Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivanka1980, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    pezt moc děkuji,a ano posouvám si ho v postupových a počkám na konec akce,sice to není až takový problém,ale třeba se srovná,ještě jednou díky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tygřice1970

    Není zač, budu to také průběžně kontrolovat.
     
    Tygřice1970 tohle ocenil(a).
  3. babina1964

    babina1964 Zelenáč fóra

    Dobrý den dnes jsem dodělala soutěž ale nedostala jsem tu posledni dekoraci zakopany poklad přitom je odškrtnutá
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babina1964

    Pokud máš vše splněno doporučil bych restart hry a znovu zkontroloval inventář jestli tam dekorace není.
    Pokud tam nebude tak zkontroluj všechny plochy kde máš umístěny dekorace jestli jsi si ji náhodou nevložila na plochu a také překontroluj řádky ve stonku jestli jsi ji neumístila na jiný řádek.
    Jestli nenajdeš po všech těchto krocích nezbývá než kontaktovat herní podporu na prověření kam se dekorace zatoulala Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
  5. babina1964

    babina1964 Zelenáč fóra

    restartovala jsem hru a už při odkliknuti předposledniho polička mi to odškrtlo i to posledni a dekoraci nedalo tak děkuji obratim se na technickou podporu pěkny den
     
  6. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Ahoj, zeptám se na podobnou věc, tak nebudu zakládat nové téma. Od včera mi u některých zakázek nejde vidět, co mám dodat. U některých se to ukáže po rozkliknutí dané zakázky, u jiných ani to ne. Čím to může být? Díky
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Moonlis

    U mě jsou Farmářské zakázky v pořádku, pokud se hra nechová tak jak by měla, první krok je restartovat hru, pokud to stále není podle představ doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry, tam bych se zaměřil také na vyčištění dat Flash playeru přes webové rozhraní v prohlížeči, který běžně používáš ke hře. Také bych vyzkoušel jiný prohlížeč.
    Momentálně takový problém hlášen nemáme.

    Hezkou hru přeji
     
  8. Moonlis

    Moonlis Pisálek fóra

    Tak vyřešeno, vymazala jsem historii, restarovala hru a vše už v pořádku vidím, díky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.