Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem matlafous123, 30/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Radku, mam neplacenou verzi Puffinu v tabletu jiz rok, jinak se na farmu takrka neprihlasuji, a zatim jsem nepoznala, ze by mne to nejak omezovalo. Jen poslednich cca 14 dni musim jednou denne kouknout na kratkou reklamu, bez ni bych nemohla Puffin otevrit.
    Tak prosim poradis, v cem spatrujes vyhody te verze placene? Krom toho, ze bych asi nemusela koukat na reklamu, ale to mne zatim moc nestve.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ano...
    Pokud Ti nevadí reklama a nejsi na mobilních datech kde se to může zbytečně prodražit tak jde zatím celkem o nic.
    Profi verze obsahuje nástavbu (ad Blocker) a tak reklama se většinou nespustí.
    Ta před spuštěním farmy 100%
    Neplést si s reklamou v samotné hře (kino)

    Těch necelých osmdesát korun je jednou pro vždy.
    A myslím že to není nikterak závratná suma?
    Ale uvidíme co se bude dít s aplikací až skončí podpora flash.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/18
  3. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Mne se reklama pred spustenim farmy nezobrazuje. A vlastne ani ta v kine, uz pekne dlouho :D. Nemela bych asi ani problem si tu placenou verzi koupit, ale prave i ta verze zdarma mi prijde naprosto dostačující. Ale mam tu vyhodu, ze nevyuzivam mobilni data.
     
    Honzulka05 a Jonsdorf tohle ocenili.
  4. draha49

    draha49 Rádoby autor

    Nefunguje mi poklad kostěné královny, od dneška. Naposledy jsem našla poklad a tím to skončilo
     
  5. draha49

    draha49 Rádoby autor

    Už to funguje, OK
     
  6. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Když nevíš co máš poradit tak prosím neraď. Pajda361
    Zkus aktulizovat flash player :)
     
  7. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Mam dojem, ze celou dobu hledame chybu, ktera je nedohledatelna, protoze pristresek si proste dela co chce, a to bez jakekoliv navaznosti na jakoukoliv operaci ci bonus!
    Myslela jsem, ze se na to uz muzu akorat tak ..... (vis co?), ale tenhle vtip me dneska rano dostal, takze mi to neda to sem nehodit:

    Sedim v kanclu, cekam telefonat, takze se drbu za uchem a z nadbytku volneho casu udelam kontrolni screen Velkolepeho pristresku.
    V 8:01 sklidim pristresek kombajnem, tooltip ukazuje 105.062 BZ, litajici BZ ukazuji 105.062 BZ, do celkoveho poctu BZ se pripise 105.062 BZ. Nahazu screeny do malovani, hodim do kalkulacky celkovy pocet BZ v horni liste a prisaham Bohu, ze jsem z mazlikarny neodesla, neudelala jsem na farme jedinou operaci, pozaviram malovani (aniz bych ulozila jediny sceen - taky proc, kdyz vsechno sedi), vratim se zpatky na farmu a pristresek na me cumi a ukazuje 108.710 BZ! viz screen vc. systemoveho casu.

    [​IMG]

    Tak a ted, babo, rad! xDxDxD
     
    Honzulka05, danielka0000 a Apachie1 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Neustále je ten rozdíl 25%. Kdyby nezvyšovala tato dekorace o 40% (pokud zvedáxD) BZ/TBZ, tak bych řekl, že navyšuje sama sebe, ale takhle opravdu nevím, co se to u tebe děje :D
    Ještě, jak dojdu z práce tedy vyzkouším jestli dekorace přidává opravdu 40% na to, na co má a jestli je to opravdu 40%.
     
    Honzulka05 a matlafous123 tohle ocenili.
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt To takhle v Hamburku nekdo prijde do prace, da si kafe a pak si rekne: "dneska mam dobrej den", zmackne cudlitko a "kdo zrovna bude sklizet pristresek, ten bude mit bonus + 25%". Chvili ho podrzi, pak ho pusti a vysvetleni je na svete, ne? xD Nebo proste pridava sama uderem 8:05 hod. rano? o_O
    Kdybych udelala aspon neco (treba shodila prohlizec na listu, odesla z plochy a vratila se zpatky, proste cokoliv)... ale ja neudelala vubec NIC a presto doslo k naprosto samovolnemu navyseni BZ na te dekorce, co patri od zacatku do Bohnic :D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To je klidně možnéxDxD

    Konec legrace:D, dekorace působí pouze na chlévy a to 40 % tak jak má.
    Bohužel mě tedy nic nenapadá co by s tím mohlo být.
    Nicméně to může být nějakou kombinací bonusů, a aktivací Velkolepého přístřešku, dochází k nějaké akci kdy dojde k navýšení BZ sebe sama, ale je to jen domněnka, která nemusí být skutečnost.

    Myslím si že si to žije vlastním životem, tak jako zisk BZ/TBZ z ostatních mazlíčků a dekorací na Hřišti pro domácí mazlíčky.
    Nemá tedy cenu nad tím bádat pokud se body řádně připisují.
    Fajn hru pezt a zase někdy příště u nějaké záhady;)
     
  11. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Hezký večer můžu se zeptat proč se nemůžu dostat do hry při načítání mám jen 55 % a dál to nejde neví někdo co se děje ?
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    ahoj pezt farma už funguje děkuji ti za radu
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Honzulka05

    Není zač :), hlavně že je vše v pořádku ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Hezké odpoledne, nevím jestli píši správně, ale koupila jsem si dnes v Ramaobchodě 5x kombajn a nikde ho nemám připsaný. Kupovala jsem víc položek, ale tam o připsání nemám přehled (hnojiva) Děkuji za odpověď.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Madvo

    Restartuj hru a zkontroluj položku kombajn v Rama obchodě kolik jsi jich koupila.

    [​IMG]

    Nesmíš zapomenout že se jedná pouze o kombajn, nikoliv všichni pomocníci.
    Teď jsem zkusil koupit a vše se v pořádku připsalo

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Zrestartovala jsem hru a je to v pořádku. Děkuji.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Madvo

    Není zač ;), hlavně že je to již v pořádku :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. alechandra12

    alechandra12 Pisálek fóra

    co mam dělat když mi od odpoledne nejde načist poklad kostěně kralovny

    prosim mužeš mi poradit jak jsi to sprovoznila mi to totiž taky nefunguje děkuji
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alechandra12

    Žádné problémy hlášeny nemáme.
    Doporučil bych vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní. Jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Poté bych ještě doporučil udělat znovu nastavení ukládání dat flash playeru, podle tohoto návodu Nastavení ukládání dat flash playeru do vašeho počítače přes webové rozhraní

    PS: prosím nepiš více příspěvků pod sebe, používej používej tlačítko upravit.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.