Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem matlafous123, 30/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Ahoj, mohl bys, prosim proverit dekoraci Velkolepy pristresek pro kachny na plose pro mazliky?
    [​IMG]
    Opet dava jine pocty BZ nez by mel. Screen porizen samozrejme pri sklizeni tzn. jsem presvedcena, ze zadny dodatecny bonus nenabehl ani neskoncil (bohuzel jsem nestihla horni listu, ale v te je stejny pocet, jako ve spodni tj. 41.913). Diky.
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Kounu na to.
    Sklizeň proběhla kombajnem nebo ručně ? A máš pořád vypnutou tu animaci sklizně předpokládám ?
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Sklizen kombajnem a predpokladas spravne (animace vypnute).
    Toto je sklizeny Velkolepy pristresek rucne pred chvili se 100% BZ z kola stesti :
    [​IMG]


    A jestli budes mit cas a naladu, mrkni, prosim, i na dekorky "Humri pisen lasky" a ostatni z teto kolekce (v parku, sklizene rucne). U Humri pisne lasky (ostatni jsem nestihla zkontrolovat) se pripisuje do horni listy dvojnasobny pocet BZ (ve spodni v poradku).
    [​IMG]
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123

    Dovolil jsem si tvůj problém přesunout zde
    Nejprve k dvojnásobnému počtu BZ, ten problém je již nahlášen a týká se všech dekorací, které dávají x násobek BZ/TBZ levelu, viz. aktuální problémy ve hře

    Dnes jsem zkoušel Velkolepý přístřešek pro kachny a dopadlo to tedy bez problému, tedy žádný rozdíl jsem nezaznamenal.

    Velkolepý přístřešek pro kachny na hřišti pro mazlíky

    BZ zisk 96 x 300 = 28 800

    [​IMG]

    Žádný jiný aktivní bonus neběží

    Ruční sklizeň se zapnutou animací sklizně

    [​IMG]

    [​IMG]

    Ruční sklizeň bez zapnuté animace sklizně, tam je to jasné, graficky ukazuje 2 násobek ( to ještě není vyřešeno)

    [​IMG]

    A sklizeň kombajnem s vypnutou animací sklizně

    [​IMG]

    [​IMG]

    BZ se přičetli tak jak měli

    [​IMG]

    [​IMG]

    Tedy 3 x 28 800 BZ

    Chtělo by tedy spočítat jaké bonusy běží nebo to ověřit bez nich, a zkontrolovat lištu kolik to připočítá BZ ve skutečnosti. To je myslím směrodatné.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ahoj a diky za otestovani. Bohuzel jsem ted sklidila driv, nez jsem si precetla tvou zpravu, takze bezici bonusy vc. celkove pripsanych BZ vyscreenuju pri odpoledni sklizeni, abych mela jistotu, ze opravdu nic nenabehlo nebo neskoncilo.
    S humrimi a ostatnimi dekorkami davajici x nasobek lvl se tudiz omlouvam a ignoruj - myslela jsem, ze uz je to vyresene a problem se pouze vratil.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Bohužel ty dekorace co dávají x násobek levelu ještě nebyly vyřešeny. Asi mají důležitější věci na práci.
    Chce to tedy vypsat jaké bonusy jsou v danou chvíli aktivní, abych mohl případně nasimulovat.

    EDIT: ještě jedna drobná poznámka, mám takový pocit, že tu řešíme něco, co už je dávno >>> nahlášeno <<<, ale bohužel zatím neopraveno.
     
    Naposledy upraveno: 1/10/18
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    *** Určeno k archivaci ***
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Ahoj, myslim, ze neresime to stejne... vysvetlim. Pred chvili jsem sklizela rucne Velkolepy pristresek s temito bonusy:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    A pri teto sklizni byla vsude stejna cisla tj:
    Tooltip ukazoval ukazoval 41.203,
    [​IMG]
    ... spodni lista ukazovala 41.203, do celkoveho poctu BZ se po vypocitani rozdilu pripsalo 41.203, jen letici pocet BZ byl dvojnasobny (viz nahlaseny problem), takze tomu prestavam trochu rozumet.
    Zkusim zas rano a uvidime. Kazdopadne to vypada, ze se nepripisuje nektery z bonusu, ktery jsem ale tuto sklizen nemela aktivovany (vsazela bych na neco ze stonku).
     
    Naposledy upraveno: 1/10/18
    Honzulka05 a pezt tohle ocenili.
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123

    Uvidíme tedy co budeš mít ráno. Ale mám pocit, že při ručním sklizení, bude vše ok, jen sklizeň pomocí kombajnu bude ukazovat rozdílné hodnoty.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ok, vezmu rano kombajnem.

