Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  petaM2001

  Není zač ;)
  Také můžeš vyzkoušet ještě prohlížeč FlashFox, ten také vypadá docela slibně:)
   
  petaM2001 tohle ocenil(a).
 2. Beeruškaa

  Beeruškaa Zelenáč fóra

  Kdysi jsem Farmeramu hrála a nikdy jsem nezažila, že by byla rozmazaná. Dnes jsem se znovu zaregistrovala a jsem překvapená, že vše je ostré, jen to, co je v rámečku (herní plocha) je opravdu hodně rozmazané. Dá se s tím něco udělat?
   
 3. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Beeruškaa: tohle ukazuje na problém s tvým modulem Flash Playeru, takže doporučuji pročistit data Flash Playeru případně nainstalovat nejnovější verzi. Návod jak na to je zde: Vše pro bezproblémový chod hry.
   
 4. Beeruškaa

  Beeruškaa Zelenáč fóra

  Tak bohužel nepomohlo nic. Udělala jsem oboje.
   
 5. Lvice.47

  Lvice.47 Zelenáč fóra

  Zdravím.....Již po druhé se mi neotevřela možnost vyzvednout si bonusovou lasturu.
   
 6. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj Lvice.47,

  nejspíše je to tím, že jsi neotevřela některou předchozí lasturu je to poznat podle bílého plus v modrém čtverečku u neotevřené lastury. Bohužel jedinou cestou jak zpětně lasturu otevřít, je zaplatit to Florenama.
   
  aljanu a Lvice.47 tohle ocenili.
 7. Ondra072005

  Ondra072005 Pisálek fóra

  Proč se mi neobjevuje dračinec na Křišťálovém ostrově. V liště ho tam nemám. A když přejedu na hlavní ostrov , tam se mi v v liště nabízí.
   
 8. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj Ondra072005,

  jedná se o hlášenou chybu, nezbývá než počkat na opravu ze strany RT.
   
 9. -samsie-

  -samsie- Perspektivní autor

  Ahoj, mám takový dotaz, dalo by se dohledat třeba i tři, čtyři roky zpět, možná i déle, že byl na tomto účtu zakoupen recept na MJS? Nevím to přesně a jistě, ale myslím, že jsme tento recept koupily v nějaké akci, kdy byly recepty zlevněné a neměly jsme na něj level v marmeládníkovi. Když jsme se tedy pídily po řešení, přečetly jsme si, že recept bude dostupný ve chvíli, kdy na něj budeme mít level v marmeládníkovi. Ten jsme dosáhly nyní a bohužel se recept neukázal. Je možné, že to bylo jinak, je to opravdu už hrozně moc dlouho, ale dalo by se to nějak dohledat?
  Díky za odpověď
  M+m+m+m
   
 10. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj -samsie-,

  pokud vím, tak žádný recept na který nemám dostatečný level nelze dopředu zakoupit. Prostě jej v obchodě neuvidíš. Jediné jak je možné získat recept bez dosažení příslušného levelu je jej získat v akci nebo z úkolu v družstvu. Což je případ tohoto receptu, ten se dal získat v akci.
   
  -samsie- tohle ocenil(a).
 11. -samsie-

  -samsie- Perspektivní autor

  Ahoj Pajdo,
  moc děkuji za odpověď. Nevím, byla jsem přesvědčená o tom, že jsme ho koupily, ale asi jsme ho chtěly koupit a hledaly, proč to nejde ;) Je to už hrozně dávno. Moc děkuji za odpověď a prosím o archivaci. Pěkný den ;)
   
 12. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  -samsie-: nemáš zač. Ještě jedna rada počkej na akci výprodej Florenových položek za polovic a zakoupíš recept za polovinu současné ceny.
   
  -samsie- tohle ocenil(a).
 13. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Při přechodu z plochy na plochu je stále funkční otevřená nabídka s pomocníky, když se ale přejde na nový ostrov, pomocníci se ztratí, to samé, když je na novém ostrově spustím, tak než dojdu na další plochu, pomocníci zmizí
   
 14. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj evoku57,

  no teď mně jen v rychlosti napadlo co je asi tak správně. Má se okno při přechodu zavírat nebo zůstávat? No nic meditovat nad tím nebudeme. Zkusíme se na to pozeptat. Ono stejně stále běží dolaďování Vodopádů, tak uvidíme jak to dopadne.
   
 15. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Díky ;) ale je to velká úspora, tak ať to tak nechají :)
   
 16. -samsie-

  -samsie- Perspektivní autor

  Díky moc Pajdo, na to my právě počkáme, protože penízků je málo. Před naší roční pauzou stála MJS na našem trhu 68000 a teď se pod 1600000 nedostane. Tak až bude výprodej, uděláme si radost ;) Moc děkuji za ochotu a přejeme pěkné sluníčkové dny :)
  M+m+m+m
   
 17. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Pajdo, u mně tedy problém vyřešen není. V 9. úkolu, který jsem tedy jetě neplnila, se mi ukazuje ikonka, že jsem dodala tančícího medvěda do zlatého úkolum, aniž bych ho ovšem dodala do stříbrného.
   
 18. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Ahoj -pechfógl-,

  zkus prosím restartovat hru.
   
 19. -pechfógl-

  -pechfógl- Živoucí legenda fóra

  Pajdo já dneska restartuju furt, protože mi blbne jak připojení, tak počítač. Proto se tak jevím...:cry:
   
 20. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  -pechfógl-: pokud to přetrvává, tak budeš muset napsat na herní podporu, ale podle RT je to odstraněné a když jsem to kontroloval na několika účtech, tak to co popisuješ se mi už neukázalo. Protože přesně v tom byl problém.
  Jak kontaktovat herní podporu?
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.