Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mufa

    mufa Zelenáč fóra

    Ahoj,vůbec tu změnu v RAMA obchodě nechápu a jistě nejsem sama.S omezeným nákupem sice souhlasím,tým to takhle nastavil,ale jak mohu koupit v omezeném množství,když nejde ve standardním koupit vůbec nic,přesto,že z mé strany u spousty věcí k zakoupení vůbec nedošlo,tím pádem nemohly být produkty použity a brány jako nakoupené 2x za období.Asi by to chtělo vysvětlit víc srozumitelně a podrobněji.Děkuji za případnou odpověď,která to vše objasní a budeme moci všichni "to omezené množství" nakupovat.
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mufa - pokud jsi nakoupila něco z kategorie standartní více než 2x v červnu, tak po zavedení limitu již zakoupit nemůžeš nic. Až dojde k restartu 1.7. tak budeš mít opět možnost limitovaně něco zakoupit.
     
    mufa tohle ocenil(a).
  3. mufa

    mufa Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď sopti,teď už tedy chápu,stačilo tedy zakoupit třeba nějaké hnojivo 3x a tím pádem je vyčerpán limit,ale jako rozumné mi to nepřijde,protože je tam i další zboží,které je tím pádem uzamčené,přesto,že koupené nebylo ani jednou,to mi přijde spíš jako nevýhoda,než výhoda,ale jak je vidět,nic se s tím nenadělá.
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. Hanicka1985

    Hanicka1985 Zelenáč fóra

    Dobrý den,

    mám takový problém. Začala jsem hrát teprve nedávno a byla jsem v levelu 12 nebo 13 a najednou při postupu do dalšího levelu mě to hodilo do levelu 73. Nevíte, jak se vrátím zpátky? Moje ID: 56374073
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Hanicka1985 - bohužel zpátky už se nevrátíš. Postup o tolik levelů je možný díky sběru BZ - buď z úkolů, akcí popřípadě otevřením nějaké bedny.
     
  7. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, dostala jsem nový Laptop :
    LAPTOP-Q5CBASSO
    ASUS - Windows 10 - 6GB RAM
    AMD Ryzen 5 3500U with Radeon Vega Mobile Gfx 2.10GHz
    AMD Radeon(TM) Vega 8 Graphics
    64bitový OS, procesor pro platformu x64,
    mám nainstalované vše co ve starém, přesto po vložení obrázku (stejně i obrázků vožených do vláken ostatními hráči) se mi zobrazí pouze bez možností rozkliknutí, na všech ostatních zařízeních obrázek svůj i ostatních vidím. Tzn ,že mi tu něco chybí nebo něco nemám otevřené, ale co přesně nemám zdání. Poradí mi prosím někdo, kdo tomu rozumí?
    Používám prohlížeče Firefox a Chrome, na obou to samé: natvrdo napsané [IMG].
    Předem děkuji
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj raddre

    Zkontroluj nastavení v i

    Screenshot_1.png

    Jestli máš povolen java skript a obrázky

    Screenshot_3.png

    A jestli se ti ti při otevírání stránky z obrázky neobjeví nějaká ikona, že něco blokuje určitý obsah
    podobně jako třeba tady tato pro flash player

    Screenshot_4.png

    Teď ještě asi vidíš moje obrázky ?

    EDIT: Ještě je důležité, jestli máš nainstalovány všechny aktualizace všech komponent v NTB a nemáš tam nějaké nesmyslné programy, které blokují nějaké stránky (obrázky z nich)
     
    Naposledy upraveno: 29/6/20
  9. raddre

    raddre Baron fóra

    bohužel ve Firefoxu jsem se k nastavení nikterak nedostala, ale v Mozzile(chrome) mám stejné nastavení, jaké je na obrázku, přesto svůj podpis stále nevidím, ten Tvůj vidím celý
     
  10. Hanicka1985

    Hanicka1985 Zelenáč fóra

    Děkuji za odpověď, ikdyž velkou radost z toho nemám :-(
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Hanicka1985 - No a to ja by som bral a vôbec by mi to nevadilo:D!
     
    moncicak7070, ღSisinkaღ a evainfo tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    raddre

    Obsah té stránky (pictu.cz), na které nahráváš obrázky a obrázky farmářů, které jsou na stejné stránce, tvé prohlížeče blokují. Je to nějakým nastavením. zřejmě nějakého externího programu. Do tvého NTB nevidím co tam je nainstalováno.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Moc děkuji za nakopnutí, vzhledem k tomu, že mám nainstalované totožné programy na obouch NTB nekontrolovala jsem jejich obsah, takže zítra to zkontroluji a určitě to pak bude OK, na novém mám totiž nejnovější verze a tím asi i nějaký blok
    Ještě jednou moc děkuji, už je to vyřešené a omlouvám se za zbytečné zdržování, netrklo mně, že nová verse Ghostery je jiná než ta stará s aktualizacemi
     
    Naposledy upraveno: 30/6/20
    pezt tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Hanicka1985 - nemáš zač. I když jsi velice rychle postoupila, tak ti nic nebrání si farmařit svým tempem.

    Peto121 - příště své poznámky do debatního ;)
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj raddre
    Není zač, hlavně že to již funguje ;)

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.