    EDIT: Ahoj, ja jelito si neuvedomila, ze budu rano sklizet a hlidat pristresek a vzala kombajnem stonek... to jsem si pekne natento s bonusy xD No nic, takze:

    Sklizeno kombajnem, animace vypnute. Celkovy stav BZ pred a po sklizeni pristresku:
    [​IMG]
    [​IMG]

    1.839.919.446
    - 1.839.856.930
    ----------------
    = 62.516 BZ (coz odpovida spodni liste a litajicim BZetkam)

    [​IMG]

    ale neodpovida tooltipu
    u pristresku:
    [​IMG]

    Bonusu ze stonku je tam ale ted pro simulaci strasne kvantum, takze jestli je chces, dohodim je sem (mam vyscreenovane), ale pokud si myslis, ze to dela kombajn, pak se na to vykvakni a ja sem hodim odpoledne sklizen snad s mene bonusy.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Takže to vypadá, že při sklizni kombajnem to nepočítá nějaký bonus, nebo navyšuje
    Rozdíl je 25 %, tedy nějaký bonus, který dává tuto hodnotu, dělá tento rozdíl.
    Celkový počet bonusu na hodnotu 66 067,2 je 365 % a na tu druhou hodnotu je 340 %, spočítej tedy kolik dělají ty jednotlivé bonusy dohromady a co je správně, která hodnota, jestli 365 % nebo 340 %.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Ok, bohuzel mam ale prtsc s bonusy v kanclu, takze az zitra... teda jestli se to nepovede znova za 1:10 hod. pri pristi sklizni.

    EDIT: Ahoj, nestiham ted zkoumat co dava ktery bonus, tak si to sem zatim odlozim, at to netaham z kaclu domu, jak kocka kotata ;)

    A: [​IMG]
    1: dekorka Vikingska sauna , 2: radek Velikonoce 2015, 3: radek Hadi oci 3, 4: radek Vesmirna lod Lunarama, 5: radek Navrat do chramu
    B: [​IMG]
    1: radek Orion, 2: radek Dum na kopci, 3: radek Tajemstvi bylinek, 4: radek Melounove silenstvi, 5: dekorka Vrani strom
    C: [​IMG]
    1: radek Lstivi psi, 2: dekorka Zona ovoce, 3: radek Lstivi psi, 4: radek Hadi oci 3, 5: radek Kocicak
    D: [​IMG]
    1: radek Hadi oci 3, 2: radek Kocicak:, 3: radek Historky ze staje, 4: radek Rande, 5: dekorka Sovi strom
    E: [​IMG]
    1: radek Rande, 2: dekorka Vrani strom, 3: radek Blazni do zvirat, 4: Velkolepý přístřešek, 5: radek Stedry den
    F: [​IMG]
    1: dekorka Vikingska sauna, 2: radek Syrove tajemstvi, 3: dekorka Jeskyne bileho upira, 4: radek Syrove tajemstvi, 5: dekorka Vikingska sauna
    G: [​IMG]
    1: radek Syrove tajemstvi, 2. dekorka Sovi strom, 3: radek Farmerama na lede, 4: radek Obri vir, 5: radek Neonove vybehy
    H: [​IMG]
    1: radek Bazalkova chromaticnost, 2: radek Neonove vybehy, 3: radek Hvezda farmy, 4: radek Neonove vybehy, 5: radek Hadi oci 3
    I: [​IMG]
    1: radek Den chramovych opic, 2: dekorka Sovi strom, 3: radek Farmarska vyuka, 4: dekorka Vrani strom, 5: radek Farmarska vyuka
    J:. [​IMG]
    1: dekorka Vrani strom, 2: radek Farmarska vyuka, 3: dekorka Sovi strom, 4: radek Kde je Jimmy, 5: dekorka Stroj proti konci sveta II
    K: [​IMG]
    1: radek Bobulove ucinky, 2: dekorka Vikingska sauna, 3: dekorka Dreveny dum, 4: radek Ghibli, 5: radek Bobulove ucinky
    L: [​IMG]
    1: radek Rio, 2: radek Bobulove ucinky, 3: radek Pulnoc, 4: radek Cirque du Farmerama, 5: radek Bobulobe ucinky
     
    Naposledy upraveno: 3/10/18
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    Abych se přiznal, tak do toho dle se mi také nechce, dohledávat jednotlivé bonusy co jaká ikona dává.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt :D A vis, ze se ti vubec nedivim?
    Toz popsano a muzu rovnou vyloucit: dekorka Jeskyne bileho upira, dekorka Vrani stromy, dekorka Sovi strom, dekorka Stroj proti konci sveta II., dekorka Dreveny dum, radek Ghibli, dekorka Zona ovoce, radek Orion a radek Rio aneb s nimi ted sklizeno bez problemu.
     
