Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj slepka1
    Chce to vše dělat pomalu a s rozvahou;) A řádně si přečíst oznámení o výprodeji řádků v nebi.
    Dekorace, které jsou potřebné do řádku Temná mračna jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl). Od dnešní 10 hod. na tom můžeš zapracovat neboť začíná Děsivá noc
    A k řádku Hrůzostrašná noc, tak tam je nutné mít splněn celý akční úkol aby se ti řádek v nebi odemkl a ty mohla vkládat dekorace do tohoto řádku.


    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 29/10/16
    Apachie1 tohle ocenil(a).
  2. felis01

    felis01 Rádoby autor

    Pezt a kde je, prosím, diskuze o novém zobrazování na trhu? Od tohohle "vylepšení" na trh raději nechodím. Nikde jsem nic nenašla.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj felis01

    Debatovat můžete v v tomto vlákně ST: Debata o všem možném, zvláštní vlákno k této úpravě založeno nebylo.
    Nicméně při příštím updatu bude tato cena přesunuta na pravou stranu, a snaha je o úplné odstranění, děkujeme za trpělivost.

    Hezkou hru pezt
     
    skalara.v a karbar tohle ocenili.
  4. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Dobrý den, také jsem si koupila stonek Temná mračna a zajímalo by mě, jak tedy dostanu zpět floreny do toho vražené. Je napsáno, že si můžeme pořídit stonek za floreny. Děkuji za odpověď a přeji hezký den - Lenka123
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lenka123

    Nějak nerozumím co vlastně chceš. Floreny za nákup nelze vrátit. A je tam jasně napsáno co za tento balíček dostaneš. Tedy dostaneš :
    1. Řádek Temná mračna (Kouzelná moc: jednorázový bonus 10000 BZ, 10000 kr., strašidelná bedna obsahující 1 ks náhodně vybrané položky ze Strašidelného hřbitova (rostliny, plody stromů, zvířata), další aktivace: 24:00 hod.)
    2. Temné světluščí doupě
    3. Strašidelně temné světluščí doupě
    4. Jabloň temné královny XL

    Dekorace, které jsou potřebné do řádku Temná mračna jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl)
    Je třeba si nejprve vše přečíst a řádně rozmyslet, než ukvapeně kupovat co vlastně ani potom nechci. To už potom nelze vrátit.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4, nanyblacks a Apachie1 tohle ocenili.
  6. Lenka123

    Lenka123 Obyvatel fóra

    Děkuji, to jsem četla, nejsem blbec, jen jsem nepochopila, jak je to v akci napsáno. To znamená, že jsem si koupila jen stonek a dekorky si musím vyrobit? Lenka123
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Lenka123

    Jak jsem psal v minulém příspěvku 2 dekorace koupíš v Jackově obchodě a 1 je jako odměna v úkolu v družstvu Světluška.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Děkuji Ti moc, je to pro mne ježek v kleci, ale statečně se s tím poperu. Jsi zlatá, že jsi mi to objasnila a já jsem zbrklá, když přeskakuji při čtení řádky :)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  10. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    Mne tiež pol roka nefunguje kino:eek::eek:
    a môžem robiť čokolvek:wuerg::(
    kino už radšej neriešim:eek:
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kristinabesinova

    Zde není diskuse ke kinu, ale pokládají se zde dotazy k problémům.
    Diskutovat s ostatními hráči můžeš v tomto vlákně Letní kino / Diskuze
    Jediné co ti mohu poradit je že je to třeba zkoušet několikrát denně a také i když se tam objeví hláška " Žádné video není ......." tak se nenechat odradit a je dobré vyzkoušet provést nějakou akci na farmě, např. nákup, prodej, výroba produktů v řemesle apod. a poté se vrátit do kina a zkusit to, není to zaručený návod, ale občas to funguje.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4, Xenie6161 a spuntka tohle ocenili.
  12. ddaaffnee

    ddaaffnee Zelenáč fóra

    • Mimo téma
    Ahoj, tak jsem dle návodu- bezproblémový chod- udělala snad všechno co tam psala... odinstalovala, nainstalovala, vymazala kde co... áááááá... při dalším úkolu: zmáčkni ctrl-shift-esc se objevila tabulka a co nevidím... adblock spuštěno, tak jsem hned dala ukončit úlohu a ulalááá sem se mohla vzápětí podívat do kina cca tak po víc než měsíci. Tak snad se Vám to taky zadaří :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ddaaffnee

    Jak jsem psal již výše své poznatky a zkušenosti s kinem prosím do diskuse týkající se kina Letní kino / Diskuze

    Hezkou hru pezt

    Vyřešeno

    Zamykám

    [​IMG]
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.