Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Scorpius, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -andulka03-

    Bohužel, některým účtům to nemusí ještě fungovat na opravě se pracuje, prosíme o trpělivost.
     
  2. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nejde ani mletí krmiva. Vyčištěno, několikrát restartováno, nepomáhá ani odhlášení.

    P.S. Takže problémy s hrou jsou pouze v klientovi, když jdu na farmu bez něj - seká se to, ale mletí funguje.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable tohle ocenil(a).
  4. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    pezt ... to jsem již udělala, hra opět zamrzá, pro změnu nejde dodávat do úkolu v družstvu.

    Odešla jsem z farmy a zkusila dodávat bez klienta a bez něj to jde. Sice se hra také seká, pomaleji načítá, ale je alespoň hratelná.
     
    Naposledy upraveno: 27/6/21
    pezt tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Jestli myslíš to, že vyskočí hláška, stránka nereaguje, tak to se objevuje, téměř každý den i u mne mezi cca 22 hod až 1 hod, ale někdy je to později někdy kratší dobu. Přijatelné vysvětlení k tomu v tuto chvíli nemám, ale určitě není chyba na naší straně. je jedno jestli je to v klientu nebo prohlížeči.

    Screenshot_3.png
     
    Naposledy upraveno: 27/6/21
    pajaable tohle ocenil(a).
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Ne, to nemyslím. Prostě nejde dodat do družstva nebo umlít krmivo, jen se točí kytička. Když to zkusím bez klienta, jde vše, dokonce přechody z pole na pole nebo kamkoli jinam jsou celkem rychlejší. Teď dělám bez klienta a až na trojúhelník uprostřed plochy(stará nevyřešená bolest), jde vše v pohodě. Jakmile se půjdu přihlásit přes klienta, seká se vše, točí se kytičky při každé činnosti, ovečky načítají při každém kliknutí nekonečně dlouho, to bez klienta nedělá, ovečky mě nezablokovaly ani jednou.
     
  7. čejka

    čejka Pisálek fóra

    mám tentýž problém jako pajaable a navíc polovina plochy je dozrálá a druhá není,ale přitom je. Toto se děje od nečekaného výpadku hry , který byl v úterý.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    A klienta jsi odinstalovala, běžným způsobem, tedy jen ve Windows, nebo jsi použila nějaký odinstalátor ?
    Nyní vyzkoušeny dvě farmy v klientovi na různých databázích a žádný problém nemám.

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj čejka

    Jak jsem psal hračce výše vyzkoušej odinstalaci klienta, pomocí nějaké externího odinstalátoru.
    Zde je návod pomocí Revo Uninstaller Odinstalace Samostatného klienta pomocí programu Revo Uninstaller
    Chyba s tím že se políčka tváří jako, že jsou čerstvě zasetá, ale přitom jsou zralá, je nahlášena, kdy dojde k opravě v tuto chvíli nevíme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.