Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Verup

    V systému Win Vista nemůžeš očekávat nějaké zázraky, a to, že ti to bez zjevné příčiny přestalo fungovat nebude nic neobvyklého.
    Nejenže skončila podpora systému jako takového, tak i prohlížeče, již s touto edicí systému mnoho nepočítají a jejich podpora na těchto zařízeních taktéž skončila. Nemůžeš tedy mít aktuální verze.
    Možné doporučení, je vyzkoušet jiný prohlížeč než Firefox, Google chrome nebo Opera.
    Vyzkoušej Internet Explorer, který je součástí systému.
    Popřípadě můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč např. My internet browser ( link pro okamžité stažení ) ten by mohl fungovat a je v češtině.

    Fajn hru pezt
     
  2. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Moc děkuji za radu:). Vyzkouším nejdřív Explorer a uvidím. Poté zkusím něco jiného. Nejsem takový expert na PC, předpokládám, že jiný prohlížeč stáhnu stejně jako Mozillu.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Verup

    Není zač ;)
    Ano stáhneš jiný prohlížeč stejně jako Firefox. Ten co jsem ti doporučil, se stáhne automaticky jakmile klikneš na ten zelený text v závorce.
     
  4. Verup

    Verup Pisálek fóra

    Tak nakonec jsem stáhla tebou navrhovaný prohlížeč a farma jede!!!! Super :):). Snad to vydrží, děkuji za pomoc.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Verup

    Není zač ;), hlavně že to funguje :) a fungovat by to mělo.
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Ahojky : Není hlášen nějaký problém s přihlášením do hry popřípadě s vykopnutím?:oops: Mě už to snad dnes vykoplo ze hry 100 x,:sleepy: někdy se hra ani nenačetla a už se mi znova oběvila přihlašovací stránkao_ODík za info

    PS-Změna prohlížeče nepomohla.:p
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj hubabuba1968

    Nevím jestli je tvůj problém ještě aktuální, nicméně žádné problémy s přihlašováním a odhlašováním ze hry nebyly hlášeny.
    Doporučil bych tedy udělat údržbu a také zkontroloval stabilitu internetového připojení, vše najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Fajn hru pezt
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. Kaetlin

    Kaetlin Zelenáč fóra

    Ahoj. mne rovnako prestala ist farma zo dna na den na pc inak inde ide. na pc je windows xp moze to byt preto? co s tym prosim ta?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Kaetlin

    Tam bude obdobný problém jako u hráčky Verup, pro ten to systém skončila taktéž podpora a prohlížeče jsou na tom stejně.
    Vyzkoušej prohlížeč My internet Browser, který stáhne automaticky po kliknutí na tento odkaz link pro okamžité stažení

    Fajn hru pezt
     
  10. Kaetlin

    Kaetlin Zelenáč fóra

    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    dakujem pekne skusim snad to pojde
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kaetlin

    Není zač:), snad bude fungovat:)
    Příště prosím bez zbytečné citace, stačí oslovit
     
  12. Partoval

    Partoval Zelenáč fóra

    ahoj koupil jsem si za floreny zlatý listnáč a neustale neroste jen se da sbírat hned bez časového limitu je to tak dobře nebo je to nějaký bug ve hře?
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Partoval

    Bohužel to vypadá na chybu, která se týká jen Zlatého listnáče, koupeného za floreny.
    Děkujeme za upozornění a předáme dál k prověření.

    Fajn hru pezt
     
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    omyl, omlouvám se , nevím jak vlákno zrušit
     
    Naposledy upraveno: 16/7/17
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ajtyk

    V pohodě;)

    Vlákno zamykám

    [​IMG]
     
  16. jzd-cap

    jzd-cap Zelenáč fóra

    dobrý den celá farma mi docela funguje(občas se sekne,ale to už jsem si zvykl),ale vůbec mi nefunguje noc(hřbitov).provedl jsem několik restartů a stále nic.na to ,že je to časově omezené pole je to dost nepříjemné). co stím ?

    je to zvláštní, ale už to naskočilo
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/7/17
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jzd-cap

    Momentálně jsem tu nebyl, ale žádný výpadek jsem nezaznamenal, když je to v pořádku není co řešit.

    Fajn hru pezt

    Vyřešeno
    Zamykám

    [​IMG]
     
  18. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    nevím jestli píši dobře ale mám jiný problém já nevidím svůj podpis ani ostatních hráčů ani na jiném prohlížeči to nejde ale objevilo se mě tu že na této stránce mám zablokovaný plugin to nevím ani co je tak jestli to třeba není tím
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .macca.

    S největší pravděpodobností máš deaktivován plugin Flash playeru
    Předpokládám že se jedná o prohlížeč Google chrome jak jej aktivovat, najdeš v tomto vlákně Deaktivovaný flash player v prohlížeči Google chrome
    Ještě můžeš když budeš mít otevřené fórum tak v prvém horním rohu adresního řádku budeš mít přeškrtnutou ikonu a když na klikneš budeš mít volbu aktivovat plugin pro tyto stránky, poté restartuješ prohlížeč a mělo by to být v pořádku.

    [​IMG]

    Kdyby nebylo něco jasné, tak se ještě ozvi

    Fajn hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 16/7/17
  20. Partoval

    Partoval Zelenáč fóra

    tak ještě navíc mě nejde ten listnáč odstranit když ho smažu sám od sebe se obnoví takže už nekolikrát jsem to lootnul aniž bych chtěl a ještě k tomu v obchodě kde jsem kupoval ten listnáč jsou zlatý dva na koupi je to asik nějaký bug
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.