Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivanka1980, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  2. dusku

    dusku Zelenáč fóra

    Ahoj, prosím potřebují poradit : V DRUŽSTVĚ jsem nabídl k prodeji dvě Mléčné kravy po 11mil.
    a nikde je nemůžu najít a nemám ani peníze,že by na Farmě řádil nějaký Šotek.
     
  3. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj dusku
    je velmi nepravděpodobné, že bys v Družstvu mohl nabídnout něco k prodeji.
    Zboží se prodává na Tržišti, zkus se prosím podívat tam - prosím zkontroluj si, zda skutečně šlechtěnce nevidíš pod záložkou Šlechtěnci - Vlastní zboží na trhu.
    [​IMG]

    Pokud jsi krávy odevzdal v Družstvu, odevzdal jsi je do úkolu a získal za ně odměny, tato činnost je nevratná.

    Jestli jsi zboží skutečně dal na trh a pod zmíněnou záložkou nic nevidíš, restartuj prosím hru (připsání krejcarů nějakou dobu trvá a nemuselo se to zobrazit okamžitě). Pokud ani potom krejcary ani krávy neuvidíš, kontaktuj prosím Herní podporu, která jako jediná může prověřit, co se na účtě stalo.

    Je zbytečné ptát se na více místech, slouží k tomu skutečně jen sekce Dotazů, díky.
    Přeji rychlé vyřešení problému.
     
  4. dusku

    dusku Zelenáč fóra

    Ahoj,Herní podporu jsem kontaktoval Dík.
    Přejí krasné Vajičkování.
     
  5. Monule1992

    Monule1992 Zelenáč fóra

    Zdravím,
    právě jsem na trhu zakoupila 200 ks citronu a chtěla jej dodat do zakázky "Směr jih - úkol 1/6". Zboží jsem vložila, ze stavu "Máš" mi byl počet odepsán, ovšem ze stavu "K dodání" nikoli. Co s tím? Díky za vyřešení popř. za rady
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Monule1992

    Když jsi dodala 200 citronů v prvním úkolu Směr jih, je potřeba tam dodat ještě 200 citronů, protože potřebný počet je 400 citronů
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  7. halluzzakovo

    halluzzakovo Zelenáč fóra

    ahojte
    tak ako som sľúbil píšem keď mi pôjde hra bezproblémovo.
    nakoľko som bol od nedele indisponovaný píšem až teraz.

    neviem či ste niečo robili alebo nie ale hra už ide plynule, žiadne sekanie.
    z mojej strany nedošlo k žiadnemu zásahu tak ako mi radil FModerator Gabraia.
    zmeny, ktoré nastali sú tieto.

    prehliadač
    firefox 45.0.1
    flash player 21.0.0.197

    internet explorer 11.0.9600.18230
    flash player 21,0,0,197

    možno že problém s farmou bol naozaj vo verzii flashplayer.
    neviem to potvrdiť a ani vyvrátiť lebo neviem kedy došlo k inštalácií nových verzií.
     
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, bylo nám nahlášeno, že u určitých kombinací prohlížeče + FP docházelo k problémům. Dle prohlášení byl problém na straně Adobe. Nicméně ne všichni měli se starší verzí FP problém (starší než teď uvádíš). Myslím, že kdo má stále problém udělá nejlépe, pokud aktualizuje prohlížeč, aktualizuje flash player a vyčistí data FP přes webové rozhraní. Spoustě hráčů k vyřešení problému stačilo vyčistit flash player právě přes webové rozhraní. Naopak někteří hráči se domnívají, že jim přece musí stačit vyčistit přes ccleaner nebo jiné tooly, ale to bohužel není pravda a většinou se neřídili radou, kterou zde moderátor poskytl. Další věcí, která stále má velký vliv na sekání hry jsou animace a kvalita grafiky a zatím si prostě stojím. Viděla sem a testovala na vlastní kůži a vím, že pokud budu mít farmu plnou chlívků, puštěné animace a grafiku nastavenou na nejlepší, pak se mi hra načítá 3x tak pomaleji a je prakticky nehratelná. Mám starý NTB, takže tam je ten rozdíl markantní. U rychlejších zařízení to nemusí být tak znát.

