Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    pezt - ráno jsem kupovala jen superko - ten největší balík za koruny. Ale k tomu asi bonus na BZ není, nebo je ?
     
    -viliem- tohle ocenil(a).
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    skalara.v

    Za nákup balíčku SK i když za real peníze by se tento bonus připisovat neměl. I kdyby jsi měla tento bonus získaný z kola štěstí tak by se za nákup florenů připsal.
    Pokud jsi si tedy jistá že jsi floreny ráno nekupovala, nezbývá než kontaktovat herní podporu na prověření. Jak kontaktovat herní podporu
     
    -viliem- a skalara.v tohle ocenili.
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    OK, děkuju, na podporu napíšu. Ahojky
     
    -viliem- a pezt tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    skalara.v

    Není zač ;), přeji brzké vyřešení k tvé spokojenosti :)
     
    -viliem- a skalara.v tohle ocenili.
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    pezt - tak po prověření mého účtu podporou jsem zjistila, že skutečně ten bonus běží už od dopoledních hodin a naskočil při zakoupení balíku superka (stejně tak v sobotu). Koukám jako blázen, bo si nepamatuju, že bych někdy tento bonus měla při nákupu SK o_O
    Škoda, že jsem si nevšimla, že mi bonus běží, bo bych určitě netočila pšenici a mrkev xD Tak si musím dát příště pozor, abych těch 100% nepromarnila ;)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj skalara.v

    Děkuji za zprávu:), toto je pro mne také novinka o_O, nikdy jsem nekupoval nic jiného než floreny a to po začátku této akce (kvůli sklizni). Teď se ovšem změnil čas konání této akce a tak vyplynuly tyto nejasnosti na povrch:p

    Fajn hru pezt
     
    -viliem- a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.