Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Co se mi teď stalo a potřebuji vědět, zda je to technicky možné. Šla jsem nakupovat mravence, byly tam nabídky od 4500 do 11500. Všechny do 7000 jsem skoupila. Jdu mravence dodat do úkolů a ve stodole ani jeden mravenec. Tak jsem šla znovu na trh a opravdu tam nebyla ani jedna nabídka a mravenec šel prodat za 11500 tisíce. To je nejvyšší nabídka, která se na trhu objevila. Není možné, aby za takovou malou chviličku, asi minuta odhaduji, se vše prodalo, zbylo tam asi 30 nabídek. Tak se ptám, nebyla jsem náhodou na jiném trhu? a nenakupovala, a co Kr, které se mi ztrhly, asi zpět nedostanu. Jedině snad na technickou podporu a tam jdu hned psát. Díky za Vaši odpověď Eva
    o_O
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Předně bych tě chtěl poprosit aby jsi pro příště, když pokládáš dotazy psala běžným písmem, tak jako píši já, děkuji.
    K tvému dotazu, technicky to možné není, když už tak v neděli vstáváš tak brzy, je potřeba si pořádně otřít oči a zkontrolovat, kterou záložku máš zrovna na trhu otevřenou, osobně si myslím, že jsi nakupovala krmivo pro mravence, ale uvidíš co ti napíše podpora ;)

    Fajn hru pezt
     
    Iwuska a Y_n_O tohle ocenili.
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pezt, díky moc, je to možné, podpora mi to potvrdila :p Tučné písmo je z toho důvodu, že už špatně vidím, mám zelený zákal - Glaukom, tak se omlouvám, že jsem to zde použila, příště se to nestane
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57
    To se někdy stává ;)

    Vyřešeno zamykám

    [​IMG]
     
  6. topkveta

    topkveta Rádoby autor

    Vypestovala jsem pozadovane produkty na nakup pavuciny,klikla na pavucinu ,produkty zmizly a pavucina nikde.??? Restartovala jsem hru a opet nic.Pomuzete mi?Dekuji

    omlouvam se ,vubec me nenapadlo ,ze to je mezi normalnimi zviraty. hledala jsem to na strasidelnem poli.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 10/10/19
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj topkveta

    Chlívek Pavučina najdeš v inventáři mezi zvířaty na Farmě, přesně jak píšeš.

    Fajn hru pezt
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtěla bych se zeptat, jak spustím flash player u Gogle Chrome ve win 10, když mi tam nenaskakuje ta správná cedulička na povolení flash, díky moc za zprávu
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ano nefunguje, nevyskakuje cedule kde přepínám na funkčnost flash playeru
    Mám tam ceduličku kde je jen: Certifikát, Soubory cookie a Nastavení webu, to je vše

    Vše napraveno, najednou se mi to spustilo samo a můžu pokračovat, díky za zprávu
     
    Naposledy upraveno: 11/10/19
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Ok, klikni opět na ten zámeček, a klikni v nabídce na nastavení webu

    [​IMG]

    Otevře se nabídka, kde najdeš Flash a zvolíš volbu Povolit

    [​IMG]

    Po zavření to bude chtít znovu načíst a už to bude ok
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to jsem právě že zkoušela, znovu to rozkliknout, ale bohužel to nešlo a stává se mi to dost často. Chce to jen zkoušet dokud to nenaběhne. Kdyby jste přišli na to, jak se to dá jinak udělat, třeba ta nabídka je i někde jinde: Pod třemi tečkami? tak bych byla ráda za zprávu, určitě v tom nejsem sama. Díky
     
  13. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Dělala jsem to už několikrát a také mi to nefunguje.Musím vždy - povolit.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Nejjednodušší je to přes tu ikonu zámečku, a pokud tam není volba povolit flash tak kliknout na nastavení webu a povolit flash tam a hotovo. Viz screeny výše.
    Než se proklikáš nastavením přes 3 tečky tak to je na dlouho.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj Atina5454

    Toto nastavení je potřeba dělat při každém spuštění prohlížeče. Vývojáři prohlížečů Flash player už v prohlížečích nechtějí proto to tak je.

    Snad bude "již brzy" :p hra připravena na jiné platformě a obejdeme se bez flash playeru.

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt díky mocinky xD
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    I mně nastavení flash playeru blbne, tak jsem ráda, že jsem, jak mně obviňuje rodinný ajťák, nešmátla zase vedle. Co se nové platformy týče, jsem velice, velice skeptická. Podle dosavadních zkušeností se zaváděním novinek se to hned napoprvé nepovede, ve hře nastanou problémy a někdo ztratí trpělivost a zakousne to - buď BP nebo sami hráči.
     
  17. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Jak bude hra fungovat když mi píše že flesh player podpora končí v roce 2020? Kdyžtak do pošty díky ať to nehledám.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pinda-ada

    Do pošty nic nepíši, odpovědi pouze zde na fóru.
    Ohledně flash playeru, hra by to té doby měla přejít na jinou platformu (Unity), v tuto chvíli nevíme kdy dojde k přechodu, prozatím je to ve fázi testování.

    Fajn hru pezt
     
  19. vendy2004

    vendy2004 Pisálek fóra

    ahoj, dá se nějak trvale vypnout zvuk u reklamy, která začne při spuštění hry? Všechna možná nastavení zvuku jsem vypla. Děkuji .
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendy2004

    Nepíšeš jaký používáš prohlížeč, ale lze nastavit v prohlížečích aby se na určitých stránkách nepřehrával zvuk.
    Nicméně jednodušší je pokud máš herní účet, na kterém se ti objevuje reklama při přihlášení, kliknout na znovu načtení stránky a je po reklamě.
    Zde Google chrome:

    Screenshot_1.png

    Tady Firefox:

    Screenshot_2.png

    A není třeba řešit žádné blokování zvuku.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.