Určeno k archivaci Technické dotazy Březen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ivanka1980, 29/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Windows Vista 7 Home Premium, 64 bit, FP 21,0,0,182, Mozilla Firefox - taky mě to občas záhadně odhlašuje nebo restartuje hru, obyčejně když prohlížím fórum nebo nakouknu někam jinam na delší dobu (a nejedná se o odhlášení po 12 h od spuštění hry)
     
  2. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Ahoj, už pár dní pozoruju, že se mi nezobrazujou tooltipy u řádků v nebi... je to chyba, nebo úprava ve hře? což by ale znamenalo krok zpět, kdy opět nejde zjistit, co který řádek dává a jak dlouho "roste", pokud je aktivován....
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj farmarka_e

    Ano objevila se chyba při zobrazování tooltipů v nebí a je již nahlášena

    Hezkou hru přeji
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Aha, díky :) promiň, nevšimla jsem si ... tak to vlákno smaž :)
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  6. bexopipa8181

    bexopipa8181 Rádoby autor

    Ahoj mám ten stejný problém 10 dní se mi hra seká než poklidim tak to trvá 2 hodiny což mě fakt neba :( už jsem čistila, resetovala notas, mam googel chrome a nikdy s tím nebyl problém jako ted. Většinou mam otevřené i jen jedno okno pouze na farmu, ale tohle se fakt nedá ... přemýšlí, že po několika letech toho prostě nechám ač nerala ale sklízet přez 2 hodiny je fakt o infarkt...
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bexopipa8181

    Jak už tady bylo několikrát zmiňováno doporučil bych pročištění flash playeru přes webové rozhraní, popřípadě můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč, dobré zkušenosti mám např. s prohlížečem CometBird nebo My Internet Browser.

    Hezkou hru přeji
     
  8. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Zdravím,
    asi bych to neměla přiznat, ale mám několik farem a všechny, kromě jedné, fungují normálně. Ta jedna je jako zpomalený film, když se na farmu vrátím, tak mám pár polí neosázených, z čehož usuzuji, že komunikace mezi PC a serverem má jisté, a to docela značné, zpoždění.
    Dovoluji si tedy oponovat, že je problém jen na straně hráčů. Spíše to vypadá, že má, možná jen jeden server, problém, proto zpomalení hry nemusí moderátoři zaznamenat.
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Gabraia

    To, že máš více farem, neznamená že porušuješ VOP, pouze mezi nimi nesmí docházet k interakci a nesmí být multiúčty, tzn. na jedné emailové adrese více herních účtů. Tím pádem může docházet k technicky neočekávaným problémům, může docházet ke ztrátám herních prvků, špatnému chování hry nebo načítání hry a herních prvků, v neposlední řadě především k chybným zápisům na herní účty.
    Když tedy dochází k problémům pouze u jednoho herního účtu, zkus se obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu, nejlépe z toho postiženého herního účtu.

    Hezkou hru přeji
     
    danda-vnovis a marcipánka74 tohle ocenili.
  10. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Každá farma má svůj e-mail a nemám potřebu hrát proti pravidlům, protože každá farma má úplně jinou strategii ;).
    Na herní podporu se obrátím, nebo to tam zabalím (24. level se dá oplakat), když dostanu odpověď, že je chyba na straně mého prohlížeče. Tady jsem to napsala na podporu hráčů, kteří se s farmou trápí (a po několika měsících, či lete hraní, věřím, že nejsou šťastní, ba jsou frustrovaní) a dostávají odpověď, že je chyba na jejich straně.
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Gabraia

    Z velké části je i chyba na straně hráče, když nedokáže dodržet rady, které tu dostane, když máš např. na herních plochách chlévy (které mají hodně animací) nemůžeš očekávat že hra pojede plynule, když máš v nastavení hry nastavené animace a ještě vysokou kvalitu grafiky, když tvůj PC na to třeba není stavěný, že to dokáže zobrazit, samozřejmě nemohu vědět jak máš výkonný PC, ale to tu neuvádí mnoho hráčů, a když se nedokáží řídit radami odsud tak to je zaručeně chyba na straně RT jak si mnozí myslí.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  12. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    Máš pravdu, že může být na straně hráčů vysoký požadavek, ale možná by stálo za prověření, na kterém serveru hráči, kteří hlásí zpomalení, jsou a kouknout se mu na zoubek ;).
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Gabraia

    To bohužel tady na fóru nezjistíme kdo je na jakém serveru, a s tím může pomoci pouze herní podpora, ta jediná může prověřit o jaký problém se jedná
     
  14. Gabraia

    Gabraia Pilný autor

    A tady se naše názory na 100% setkávají...
    Dobrou noc :)
     
  15. renatak75

    renatak75 Pisálek fóra

    dobrý den dnes už jsem u renza ztratila dva lístky bez přidání bodú. a nestalo se to poprvé děkuji
     
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  17. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Chtěla bych koupit Dobrou studnu za 38,- Kč. Nemám možnost internetového bankovnictví ani žádné karty. Normální bankovní převod mi systém nenabízí. Ráda bych takto zaplatila.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj badaji

    Jelikož klasický bankovní převod trvá v mezinárodních platbách delší dobu (4-6 dní), tak při takovéto akci tuto možnost platební systém nenabízí.
    Pokud by jsi chtěla tedy koupit řádek Dobrá studna, můžeš třeba využít platby pomocí Paysafecard, s touto možností platby mám dobré zkušenosti, přímo na jejich internetových stránkách si najdeš nejbližší prodejnu, Vyhledat nejbližší prodejní místo Paysafecard

    Hezkou hru přeji
     
  19. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Děkuji za odpověď. Přeji příjemný večer.
     
  20. nelushka6

    nelushka6 Zelenáč fóra

    Ahoj, občas mívám problém s řemeslnickou čtvrtí, například dám vyrábět jemné želé, vyskočí mi okýnko, že je výroba ukončena, tak chci pokračovat dalším produktem, ale jemné želé mi někam vymizí a musím ho dělat znovu. Mimochodem odečtou se mi suroviny, které jsem využila na výrobu prvního neexistujícího želé, což se mi pochopitelně moc nezamlouvá :/ Pokud by to šlo opravit, byla bych šťastná za svoje želé :D
    Díky
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.