Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. rudanek123

    rudanek123 Zelenáč fóra

    Já mám tento problém s načítáním stonku také,na stonek jdu sbírat vždy,když jdu sbírat pole a pak jdu na stonek,tak se také nedostanu,vždy se mi po kliknutí na stonek vrací hra na to pole které jsem sbírala,počítač je několikrát vyčištěný a restartovaný a problém se stává,ale ne každý den,tak určitě to počítačem není,chyba je jinde a je ji třeba najít,opravdu to je otravné
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Rudanek123, tak si prosím taky přečti, co zde kolega pezt napsal. V jednom vlákně to myslím není nutné stále dokola opakovat.

    díky danda
     
  3. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Přeji hezký den,
    někdy, ne pokaždé, když jsou zvířata ve zvěřinci ke sklizení, se mi neukáže dudlík. Když na zvěřinec najedu kurzorem, tak se v otevřené liště objeví, že je ke sklizení. V korýtkách je krmivo i voda a zvěřinec jde sklidit. Musím ho pořád kontrolovat, abych na něj nezapomněla. Nevím, jestli se tento problém již někomu také objevil.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Takový problém nikdo nehlásil a ani jsem to u sebe nepozoroval, že by se mi dudlík u hotového zvěřince neobjevil.
    Doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Nevím jaký používáš prohlížeč, vyzkoušel bych to také v jiném prohlížeči.
    Nicméně se na to pozeptám

    EDIT: pokud by se to objevilo i po provedení údržby, tak ihned po zjištění problému se obrať na herní podporu, hlavně je potřeba tento stav zachovat kvůli prověření
    Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 28/7/16
  5. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem na hlavní, chci darovat dub korkový a pořád yse mi zobrazuje jen nabídka z bahamy....
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -pechfógl-

    Nevím jaké používáš řazení v inventáři, pokud je to dle abecedy tak ze začátku jsou stromy, které jsou na bahamaramě.
    Nicméně teď jsem kontroloval a normálně to najde strom Dub korkový.
    Doporučil bych tedy restartovat hru a poté znovu zkusit
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Pezt, uvědom si, že píšeš nekompetentní stařeně. Takže: Jsem na hlavní. Přes časomíru přejdu na OaD, zvolím darovat, zvolím komu a nabídka "evropských" stromů se mi vůbec nezobrazí. Abecdní řazení nemám, vždycky mi na hlavní naskočily evropské, na Bahamě bahamácké. Restartovala, vyčistila.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    To jestli jsi na hlavní nebo na baharamě je jedno, protože při vybrání stromů, chlévů a výroben, které činíš přes ikonu OaD to ukazuje všechny dostupné předměty, které danému hráči chceš poslat, tedy jak z bahamaramy tak z farmy.
     
  9. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    No a to mně právě nedělá. Ukazuje jenom tropické stromy a ze zvířat 14x kurník. Kde s řadí podle abecedy, zkusila bych to? A nemůže být problém v příjemci? Zkusila jsem si přeposlat na druhou farmu, normálně to funguje - a z druhé farmy zase obdarovat zmíněného, stejný problém.
     
    Naposledy upraveno: 29/7/16
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    Řazení si vybíráš tak, že klikneš na ty šipky proti sobě [​IMG]
    A následně si otevřeš seznam řazení pomocí šipky a vybereš požadované řazení [​IMG]
    A ještě se zeptám, hráč, kterému chceš posílat nějaké předměty má potřebný levl na to aby je mohl příjmout?
    Protože to vypadá že nikoliv, zkus v seznamu přátel vybrat někoho jiného a podívat se jaká nabídka se otevře.
     
  11. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    U jiných to jde. Ale o tom levelu pochybuju, dub korkový je od lvl2. No, omluvím se a má chlapec smůlu.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    A zadáváš jméno hráče správně? Minulé OaD se také někdo snažil poslat něco hráči, a měl zaměněné jedno písmeno, ale ten nick v systému existoval a také mu nešlo skoro nic poslat.



    Ještě je tu možnost, že hráči, kterému chceš něco poslat, tak jeho nick se v systému vyskytuje 2x a tobě systém automaticky zvolí hráče, který byl v systému zaregistrován jako první a může mít levl 1
     
    Naposledy upraveno: 29/7/16
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To by mohlo být - ověřovala jsem si a mám to psáno správně. Psala jsem mu, ale neodpovídá. Takhle ubližovat stařence, to je, co?;)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl-

    To se bohužel stává;)
    Koukni do přátel na poštu tam se zobrazují i levly
     
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nechci vám do toho nijak vstupovat, ale ještě bych přímo na farmě v inventáři ověřila, zda máš dub korkový v inventáři.

    danda
     
  16. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Mám, ale pezt měl pravdu, má lvl 1. Potom ovšem nechápu, jak může požadovat takovou horu vyšších stromů, chlívků apod. Leda že je ještě jeden a k tomu se to přes tohohle nedostane.
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    to máš pravdu že jsou dva mě se to stalo taky při poslání akčního vypadávatka někdo žádal o padátko když už měla akce končit když jsem ho poslala tak jsem zjistila že jsem ho poslala někomu kdo je ve 3 LVL
     
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím -pechfógl-, máš prosím nick toho hráče, kterému se snažíš dárek poslat? Já se obávám, že tam bude viset mrtvý účet, který už nikdo nevyužívá, má tudíž lvl1 a pak by bylo dobré napsat na herní podporu a problém s nimi řešit. To by bylo i vysvětlení proto, proč ti hráč neodepisuje. Dopis došel na mrtvolku.
    Mrtvolky nikdo jiný neuzavře než herní podpora.

    danda
     
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Thomas a je ze Slovenska - ale při OaD včera žádal hafo věcí.
     
  20. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    -pechfogl-: On je ale --Thomas-- Pokud teda myslíme toho stejného? Má tam ty pomlčky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.