Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  A pak ještě dotaz. V nastavení máš povoleno posílání informačních buletinů. Pokud ano, obrať se prosím na herní podporu.

  Jak kontaktovat herní podporu?
   
 2. Sovinka

  Sovinka Velvyslanec fóra

  Pajdo, kde mohu prosím zjistit, zda mám povoleno zasílání info bulletinů, případně dá se to někde upravit? V nastavení hry jsem podobnou možnost nenašla, matně si vybavuju, že tuto otázku mi kladlo registrační okno při registraci do hry, ale netuším, co jsem odpověděla, ani bych se nedivila, kdybych to tehdy nepovolila, nicméně až do června mi maily o např. potvrzení platby docházely, takže nějaké spojení hra se mnou provozovala, až nyní je pozoruhodně ticho.
   
 3. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

 4. Sovinka

  Sovinka Velvyslanec fóra

  Aha, moc děkuji, už jsem pochopila, že změnu ohledně informačního bulletinu mohu udělat až po potvrzení registračního e-mailu, kterýžto krok se mi právě nedaří provést. Zkusím tedy podporu, ale mám obavu, aby mi i maily z herní podpory nezmizely nedoručitelné...
   
 5. Medvánek

  Medvánek Ikona fóra

  :) ahojky - stává se to nejenom GCH, ale i v Mozzile - stavitel v poslední době prakticky vždy nabízí o jedno políčko víc, než je k dispozici na ploše
   
 6. pajda361

  pajda361 Živoucí legenda fóra

  Zdravím ve spolek,

  chyba u stavitele je nahlášena k opravě: Viz. tento příspěvek.
   
 7. ajtyk

  ajtyk Velmistr fóra

  omlouvám se,
  zase jsem se flákala a nepřečetla všechna vlákna
  :music:
   
 8. notes72

  notes72 Rádoby autor

  a mas dostatek prisad?
   
 9. ajtyk

  ajtyk Velmistr fóra

  [​IMG] toto je také podivné řazení počítadla

  Edit: po prodeji komodity komodita nezmizí ze sekce vlastní zboží na trhu a tváří se jako neprodaná

  Edit: Edit:
  náprava nastala po vyčištění a 2x restart
   
  Naposledy upraveno: 17/7/16
 10. Casey27

  Casey27 Polobůh fóra

  ajtyk: Ahoj.... nevím co se ti na tom řazení nezdá? Podle mě je absolutně správné.... máš nastaveno řazení dle počtu ks od největšího po nejmenší. 10>7>5 .... nebo ne?

  EDIT: jo jo.... aspoň z toho co vidím na screenu.... žlutá šipka u počtu směrem dolů (to jest od nejvíce po nejmíň) a tak i seřazeno ,-) A ano po restartu či F5 se to vrátí do default nastavení podle ceny/ks od nejmenší ,-) Je to standartní chování a nastavení trhu. Viz nastavení a řazení na trhu z FAQ ZDE.
   
  Naposledy upraveno: 17/7/16
  danda-vnovis tohle ocenil(a).
 11. ajtyk

  ajtyk Velmistr fóra

  ne, ne
  a po restartech se to opravilo a navíc mnou bylo zase 10,
  jsem z toho jelenkyně, ted to funguje
  asi jsem něco zvorala
  :oops:
   
  Naposledy upraveno: 17/7/16
 12. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím ajtyk, je to přesně tak, jak popsal Casey27 (díky), měla si nastavené seřazení podle počtu kusů a nikoliv ceny. Ta nastavení jdou dále setřídit od nejvyššího počtu po nejnižší a naopak. Tohle využívám velmi často, když hledám nabídku na víc kusů.
  Žádná chyba ani problém tam není, po restartu hry se nastaví default nastavení přesně jak Casey napsal.
  Nicméně zde se řeší jiný problém, tak by bylo vhodné si založit vlastní vlákno a nemixovat problémy. Hráči, kteří hledají odpověď na svůj problém pak mají problém odpověď nalézt
  Díky za pochopení
  danda

  PS: ajtyk v pohodě, teď už je budeš znát a nevidím v tom žádný problém :)
   
  Naposledy upraveno: 17/7/16
 13. ajtyk

  ajtyk Velmistr fóra

  Danda ,Casey,

  já se omlouvám, vůbec tyto funkce nepoužívám a tak jsem zazmatkovala,
  škoda, že to nemohu svést na horko
   
  danda-vnovis tohle ocenil(a).
 14. evoku57

  evoku57 Živoucí legenda fóra

  Když dostanu nové kuře a chci mu poslat dárek a napsat, tak se farma sekne, nepomůže ani F5. Musí se vypnout a zapnout celá farma, pak je vše v pořádku. Nestalo se mi to poprvé, ale již nejméně 3x
   
