Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem farmicka.86, 20/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. HeellMustafa

    HeellMustafa Rádoby autor

    Díky Pezt
    vyzkoušela a žádná změna,dokonce bych napsala,že je pomalejší než IE,mrkni na screen
    http://www.pictu.cz/image.php?di=C3HH
    nakonec jsem otevřela bednu a nestačila se divit,kolik je v ní prachu,vyčištěno vysáto,trochu hlučnější větrák,zakoupím nový a snad už vše bude ok;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj HeellMustafa

    Jasně údržba u PC to je základ, to se potom nemůžeš divit, že nic nefunguje, když je na chladiči procesoru vrstva prachu.
    To potom klesá jeho výkon velmi rychle, když je přehřátý a následně všechny komponenty odcházejí rychleji do křemíkového nebe.
    když mi někdo donese NTB nebo PC tak první co je, je kontrola vnitřku.
    Pokud ti MIB nevyhovuje, samozřejmě ho nemusíš používat, každému uživateli vyhovuje něco jiného, a samozřejmě záleží také na zařízení jaké používáš, tedy kombinace software a hardware, některý prohlížeč tam poběží lépe jiný hůře.
    Je dobré jich více vyzkoušet a vybrat ten, se kterým si nejvíce spokojena.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a MatysekKamilek tohle ocenili.
  3. Zelvička2011

    Zelvička2011 Zelenáč fóra

    dobrý večer prosím chci si koupit balíček farmářské oddanosti a nemám ho v nabídce. byla jsem dnes několikrát na farmě a nabídka nikde a zatím jsem ho nekupovala.můžete mi nějak poradit? Děkuji Monika
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zelvička2011

    Balíček má na svém herním účtu blíže nespecifikovaná skupina hráčů a bližší informace k tomu nemáme.

    Fajn hru pezt
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. Zelvička2011

    Zelvička2011 Zelenáč fóra

    Aha děkuji za odpověd, já myslela že je to pro všechny hráče.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.