Určeno k archivaci Technické dotazy Říjen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Elis65

    Elis65 Zelenáč fóra

    děkuji za info
     
  2. jaza78

    jaza78 Rádoby autor

    ahoj --- jak koupit ? už jsem zaplatil 200 florenů ---- myslel jsem , že se mi otevře při Děsivé noci , když jsem si to už zaplatil a teď čtu , že to budu muset opět kupovat ... tak mi to nějak nesedí
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jaza78

    Za 200 florenů jsi si koupil balíček, který obsahuje: Temné světluščí doupě, Strašidelně temné světluščí doupě, Jabloň temné královny XL, Řada na magickém stonku
    Dekorace, které jsou potřebné do řádku jsou: Precizní věda, Mocný portrét, tyto 2 dekorace pořídíš v Jackově obchodě při Děsivé noci za strašidelné plodiny a dekorace Dýňový tanec, tu získáš v odměně za splnění úkolu v družstvu "Světluška"(4 úkol-zlatý cíl)

    Hezkou hru pezt
     
  4. Japtiška

    Japtiška Pisálek fóra

    Něco se děje a já o tom nic nenašla. Přibylo tlačítko Kdy vyprší, je to celý rozhašený, jsem z toho na nervy, pro nepozorný to bude tak problematický, že nic neprodají! Díky za pozornost a jestli o tom někde psali tak sorry!>:(
     
    karbar tohle ocenil(a).
  5. Konakli2010

    Konakli2010 Zelenáč fóra

    ahoj, také mi nejde kino, používám Google chrome, po spuštění kina se mi objeví několik okének s červenými obrazci, hned to zmizí a na fialovém podkladě se objeví nápis v angličtině, čemuž nerozumím. zmizí až po stisknutí X. poradíte?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Japtiška

    Proběhly dnes dopoledne nějaké opravy a byly přidány nějaké vylepšení viz toto na trhu, které zobrazuje dobu kdy vyprší daná nabídka na trhu, tj. kdy se hráči, který tam tuto nabídku vložil a neprodá se, tak se vrátí do stodoly.

    Hezkou hru pezt
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Konakli2010

    Tak kino jsem vyzkoušel jak v prohlížeči Google chrome tak ve Firefox a funguje naprosto normálně. Po načtení se objeví toto
    [​IMG]

    Stačí dát start a mohu označit svou odpověď a odeslat, kino body připsány během pár vteřin.
    Dnes proběhla oprava v kině, která opravila tuto chybičku. Doporučil bych tedy udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Tato hláška o ad-blockeru už by se měla zobrazovat už jen tehdy pokud nějaký takovýto doplněk bude v prohlížeči nainstalován a bude aktivní.

    Hezkou hru pezt
     
    kristinabesinova, vilm4 a danda-vnovis tohle ocenili.
  8. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Mi se už dlouhou dobu tak z deseti pokusů 9x objevuje nějaký článek něco jako paladis a na jeho konci mi nejde odkliknout že souhlasím nebo nesouhlasím a nejde ani když kliknu na okénko odeslat,takže jsem stále bez možnosti získat nějaký ten floren:sleepy:
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Atina5454

    Předpokládám že prohlížeč ve kterém to zkoušíš je Internet Explorer a tam toto označení a potvrzení nefunguje. doporučil bych ti tedy vyzkoušet jiný prohlížeč, doporučené jsou Google chrome nebo Firefox. V těchto prohlížečích to funguje normálně.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. pau_linka

    pau_linka Pisálek fóra

    Zdravím, a k čemu je komu taková informace , pokud není on sám prodávající? ....pak by ten údaj měl být jen ve "VLASTNÍM ZBOŽÍ NA TRHU" ... jinak je to jen matoucí nesmysl. Spíš by bylo výhodné vědět kolik čeho máme ve stodole ať víme co je třeba nakoupit. V původním trhu to tak bývalo a bylo vše přehledné ...teď než člověk něco odkliká a než se dostane zpátky, buď to zapomene nebo je to pryč. Já jen, že to nevidím jako "vylepšení" - alespoň ne v této podobě.
     
    nisolinka a karbar tohle ocenili.
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pau_linka

    Vidíš jestli se dané komodity prodávají nebo tyto nabídky visí na trhu a třeba se vrací prodávajícímu do stodoly.
    Samozřejmě budu poznatky k tomuto vylepšení reportovat, ale zde není diskuse ale vlákno určené k dotazům.

    Hezkou hru pezt
     
  12. maribeja

    maribeja Stará škola

    mám namleto 52 bonbonu a nejdou mi dodat do úkolu PC vyčištěn
    PS. omluva už z toho začínám asi cvokatět ,ještě jednou se omlouvám za zmatkování
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maribeja

    Namletými Strašidelnými bonbóny krmíš postavičky, které se ti objevují na pěstebních plochách, až získanými kolednickými sáčky plníš úkol.

    Hezkou hru pezt

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  14. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Dobré ráno všem. Mám problém může mi někdo poradit? Akci jsem teď dokončila a když jsem chtěla umístit dekorace do stonku tak mi poslední dekorka mnohonožka ukazuje, že není v inventáři :(
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj michalka59

    Doporučil bych restartovat hru a poté se podívat znovu do inventáře, pokud tam nebude , tak zkontroluj zda ji nemáš někde na ploše, kde máš umístěné dekorace, jestli jsi ji tam někde náhodou nedala, popřípadě zkontroluj ještě i řádky na stonku, jestli není umístěna někde tam omylem. Pokud jí opravdu nikde nenajdeš budeš muset kontaktovat herní podporu Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru štěstí při hledání pezt
     
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Zkusím všechno a moc děkuji za odpověď
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    michalka59 nemáš zač, hlavně když se najde ;)
     
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Moc se omlouvám, moje hlava dutá , samozřejmě jsem tu dekoraci dala do parku.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    michalka59 nic se nestalo ;), hlavně ,že se našla :)

    Vyřešeno

    Zamykám

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/10/16
    Iwuska tohle ocenil(a).
  20. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Dobrý den, koupila jsem řadu na magickém stonku temná mračna a bohužel jsem dekorace na stonek nenašla i když jsem restartovala hru. Taky mi nejde vložit dekorace na stonek k řade hrůzostrašná noc, i když je v liště :-(. Asi jsem po ránu nějaká natvrdlá :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.