    S tím asi tento problém zakončíme, děkujeme všem za zpětnou vazbu a jejich poznatky a přejeme vám všem příjemnou a ničím nerušenou hru
    danda
     
  9. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Přeji hezký den, veselé velikonoční svátky. Před pár dny jsem si stěžovala na pomalost a sekání hry. Byly tady
    různé rady. 14 dnů jsem nadávala a přemýšlela o ukončení hry, protože to nebylo hratelný. A najednou se včera
    stal zázrak a farma funguje jak by měla, bez poruch a rychle. Upozorňuji, že jsem nedělala žádné úpravy, nové instalace a pod., takže závada nebyla na mém příjmači. Komu za to dík?
     
    mariasinger tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matýsek1991

    Děkujeme za tvůj poznatek, ale předpokládám, že máš teď farmu přizpůsobenou probíhající akci a tak máš převážně na plochách pole z akční plodinou, proto hra tolik nezatěžuje flash player a následně celkově tvoje PC, tudíž je hra hratelná lépe. Další věc je ta, že proběhla aktualizace zmiňovaného Flash playeru, se kterým měli někteří hráči problémy, ta aktualizace u mne proběhla 24.3. a to by odpovídalo tomu že ti hra jde od včerejška normálně. To by bylo vysvětlení komu můžeš za to poděkovat.

    Hezkou hru přeji
     
    danda-vnovis a marcipánka74 tohle ocenili.
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,zaseklo se mi znázornění stonku.Vyčistila jsem,aktivovala,oznámení zůstává.Nevím co se děje,dříve stačilo přejít na jinou plochu a zmizlo,brouzdám po všech plochách a okno zůstává.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hanči54

    Dost dobře si nedokáži představit, to co myslíš pod pojmem "znázornění stonku".
    Doporučil bych restartovat hru, popřípadě vyzkoušet jiný prohlížeč.
    Vyčištění bych doporučil také a jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry, a pro vyčištění dat Flash playeru čištění přes webové rozhraní

    Hezkou hru přeji
     
  13. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Díky za radu,odhlásila jsem se a okno zmizlo.Dodělala jsem akci,dala poslední dekoraci do stonku a zaseklo se upozornění o funkci stonku.Odhlásila jsem se a okno zmizlo.Ještě se mi to nestalo,vždy stačilo přejít na jinou plochu a upozornění zmizlo.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54

    Není zač, určitě bych doporučil to pročištění prohlížeče a popřípadě celého PC.
     
  15. Zdenek0101

    Zdenek0101 Pisálek fóra

    Už tři dny jse mě špatně přihlašuje do hry,tak jsem čistil PC a nijak se to nezlepšilo,asi je to ve hře.Dnes to přihlášení trvalo asi 15 min a na 5 pokusů.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zdenek0101

    Žádné problémy s přihlášením do hry hlášeny nejsou, osobně také žádné problémy s přihlášením nemám, pokud jsi udělal vše co je popsáno v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry a také udělal vyčištění flash playeru pomocí webového rozhraní, ještě bych se zaměřil na kontrolu aktuálnosti Flash playeru a prohlížeče, který používáš. Popřípadě můžeš vyzkoušet ještě jiný prohlížeč.
    A také zkontrolovat internetové připojení
    Hezkou hru přeji
     
  17. mirbel46

    mirbel46 Perspektivní autor

    Od včerejšího dne se mně špatně dostává do hry,vyhazuje mně to často z farmy ,musím se několikrát přihlašovat.Podotýkám,že vše pro bezplobrémový chod mám zhotoveno.Minulý týden to dělalo také,ale pak v pátek to přestalo a nyní se to opakuje.Děkuji za odpověd a přeji hezký den.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirbel46

    Neuvádíš jaký používáš prohlížeč. Google chrome je více náchylnější k samovolnému odhlašování kvůli kolizi nastavení mezi hrou a prohlížečem. Doporučil bych tedy vyzkoušet jiný prohlížeč, osobně používám CometBird a My Internet Browser a žádné problémy s hrou nepociťuji.
    Také bych doporučil v nastavení hry se podívat na nastavení animací a grafiky a zkusil animace vypnout a ubrat na grafice.

    Hezkou hru přeji
     
  19. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    Ahoj,řádky v nebi si řadím dle času,včera jsem si získaný postupový řádek Hon na vajíčka dala mezi 14-ti hodinové a ráno jsem přišla na farmu a byl mezi řádky na 24 h. Inu řekla jsem si ,že jsem snad udělala něco špatně a nebo jsem si myslela že jsem ho tam přešoupla a neudělala to,nicméně jsem ho ráno dala opět mezi 14-ti hodinové a teď vlezu na farmu a je zase mezi 24h. Vše pro bezpr.chod hry uděláno včera ráno,zkusila jsem i jiný prohlížeč.Co s tím? děkuji za radu
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tygřice1970

    Bohužel řádky téměř nepřesouvám. Dále nevím, v které kategorii řádek přesouváš, nicméně bych počkal až skončí akce a poté to vyzkoušel znovu přesunout řádek na pozici kterou potřebuješ.
    Vyzkoušel jsem přesunout zmiňovaný řádek v kategorii Postupové a i po restartu zůstal tam kde jsem ho přesunul (z 91 na 69 pozici)

    Hezkou hru přeji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.