    Naposledy upraveno: 3/10/18
    pezt a Y_n_O tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123

    Dekorace Film nostalgie nedává 10 %

    [​IMG]

    To bude soví strom.
     
    matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt Mas recht, je to Sovi strom. Omlouvam se, opraveno :oops:

    EDIT: Dnes rano sklizeno kombajnem s bonusy:
    radek:
    - Bobulove ucinky
    - Hadi oci 3
    - Historky ze staje
    - Farmarska vyuka
    - Neonove vybehy
    - Cirque du Farmerama
    - Vesmirna lod Lunarama
    - Syrove tajemstvi
    - Den chramovych opic
    - Pulnoc
    - Navrat do chramu
    - Kde je Jimmy
    - Lstivi psi
    - Kocicak
    - Rande
    - Obri vir
    - Hvezda farmy
    - Stedry den
    dekorky:
    - Stroj proti konci sveta II 1x
    - Film nostalgie 2x
    - Vikingska sauna 4x

    A vse je v poradku (celkove BZ pred a po sklizni):
    [​IMG]
    [​IMG]

    1.853.505.339
    1.853.554.688
    ----------------
    = 49.349
    tooltip pristresku ukazuje: 49.348,8
    spodni lista a letici BZ ukazuje: 49.348,8
    [​IMG]
    [​IMG]

    Sklizeno bylo tudiz bez radku a dekoraci:

    - Velikonoce 2015 (jednorázový bonus 70x farma level BZ, 51x baha level TBZ, časový bonus: zkrácení času dekorací, mazlíků, podivuhodných výběhů a sazenic o 5% po dobu 1 hodiny)
    - Orion (časový bonus: + 10% BZ ze sklizně stájí po dobu 12 hodin)
    - Dum na kopci (jednorázový bonus 70x farma level BZ, 50x baha level TBZ, časový bonus: + 20% BZ ze sklizně na hřbitově (rostliny, stáje, stromy) po dobu 30 minut)
    - Tajemstvi bylinek (jednorázový bonus 600x level BZ, 1x cukino-jablečný koláč, časový bonus +40 % BZ ze sklizně všech předmětů na farmě (včetně parku; mimo měsíční svět) po dobu 4 hodin)
    - Melounove silenstvi (jednorázový bonus 150x farma level BZ, 50x farma level KR, 1x Melounová magie, časový bonus: +25 % BZ ze sklizně výroben po dobu 2 hodin)
    - Blazni do zvirat (jednorázový bonus 4x parfém, časový bonus: +500 % BZ ze šlechtění zvířat po dobu 5 hodin)
    - Farmerama na lede (jednorázový bonus 30 000 BZ, 30 000 TBZ, jednorázový bonus +5 % šance na vyskočení nářadí po dobu 4 hodin)
    - Bazalkova chromaticnost (jednorázový bonus 10 000 BZ, 10 000 TBZ, časový bonus +25 % BZ ze sklizně ziskových předmětů po dobu 30 minut)
    - Ghibli (časový bonus: + 10% BZ ze sklizně stromů po dobu 12 hodin)
    - Rio (časový bonus: + 20% TBZ ze sklizně baha stromů po dobu 12 hodin)

    - vrani strom 4x (5% BZ)
    - Zona ovoce 1x (88x lvl BZ)
    - Sovi strom 4x (10% BZ)
    - Jeskyne bileho upira 1x (15% BZ)
    - Dreveny dum 1x (50% BZ z děs. ploch)
     
    Naposledy upraveno: 4/10/18
    maribeja a Honzulka05 tohle ocenili.
  17. minka3

    minka3 Pisálek fóra

    Hrajeme s přítelem farmerámu a v rámci výměny zboží mi chtěl poslat stáj s tučňáky, všechno se odeslalo,ale tahle stáj ani náhodou,ani se nezobrazila v nabídce a přitom tučňáky měl normálně na ploše, odstranil stáj a i přes to, nešlo stáj odeslat...
     
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj minka3,

    podle mně dostupných informací není výběh pro tučňáky v rámci akce OaD možno zasílat a měnit.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matlafous123

    No co se dá dělat, snad to vyjde příště nebo záleží jestli v tom chceš pokračovat.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    pezt 8) Nemusim ti rikat, co mi to muze, kdyz vidim, jak se provozovatel hry stavi k opravam nahlasenych chyb, vid? xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.