Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jaciz, 1/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57 a Bezejmenný

    V první řadě bych doporučil vypnout animace.
    Bohužel ručně chlévy nesklízím, protože žádné nemám.
    Ale vyzkouším.
    Může se stát, že se spuštěním akce se hra mohla zpomalit, ale osobně nějaké výrazné zpomalení nepozoruji.
    Samozřejmě také záleží na železe (PC) kde je hra provozována, pokud je PC se slabším výkonem nemůžeme očekávat, že hra bude běhat rychle. Je třeba ubrat na grafice a v první řadě vypnout animace, hlavně v tom případě, pokud jsou na ploše chlévy.
    Samozřejmě udržovat aktuální software, všechen, ne jen ten co si myslíte, že používáte pro hru.
    A také samozřejmě údržba prohlížeče, FP a celého PC.

    Fajn hru pezt
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Animace vypnuty stále, dokonce jsem přepnula i motiv na žádný, čistím průběžně a PC mimo akci rychlý ažaž ;) sklízet 44 chlívků z jedné plochy se nedá zvládnout do 10 minut a ploch je už opravdu hodně když jde i děsivka, je to absolutně nehratelný a to je asi to zlepšení služeb k avizovanému zdražení
     
    Milka66 tohle ocenil(a).
  3. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    si asi nějaký skřítek hrál, protože mám ten samý problém - sklidím chlév - objeví se "kolečko" s informací, co jsem vlastně získala a kolik a dokud je "kolečko" viditelné, tak prostě nejde vykydat - zmizí, tak vykydám a než zmizne "kolečko" s hnojem, tak nejde nakrmit...
     
  4. kraketice

    kraketice Pisálek fóra

    Po spuštění akce mám stejný problém, sklidím,musím čekat, pak vykydám, čekám, pak krmím, takže, abych ušetřila čas, lítám z jednoho chlívku k druhému.:(
     
  5. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    jsem na tom stejne vse vyple a zadne zlepseni:mad:
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Teď jsem zkoušel sklidit pár chlívků ručně a šlo to bez problémů, bez jakéhokoliv sekání. Tedy sklizeň a následně vykydání, nakrmení a napojení. Uvidím při příští sklizni celé plochy.
    Vyzkoušeno v prohlížeči Firefox.
    Pokud máte hru otevřenou delší dobu, a třeba vás čeká sklizeň většího počtu chlévů a dalších předmětů, doporučil bych restartovat hru. S tím že zavřete celý prohlížeč a hru nalogujete znovu.
     
  7. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    To je des jak je to pomale, ani me nebavi sklizet desetkrat kliknout nez sklidim a nakrmim zvirenu.>:(

    Edit, vse jsem restartovala pc vycistene a proste nic
     
  8. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    pezt - ono při sklízení většího počtu chlívků než je jeden se to zas tak nepozná - když potřebuju sklidit jeden chlívek na ploše(teď třeba jeleny - mám jenom jeden a potřebuju do úkolu), který je zrovna hotový, tak to prostě trvá dlouho kvůli těm vyskakujícím "info-kolečkům" a následně i nářadí, protože právě přes tyto "bubliny" nejde kliknout na chlívek... sklízela jsem půlku plochy s chlívkama a bez problémů, protože jsem jela systém nejdřív všechny sklizeň, pak všechny vykydat... jednotlivě to prostě nejde, je to na dlouho...

    edit: teď jsem to vyzkoušela na firefoxu a stejný problém - jednotlivě to prostě nejde, normálně používám chrome
     
    Naposledy upraveno: 25/10/17
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Inet88 v tom je také zádrhel, když potřebuji sklidit jen část chlivků, třeba 10 ze 44 tak zapomenu, které mám nakrmit a napojit, bo po odhnojení jsem mimo a musím dlouze hledat. Mám farmu právě otevřenou, tak nemusím restartovat a prostě to nejde, hraji v chrome a zkusila jsem i operu a vyjde to nastejno. Musí se i se stromy čekat, než zhasne infobublina u jednoho, pak jde sklidit druhý.
    Třeba mám ke sklizni nový domek a sklidit nemám čím, stále mi to nabízí upgradování nebo urychlení, musím zrestartovat, pak to teprve naběhne v pořádku. A takto bych mohla popisovat další a další zpomalení. Prostě nereaguje nic
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Inet88

    Aha tohle je jádro problému, tohle nikdo nepsal, já když sklízím tak klikám sklizeň celé plochy poté druhé kolo vykydání a tak dále.
    Proto jsem to nevypozoroval.
    Děkuji za upozornění předám dále k prověření.
    Mezitím můžete zkusit v nastavení hry vypnout Aktivovat animaci sklizně

    [​IMG]
     
  11. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    pezt : neber to osobně, ale tohle není řešení problému.
    Vypnout / zapnout / zatrhnou nějakou prkotinu v nastavení neřeší zasekanou farmu.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bezejmenný

    Bohužel nemám možnost někde kliknout a opravit to.
    Tohle je pouze dočasné řešení, než proběhne oprava ze strany RT.
    Snažím se vám pomoci v momentální situaci, je mi jasné, že když jsi profesionální rejpal a prudič, tak se ti zdá, že je to málo, já ale pouze problém otestuji a předám dále, pokud je relevantní.
     
    Skali tohle ocenil(a).
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Nejde o rýpání a prudění. Když tady hlásí problém více lidí tak si nemyslím že to vyřeší vypnutí jedné prkotiny v nastavení.
    Hádat se ani rýpat nechci.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný

    Jak jsem psal, předal jsem dále k prověření, to je maximum co jsem v tuto chvíli mohl pro vás udělat.
    To, že se vám snažím pomoci radou jak momentální situaci překonat, samozřejmě se tou radou nemusíš řídit a dělat si vše po svém.
     
  15. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    zkoušela jsem vypnout v nastavení "aktivovat animaci sklizně", ale dělá si to ze mě srandu jako kdyby byl apríl... vypnu, uložím, aktualizuju stránku, kouknu do nastavení a zase se to tam na mě směje zapnuté...
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Inet88

    Zkus hru v jiném prohlížeči, a tam to zkus vypnout, mě to funguje normálně
     
  17. Inet88

    Inet88 Pisálek fóra

    díky, vypnuto a bez těch vyskakujících infobublinek to jde dobře, ale nechci to mít vypnuté pořád...
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Inet88

    Rozumím, budeš to nějak muset vydržet než dojde k opravě:)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Zkoušela jsem s animací sklizně i bez animace a je to prakticky stejné, jen bez animace nevyskakují bubliny :music: čekat se musí stejně. Díky za nahlášení problému, po dnešním odpoledni mne farma baví zase míň a míň. Je to už každou druhou akci a i když akci nejedu, chci si jen sklidit, tak je to místo zábavy dost boj a dřina.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    Problém se zpomalením hry by měl být již opraven, tak že zkus hru restartovat, tak že prohlížeč zavřeš a zkusíš znovu.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.