Určeno k archivaci Technické dotazy Červenec 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  2. MORČE-KIKI

    MORČE-KIKI Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    Dokončila jsem kompletně celou akci "Čaj vyřeší vše", dostala jsem vše, kromě obrázku do fazole "Gentleman", i když jsem opravdu celou akci dokončila. Chyba?
    Předem děkuji za kladné vyřízení.
    Kiki
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MORČE-KIKI

    Pokud máš akci kompletně splněnou tak jsi dostala i všechny odměny. Nejprve bych tedy doporučil restartovat hru, poté zkontrolovat, jestli je úkol mezi ukončenými v družstvu, potom znovu vyzkoušet vložit dekoraci do řádku. Také je možnost, že jsi dekoraci Gentleman před ukončením úkolu vložila někde na plochu, popřípadě do jiného řádku, doporučil bych tedy zkontrolovat místa kde máš dekorace a projít si řádky v nebi. Pokud se ani tak nepodaří najít nezbude jiná možnost než se obrátit na herní podporu na prověření Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru a úspěch při hledání dekorace přeji
     
  4. MORČE-KIKI

    MORČE-KIKI Zelenáč fóra

    Vše jsem vyzkoušela a prohledala, nikde nic.
    Děkuji za radu.
    Pěknou hru.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    MORČE-KIKI

    Nezbývá než se obrátit na herní podporu, ta ti ji určitě pomůže najít.
     
  6. sluníčko1960

    sluníčko1960 Pisálek fóra

    Nemohu plnit úkoly dodáváním ze stodoly. Nepomáhá aktualizace ani restart. Dá se stodola nějak Zpřístupnit? Díky.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sluníčko1960

    Chtělo by upřesnit jaký úkol se snažíš plnit a nejde ti. Pokud se má něco dodávat ze stodoly tak ti ten příslušný úkol nabídne když dáš dodat. Ale jak říkám chtělo by upřesnit, z tvého popisu nepoznám o co se vlastně pokoušíš.
     
  8. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.

    V pekárni je chybný text u makróniek ... makaróny sú cestoviny, správne má byť makrónky


    [​IMG]
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj fialka40

    Děkujeme za upozornění, předám k prověření.

    Hezkou hru přeji
     
  10. _mašik_

    _mašik_ Zelenáč fóra

    Ztratili se hvězdicové mince, včera 30, dnes nic.
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  12. _mašik_

    _mašik_ Zelenáč fóra

    Děkuji, vše vyřešeno.
     
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Není zač, příjemnou hru
    danda
     
  14. ludmilka85

    ludmilka85 Zelenáč fóra

    Ahoj, může mi někdo poradit, jak se dostat zpět do hry? Najednou mi začal internet znemožňovat přístup ke hře. Po zadání uživ. jména a hesla se hra nenačte. Hlásí mi to nebezpečné připojení. Žádná změna nastavení internetu neproběhla. Vše je tak, jak má být. Přesto se žádným způsobem nelze na stránky hry dostat.

    Děkuji moc za rady.
     
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ludmilka85,

    v tomto případě bych doporučil použít jiný prohlížeč než, který používáš teď. Bohužel jsem podobnou chybu řešil před časem na jiném NTB než na svém a bez úspěchu. Zajímavé na celé věci bylo, že při další aktualizaci Windowsů se vše vrátilo do normálu. Možná se najde někdo kdo zná příčinu a poradí víc, je pravdou, že v cizích počítačích se rejpu nerad, tak jsem toho ani moc nezkoušel.
     
  16. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Ahoj. :)
    Mám takový problém.
    Na farmu jsem se přihlásil kolem 18:15 a v tabulce vidím, že je akce "Fotbalové finále",
    tak jsem začal dodávat plodiny a hrál jsem asi 5x.
    Pak jsem se ale kouknul na forum, že ta samá akce začíná až zítra.


    Když jsem tam dodal rostliny, budou tam zítra, nebo jsem je ztratil?
     
    Naposledy upraveno: 7/7/16
    elen22* tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lubin1234

    Ano akce Fotbalové finále začíná až zítra, objevila se chyba, to že jsi si zahrál je sice fajn, ale v tuhle chvíli nedokážu říci jestli ti nahrané mince zůstanou nebo o ně příjdeš a i o vloženou protihodnotu. Budeme muset počkat na nějaké oznámení k této chybě.

    Hezkou hru přeji
     
    lubin1234 tohle ocenil(a).
  18. elen22*

    elen22* Perspektivní autor

    júj, tento istý problém mám aj ja, tiež som vložila plodiny a získala nejaké mince. Trápilo by ma, keby som o to prišla. Tiež som si nevšimla, že akcia začína až zajtra. Dúfam, že sa to vyrieši.
     
    lubin1234 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elen22*

    V tuto chvíli nevíme co se s tím bude dále dělat. Musíme počkat na nějaké vyjádření k tomuto problému.

    Hezkou hru přeji
     
    elen22*, lubin1234 a danda-vnovis tohle ocenili.
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    U zakázek v družstvu se mi nezobrazuje počet plodin, které mám k dispozici ve stodole.
    U žáčků se mi nezobrazuje ve kterém jsou lvl a kolik jim zbývá do konce daného lvl.
    V bonusové liště (v levém horním rohu) se mi u použitých slotů nezobrazuje čas
    do konce jejich trvání.
    Je to pouze moje chyba?

    pajdo, dík za radu, zřejmě mi na farmě přátelsky řádí nějaký vetřelec,
    ne-li Ufon.
    :D
     
    Naposledy upraveno: 8/7/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.