Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Partoval

    Ano také jsem zjistil, že tento strom nejde odstranit z plochy, předali jsme to k opravě, bohužel o víkendu na tom nikdo nepracoval, tak je třeba vydržet než tento problém opraví. A strom je ve farmářském obchodě opravdu dvakrát, tento jev také předám proto prosím o posečkání a neprovádět žádné operace s tímto stromem, vyhneš se zbytečným problémům.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    pezt děkuji nevím co se mě s tím stalo problém pořád stejný nevidím podpisy nic jsem s tím nedělala já to nastavení mám jiné jak je ve FAO kdysi jsem ho mela stejné a nějak se mi to změnilo jestli to je novější verze zítra přijde dcera tak se na to podívá ale nevím všechno mě funguje normálně jen ty podpisy nemám
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj .macca.,

    prosím zkontrolovat na fóru toto nastavení. Viz obrázky:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    děkuji pajdo už je to v pořádku asi jsem si s tím hrála
     
  6. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    Ahoj už tak 4 dny se snažím na normální chlívek dát upgrade, ale pořád mi to nejde PC vyčištěn zkoušela jsem to i na jiném PC a stále to nejde.
    Díky za pomoc
    Grace
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Grace007,
    Zkus tu jednu stáj dát rovnou na volnou plochu. V některých akcích byl jako odměna Husí výběh II: Oranžový a ten již obsahoval v sobě základ, proto ti to nelze umístit jako upgrade. Po odstranění z plochy se to již rozloží.
    Hezkou hru
     
  8. mireček1984

    mireček1984 Zelenáč fóra

    Dobry den, prosím v akci Kéž by jstu byl, jsem nedostala dekoraci na stonek Jde sed surfovat. Tudíž nemůžu stonek aktivovat.
    A ještě se me v Senzace v lastuře neotevřela jedna lastura 18.7.

    Děkuji hezky den
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mireček1984,
    jestli si jsi jistý, že jsi dekoraci Jde se surfovat! opravdu získal a nemáš ji nikde na ploše, popřípadě jsi ji nevložil do jiného řádku, kontaktuj herní podporu, zda by ti nemohla účet prověřit a pomoci zjistit, kde se ti dekorace zatoulala. Jak kontaktovat herní podporu (klikni)

    K neotevřené lastuře ti mohu dát pouze info, že pokud u ní máš bílé plus v modrém čtverečku, tak jsi lasturu neotevřel. Máš jedině možnost ji dodatečně otevřít za floreny, pokud chceš získat i bonusové dárky, které jsou navázány na otevření lastur v daném řádku.

    Hezkou hru
     
  10. Grace007

    Grace007 Pisálek fóra

    Díky už to funguje to mně nenapadlo příště budu chytřejší.
    Grace
     
  11. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    grace007, není zač ;)

    Problém jsme vyřešili, tak si dovolím téma zamknout. Hezkou hru
     
  12. pesfanny

    pesfanny Rádoby autor

    Mám koupený řádek Hrachologie, ve skladu mám potřebné dávkovače z akce,ale nejdou mi dát do řádku a stále mi hra nabízí koupi nových dávkovačů . U melounologie mi vše funguje jak má.
     
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj pesfanny,

    předpokládám, že restart atd. už proběhl. No vzhledem k tomu, že k prodeji byly celkem tři řádky, prosím zkus se ještě jednou podívat zda jsi opravdu koupila řádek hrachologie.
     
  14. casmirecka

    casmirecka Pisálek fóra

    Mám to samé, koupila jsem za 60 melounologii i za 60 řádek na hrachologii, nešlo to tam dát celou dobu a teď zmizelo i šedé řádkování v nebi. Doplnit šla jen ta věda...
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj casmirecka,
    pokud máš při koupi nějaké nesrovnalosti, kontaktuj prosím herní podporu. Prověří ti účet a zjistí co jsi skutečně zakoupila.
    Brzké vyřešení tvého problému
     
  16. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ahoj nevím kam psát tak založím vlákno když tak ho zrušte nebo tento dotaz přesuňte kam patří

    nemůžu se přihlásit z mobilu stále mě to odkazuje na Upgade to premium to remove ads and get better Flash performace.už jsem photon odinstaloval a stáhl znova a dělá to opět neví někdo co stím:oops:
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj petaM2001

    Jsi naprosto ve správné sekci;)
    Upgrade na prémium to požaduje pořád co jsem si všiml, nicméně pokud potvrdíš volbu "Continue with Ads" pokračuješ ve verzi free

    [​IMG]

    Bohužel je to nutné potvrzovat při každém načtení prohlížeče.
    Osobní zkušenost je, že na mém telefonu funguje lépe Puffin, ale samozřejmě záleží na co jsi zvyklý nebo ti více vyhovuje tento prohlížeč.

    Fajn hru pezt
     
    skalara.v a petaM2001 tohle ocenili.
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    bohužel continue with ads mě od včerejšího večera vůbec nenaskakuje stále jen samotný upgrade:sleepy:
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001

    Bohužel v tom případě je třeba vyzkoušet jiný prohlížeč.
    Má verze Photonu je 5.3 a Android 5.1, ale je pravda že tento prohlížeč téměř nepoužívám.
    Zkus vyzkoušet ten Puffin a uvidíš.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/17
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Děkuji už jsem instaloval pulfina a pracuje dobře;)
     
    pezt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.