Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. minka3

    minka3 Pisálek fóra

    **** Odstraněna citace ****

    Děkuji, zmátnul mě obrázek,vypadá jako pappoušek a je to páv,už jsem našla,děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    A ty jsi si někdy vytočila na kole štěstí něco, pokud na to nemáš level ?
    Já myslím, že ne ;)

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    minka3

    Není zač :), hlavně že se našla ;)

    Jak jsem psal je tam chybná ikona, chybu nahlásíme
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, možná je chyba jen u mne, ale když použiju na fóru tlačítko "Domů," dostanu se sem

    [​IMG]
    Na hlavní nabídku se vracím šipkou v prohlížeči + F5, abych viděla, co je nového; případně zavřu fórum a otevřu znova. Je hlášený nějaký problém nebo musím ve svém PC vymést všechny rožky?

    EDIT 13.50: a trvá to už přes dvě hodiny.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    pezt, právě že se mi to stalo, jinak by mne to nenapadlo, něco jsem si vytočila a musela jsem se dostat do dalšího lvl, je to sice už dávno, ale stále si to pamatuji ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Y_n_O

    Byl výpadek.
    Jelikož jsem se nemohl dostat na fórum píši až teď.
    Nicméně to chce vyšůrovat prohlížeč, tedy historii a cookies.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vydesinfikované mám, to je poslední operace před vypnutím kompu; tak dík za info, že za to nemohl můj PC děda a já s ním :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57

    V současnosti, respektive již nějakou dobu to není možné, kolo štěstí je svázáno s tvým levelem. (viz. růžovky ve 220 levlu)
    Jestli se to stalo v minulosti, tak je to již hodně dávno a mohlo to být, nebo byla nějaká chyba.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Y_n_O

    Není zač ;), já musel také šůrovat protože se mi to v Google chrome nechtělo načíst vůbec, po čištění úplně v pořádku ;)
     
    Naposledy upraveno: 26/7/19
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    To nebude kolo a level, to bude expres. Taky mám na mladší farmě přeškrtnutou výrobnu keramiky, koberce, dokonce i kartáčky, protože nemám aktivované anakondy, velbloudy a nemám chovné jezírko na krokouše... ;)
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  10. evik1958

    evik1958 Zelenáč fóra

    Od pátku se mi vyskytla chyba. Když chci hrát na Bahamaře na plantáži, tak se hra kousne. Nemohu se ani odhlásit?? Pomůžete děkuji
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evik1958

    Nejprve se zeptám, používáš prohlížeč Firefox ?
    Pokud ano můžou se v něm vyskytnout problémy, že hra je pomalejší, nebo zamrzá.
    Nejprve bych doporučil vypnout v nastavení hry animace.
    Dále bych zkusil vypnout v nastavení prohlížeče vypnout hardwarovou akceleraci, jak ji vypnou najdeš v tomto vlákně Problém s přihlášením do hry v prohlížeči Firefox
    A samozřejmě bych doporučil pročistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Pokud používáš jiný prohlížeč, nejprve bych doporučil to pročištění prohlížeče, viz výše
     
  12. evik1958

    evik1958 Zelenáč fóra

    Vše jsem provedla a už je vše v pořádku. Děkuji za pomoc.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Ahoj dnes když jsem se chtěla přihlásit tak se mi ukázalo. toto až jsem se lekla co to je

    [​IMG]

    Udělala jsem vše podle návodu,tak se zdálo vše v pořádku, ovšem to budu muset dělat při každém přihlášení? To nejde nějak, aby to tam zůstalo? Když dám flash povolit, tak to tam nezůstane.
     
    Honzulka05 a jindrasofr tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    Jelikož flash player končí, ak sej jej snaží prohlížeče vytěsnit.
    Ano při každém spuštění prohlížeče to bude nutné povolit, bohužel tohle to nejde nijak obejít.
    Připravím do FAQ jednodušší návod, ten co jsme dostali je zbytečně složitý;)

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a Milka66 tohle ocenili.
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Děkuji pezt Já jenom, že před tím to byli 2 kliky a teď je to daleko víc kliku. To přežiju zas tak často neopouštím prohlížeč.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05, MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.