Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem jaciz, 1/10/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Dnes mi nejde vybrat dárek od ovečky, zaškrtnutý ho nemám, ale políčko k výběru je šedivé
    http://prntscr.com/gruuj5
     
  2. Batory

    Batory Pilný autor

    Já mám to samé
     
  3. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny, problém je v řešení a nahlášený.
    Díky za pochopení
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    +++ Určeno k archivaci +++
     
  5. jaciz

    jaciz Rádoby autor

    Ale on nejde vybrat ani dnešní dárek, takže jsme už přišli o včerejší dárek?,
    nebo nám ho nějak vrátí, není to naší vinou.
     
  6. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Nic není způsobené vaší vinou, ale vinou selhání systému, který byl nastaven na rok. Problémů se objevilo mnoho variací - hráči, kteří nemůžou vybrat dárek, se vybral dárek jiného dne a tím se to u nich na herních účtech kompletně zaseklo a nejsou schopni vybrat žádné následující dny. Někdo má vybraný bonusový dárek a došlo u něj k zaseknutí, někomu systém nesmyslně vybral dárek z 31.10.2017 a již jsme celý víkend bombardovali RT hlášením o chybách, které byly na herních účtech způsobeny, teď nezbývá nic jiného než čekat.
    Ale vinou selhání budeme požadovat pro všechny hráče nápravu.
    Díky za pochopení a vydržte na další instrukce
    Danda
     
  7. zbynda70

    zbynda70 Pisálek fóra

    aha,děkuji,počkám
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Mám AQ,
    v nabídce plodin má být pod ikonkou Guarany 12 položek. Po rozkliknutí, prvních 6 není vidět (úplně prázdné okno,bez řádků),po přejití na str.2 se zobrazí zbytek položek.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 4/10/17
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Baroland

    Předám k prověření.
    Nicméně tento jev je celkem běžný, při náhlém a velkém zájmu o nějaké komodity, a tím vzniká tento jev, že jsou prázdné stránky nebo stránky kde je pouze část nabídek a přitom by měly být plné.

    Fajn hru pezt
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Mám aktivovaný kupón na pomocníky, ale několikrát denně v průběhu této doby
    nemohu sklízet stonek. Ráno jednou sklidím a pak už je tam jen hláška neaktivní.
    Totéž se mi dělo včera. Musím obnovovat hru.

    Ve mlýně mi mizí nastavené časy, jsou tam všude samé 0000, ale mlýn mele pořád
    dál.

    Edit
    pezt - dík. Vše bylo vyčištěno, myši jsem pochytal, pavouky vyhnal, noťas vyprášil
    dřív, než jsem napsal do Technického ...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
    pezt, parchant7 a maminecka53 tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Mikeš

    Bohužel to vypadá, že máš zaneřáděn flash player.
    Doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Zaměř se na vyčištění dat v prohlížeči, který používáš a také vyčištění dat flash playeru přes webové rozhraní.
    U mě vše funguje normálně a žádné podobné problémy hlášeny nemáme.

    [​IMG]

    EDIT: podle toho co popisuješ, je jen problém z FP, který nedokáže reagovat na změny, které aktuálně, probíhají.
    Neuvedl jsi prohlížeč, který používáš, vyzkoušej jiný prohlížeč jak se to bude chovat v něm.
    Pokud by jsi měl nějaké pochybnosti, můžeš kontaktovat herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 11/10/17
  12. Ondra072005

    Ondra072005 Pisálek fóra

    Mám ve zvěřinci dva oranžové paví výběhy , měla bych z nich sklidit 4 pávy. Ale při sklizni se mi přičtou vždy jen dva.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Ondra072005,

    nemáš čistě náhodou na herní ploše nebo ve výrobně zároveň umístěnou Továrnu na vějíře, která pávi spotřebovává?
     
  14. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Po přihlášení do hry se ukáže jenom úvodní obrázek a hra se nenačte,mám Google CHrome,počítač mám pročištěný a nevím jak dál,děkuji.
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak já se také nemohu přihlásit ,včera na diskuzi vůbec z ničeho.Na FF šla jen farma na diskuzi mi to hlásilo Error 504. dnes jsem se přihlásila jak na farmu,tak diskuzi. V CHrome jen na diskuzi,dole na forum a na farmu mám jen rámeček přes pozadí farmy a víc nic.
    V nástrojích jsem udělala dle rady na Pluing a stejně to nepomáhá.Tak uvidíme co bude dál.Jak to vypadá,problémy jsou u více hráčů,tak chyba bude asi jinde:sleepy:;)Ale naštve to dostatečně;)
    Mám to jak Martina a tvůj odkaz mi ukazuje toto a to tam nikde nemám[​IMG]Player mám spuštěný takto:[​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/10/17
  17. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    děkuji,já jsem antitalent,červený čtvereček tam nemám,jenom hvězdičku anglicky neumím
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketka47 a Martina717

    Předně než začneme něco řešit bych se chtěl zeptat jaké používáte operační systémy?
     
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Win 7
    Ve FF mi jede farma normálně,jen včera večer se nešlo přihlásit na diskuzi,hlásilo to Error504.Dnes už né. A v GCH se přihlásím na diskuzi dole po tím prázdným obr.
    Už jsem i přeinstalovala chrome,nic,tak jsem vrátila celý PC o 2dny zpět,jestli mi to neudělala nějaká aktualizace,zase nic:(
     
    Naposledy upraveno: 15/10/17
  20. Martina717

    Martina717 Pilný autor

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.