 15. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím evoku57, tento problém zatím nikdo nehlásil a to ani v jiných herních lokacích, vyčistila jsi podle návodu ve FAQ svůj prohlížeč a data Flash Playeru přes webové rozhraní? Link najdeš v mém podpise Tech FAQ.

  danda
   
 16. Sovinka

  Sovinka Velvyslanec fóra

  Pěkné odpoledne přeju, chci sem jen napsat, že můj problém se zdárně vyřešil, nevím jistě, zda zásahem herní podpory, protože zprvu se kontrola účtu jevila jako negativní, nebyl nalezen žádný problém a bylo mi doporučeno zkusit ještě znovu potvrzení registračního e-mailu další den, kdy se bohužel stále nedařilo. Kontaktovala jsem i správce serveru mé mailové schránky, zatím bez odezvy, nicméně dnes, při pokusu "jen tak", při spuštění hry, se mi podařilo konečně získat potvrzovací odkaz a můj mail je tudíž zaregistrován, třikrát hurá. Nedokážu bohužel nikomu říct, čím se to náhle odblokovalo, mezitím byla hra mnohokrát vypnutá, stejně tak prohlížeč i celý computer, nicméně můj problém je zdárně vyřešen a děkuji Pajdovi za cenné rady.

  Píšu nový příspěvek, protože se mi zdálo nevhodné slučovat příspěvky následující po sobě po několika dnech, pokud bylo mé rozhodnutí chybné, tak předem pardon.
   
 17. lubin1234

  lubin1234 Velmistr fóra

  Ahoj. :)
  Když jsem si teď prohlížel "Jackův obchod" tak jsem se koukal na různé dekorace a všiml jsem si chyby. Myslím si, že by to mohlo někoho zmást. :)

  [​IMG]
  Který "údaj" platí?

  EDIT: Díky za odpověď. :)
  Krásný večer a krásnou hru :)
   
  Naposledy upraveno: 21/7/16
  lacrima a vilm4 tohle ocenili.
 18. AgathaCh

  AgathaCh Veterán fóra

  Ahoj lubin1234
  díky za upozornění, koukneme se na to a předáme k prověření, případně úpravě.
  Přeji příjemnou hru

  EDIT: správný by měl být údaj 3 hodiny
   
  Naposledy upraveno: 21/7/16
  lubin1234 tohle ocenil(a).
 19. slootr

  slootr Baron fóra

  Ahoj, ja používám Firefox a mám ten sám problém. A hra nemusí běžet dlouho. Stačí, když sklidim nejdřív všechny plochy, něco třeba dodám do úkolu a pak si vzpomenu na nebe. A ejhle, nemůžu tam.

  Jestli je to tím, jak píše modík, že je ve hře spousta animací a tak, tak ať je vypnou. Já mám animace i zvuky vypnuté, přesto se mi tam mrská spousta zbytečností ve městě, v řemeslné čtvrti... Rozlišení mám nastavené nízké, fakt nepotřebuju pozorovat, jak poskakují slepice nebo střílí dělo. Já potřebuju, aby to fungovalo.

  Ale štve mě, a už jsem to tu dávno řešil, že když mi dají možnost animace vypnout, stejně to nefunguje a vykukují srny a lítají ptáci a stoupají indianský signály nebo co to je. A pak se budeme muset smířovat s problémama, který z toho plynou. Prima začarovanej kruh :)
   
 20. danda-vnovis

  danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  Zdravím, chci se vyjádřit konkrétně k tomuhle. Bylo vyhověno hromadné žádosti a tato hláška i při rychlém klikání by se už neměla objevovat. Je to jedna z dnešních inovací do hry, až je budu sepisovat, tak si dovolím obrázek vypůjčit. Děkuji danda

  PS: vyřazena byla především proto, že je zavádějící svým obsahem. Teď už se to teda prostě nestane.

  Zdravím slootr, problém je, že to nestíhá flash player, který na ty animace není prostě stavěný, ale nuceni ho používat jsme všichni, jak hráči, tak BP pro svoje hry. Já bych v takovém případě jako popisuješ aktualizovala, aby se flash player zberchal. Jak už výše popsal kolega pezt.

  danda
   
  matlafous123 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.