Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem matlafous123, 30/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. chladovka

    chladovka Pisálek fóra

    Problém ve hře - v sekci úkoly se mi rolují úkoly stále na konec a nejde se vrátit na začátek seznamu, stále mě to hází na konec.
    To samé u seznamu zvířat při chovu..
    Nejde mi ani nahlásit problém na podporu, protože nemohu vybrat ze seznamu typ problému a bez toho mi nejde problém odeslat.
    Je to jen u mě nebo je problém obecně? A pokud jen u mě, co s tím?
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj chladovka,

    může to být způsobeno čímkoliv, skoro bych vsadil na myš, ale zkus použít jiný prohlížeč, zda se to tam bude projevovat. Pak můžeš vyzkoušet postupovat dle tohoto tématu: Vše pro bezproblémový chod hry.
     
  3. .Noriska.

    .Noriska. Pisálek fóra

    hezký den mám problém u děsivého arboreta některé stromy nejdou pohnojit zuzinými super a ultra hnojivy včera to šlo dnes nejde od rána a je to na Měsíčním poli , v Houbovém lese je vše ok
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .Noriska.

    Tento jev se tu již objevil. Zatím se nepodařilo dohledat příčinu.
    Nicméně, abychom zamezili nějakým pochybnostem, doporučil bych vyčistit prohlížeč a hlavně data flash playeru přes webové rozhraní. Jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry.
    Poté si může vrátit nastavení ukládání dat flash playeru pomocí tohoto návodu Nastavení ukládání dat flash playeru do vašeho počítače přes webové rozhraní.
    Osobně jsem tento jev také zaznamenal, ale po první sklizni s nekompletně pohnojenými stromy se to vrátilo zase do normálu.
    Předal jsem dále k prověření, budu to ještě sledovat.

    Fajn hru pezt

    EDIT: Tak dle předběžných informací, se jeví tato chyba kvůli výpadkům.
    Doporučení, zbourat arboretum, smazat pokud máš, uložené údaje z funkce obnovení (prémium), pročištění prohlížeče a dat flash playeru, a následně umístit arboretum znovu.
     
    Naposledy upraveno: 22/10/18
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  5. comando09

    comando09 Perspektivní autor

    Zdravím ,mam problém z prihlasovaním sa k hre ak hrajem doma tak je to v poriadku, ale ak som v práci tak niekedy som aj na troch počítačoch , keď sa chcem prihlásiť na hru stále ma to vyhadzuje von ,viem ,že by sa malo hrávať z jedného počítača , ale keďže som celí deň v práci tak sa k počítaču nedostanem, nedalo by sa to nejako odblokovať aby ma to pustilo hrať aj z týchto počítačov ďakujem veľmi
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj comando09

    Hru můžeš hrát na kolika chceš počítačích popřípadě na jiných zařízeních (telefon, tablet) v tom problém není.
    Spíše bych ten problém viděl v tom, že zaměstnavatel, respektive správce sítě, má nějak ošetřený přístup na určité typy stránek a podobně.
    Nepíšeš, jestli se do hry vůbec přihlásíš a chvíli tam jsi a poté dochází k odhlášení, nebo již při načítání najednou dojde k odhlášení.
    Odblokování funkcí správce firemní sítě by nešlo jen tak udělat. Nemáš přístup s administrátorskými právy. Znám to z vlastní zkušenosti, s vlastní práce.
    Vyřešil jsem to vlastním notebookem a vlastním internetem. Ale samozřejmě záleží jaké jsou u vás v práci možnosti.

    Fajn hru pezt
     
  7. alfik46

    alfik46 Zelenáč fóra

    Ahoj nevím přesně kam se obrátit proto to zkouším tady.V rakvovém kalendáři mě nebyl připsaný dárek NETOPÝŘÍ POŠTA.Normálně jsem ho odklikla,objevil se ale v inventáři ho nemám a všechny rakve mám otevřené.Může mě někdo poradit,děkuji.
     
  8. zuzicerni

    zuzicerni Zelenáč fóra

    dobry den chci se zeptat už dva dny se nemůžu dostat na ostrov ke křišťálovým vodopádům, vždycky se načítání zastaví na 99% a pak už nic. Děkuju za odpověd
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. Camomilla

    Camomilla Pisálek fóra

    Ahoj, nejdou mi upgradovat husy, resp., měla jsem na ploše oranžové a teď tam mám obyčejné, oranžové jsou v liště a nejdou použít. U jiných chlívků jsem zatím žádnou chybu nezjistila. V nahlášených chybách jsem nic takového nenašla. Mám napsat na podporu. Předem díky za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Camomilla

    Tyto oranžové husy polož rovnou na plochu, bez základního chlívku. Jedná se o odměnu a ta má už i základ v sobě, Po následném zbourání se bude chlívek chovat standartně.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chci si nastavit, abych stále nemusela obnovovat flash player přesně podle nápovědy v technickém, ale otevře se mi na dotaz chrome//flagsh úplně něco jiného než inzerujete
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Nevím, kde píšeš chrome//flash, ale toto není správný příkaz.
    Ten správný příkaz, který nejprve napíšeš nebo zkopíruješ do adresního řádku má tvar chrome://flags/
    Tím se ti otevře nabídka, kde teprve do vyhledávacího pole napíšeš flash
    Dále už postupuješ dle návodu, najdeš označenou položku a přepneš na "Disabled"

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Už jsem si to zkopírovala a zadala, dostala jsem se na správnou stránku, udělala jsem vše, jak je popsáno a stejně musím flash player odklikávat při první návštěvě farmy po zapnutí ;) i restartování
    Při druhém pokusu jsem se na farmu přes chrome vůbec nedostala a jdu zkoušet znovu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Na tohle si dávej pozor, aby se ti to celé nepokazilo, je to jen pro trošku zkušenější uživatele. Pokud s tím máš nějaké problémy tak se tomu vyhni a nebo popros někoho kdo to udělá za tebe.
    Je potřeba vybrat tu správnou položku, kterou mám označenou v návodu a poté přepnout na Disabled

    EDIT: nyní jsem zkoušel u sebe a funguje naprosto bez problémů.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Při třetím pokusu jsem zjistila, že první položku jsem měla na třetím místě, tak jsem disable dala na tu správnou, ale stejně to nepomohlo a po restartu zase požadavek na flash :oops:
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Víš co začneme úplně znovu.
    Znovu otevřeš příkaz chrome://flags/
    Je tak položka Reset all to default, to znamená vše se vrátí do stavu jak to nastavil tvůrce prohlížeče.

    [​IMG]

    Po restartu, doporučil bych restartovat i PC tak by jsi zkusila tuto aktivaci znovu dle návodu. Vybrat jen tu jednu položku na nic jiného nesahat.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Díky moc, ale nakonec jsem za svou píli byla odměněna a zadařilo se :D Jo ten reset jsem přesně použila a pak znovu nastavila a funguje to
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Není zač ;), hlavně že se podařilo a nic se nepokazilo :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. watterr

    watterr Zelenáč fóra

    Zdravím, právě probíhá akce "poklad kostěné královny" ze které jsem získal 17 beden s překvapením, ale teď někam zmizeli a přitom jsem je neotevřel.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.