtinou někdo může bojovat. Napomenutí jsem i očekávala a vlastně by mě zklamalo kdyby nepřišlo. Pořádek musí být, to je jasný. Dík za upozornění a příště snad odolám.
     
    Naposledy upraveno: 24/3/17
    babako tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl- a Prepperka

    Vidíte a nebo máte pocit, že je tu volná diskuse? A ještě k tomu to navíc nesouvisí s tím, co se v tomto vlákně řešilo.
    Zde je sekce určená k dotazům a problémům ve hře, což u vašich příspěvků jaksi postrádám.
    Děkuji za dodržování pravidel

    Hezkou hru pezt
     
    babako a Prepperka tohle ocenili.
  6. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nevím jestli je to k tématu nebo ne.
    Mě se při každém placení kartou, zobrazují i předcházející karty kterýma jsem platil. Stačí jen vybrat tu aktuální a potvrdit platbu.
    Pokaždé to skočí na tu poslední už neplatnou, v tom možná bude zádrhel. Několikrát se mi stalo že jsem potvrdil platbu aniž bych překlikl na aktuální platnou kartu.
    [​IMG]
     
    spuntka a babako tohle ocenili.
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný

    Je potřeba si na to dávat pozor, ale pokud sis nevymazal starou neplatnou kartu, tak s tím již musíš počítat.
    Samozřejmě je možnost vymazat platební údaje.
    Ale předpokládám, že 10% bonus je vázán na starou platební kartu takže pokud ji vymažeš přijdeš o tento bonus, na novou se nepřenese, bude se muset na ní provést první nákup.
    Pokud by jsi se rozhodl přece jen tu starou platební kartu vymazat, tak je nejlepší smazat obě a poté přejít znovu k zadávání platebních údajů a pokud budeš chtít tak opět uložit a získat zpět 10% bonus za nákup.

    Hezkou hru pezt
     
    Ria30., danda-vnovis a babako tohle ocenili.
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já jsem to psal kvůli tomu, že se tazatel může potýkat z touto chybou.
    Zřejmě jsem svůj postík špatně formuloval.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný

    Hráč má problém v tom, že tu kartu má na černé listině, protože mu nejdou ani platební údaje zadat, takže to nebude problém co máš ty;)
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  10. sisinka

    sisinka Pilný autor

    zdravím, zakoupila jsem si 22.3. tento balíček a do dnešního dne ho nemám aktivovaný, ale platba v bance proběhla- přes trust pay. Chtěla jsem psát na podporu, ale zůstanu viset na ID platby a ještě nějakém údaji. Ikdyž v bance údaj o platbě rozkliknu, žádné ID nebo něco podobného tam nemám, ale ve formuláři se přes to nedostanu. Co mám dělat?
    přes tyto údaje se nedostanu:
    Zákaznické číslo u poskytovatele (volitelně) *
    Prosím, vyplň s úplností toto políčko.
    ID transakce *
    Čas platby *
    Datum
    Čas

    děkuji, udělám to :)
     
    Naposledy upraveno: 25/3/17
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sisinka

    ID platby najdeš v emailu, kde ti přijde potvrzení o platbě.
    Nicméně pokud jsi platila mimo dobu procesování plateb tak se mohlo stát že tvá platba proběhne jako převod a tam je doba 4-6 pracovních dnů.
    Doporučil bych se obrátit na herní podporu a při vyplňování nezadávej problém s platbou, ale obecné dotazy a řádně popiš svůj problém.

    Hezkou hru pezt
     
  12. dadunka

    dadunka Pisálek fóra

    koupila jsem si pomocníky a bohužel je nemám připsány, restartovala jsem jsem hru, ale zbytečně, pomůže mi někdo >:(
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  14. Horageus

    Horageus Pisálek fóra

    Zdravím, nevím jak komu, ale protože mám premium účet a byl již převeden na nové premium, měl bych dostat na začátku dnešní akce 15 akčních plodin (10+5 premium) ... no já mám jen 10. Refresh ani přehlášení nepomáhá... kde je chyba?
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  16. stadole

    stadole Aktivní autor

    Ahoj. Koupila jsem si poprvé premium účet,ale nevím kde najdu nějakou ikonu o jeho aktivaci?? Pokud nějaká je. Děkuji za odpověď.
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stadole

    Záleží jakou platbu jsi uskutečnila ke koupi prémia, ale převážně dochází k aktivaci ihned po koupi. Žádná ikona tuto funkci neoznačuje, pouze ve městě je Prémium vila, kde vše najdeš. FAQ k novému prémiu se připravuje prosím tedy o trpělivost
    Prozatím info zde Nové prémium

    Hezkou hru pezt
     
  18. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Ahoj, mám dotaz - pokud bych prémium koupila, tak mi automaticky platí dál, pokud ho neukončím, ale když ho platím přes paypal, tak mi přece ty peníze nikdo strhnou nemůže automaticky. To mi někde případně poroste dluh nebo jak je to ošetřené?
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lott_lott

    Je tam možnost si zvolit si automatickou obnovu prémia, pokud tedy chceš jen vyzkoušet jeden měsíc, žádný dluh ti nabíhat nikde nebude. Automatické obnovení půjde také jen s uloženými platebními údaji, u plateb, které to umožňují.

    Hezkou hru pezt
     
  20. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Díky! A jde to platit každý měsíc znovu? - abych nemusela ukládat platební údaje




    Děkuji za rychlou další odpověď :) to je luxus - fakt dík.
     
    Naposledy upraveno: 31/3/17
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.