Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj dedek1947CSA
    jak již psal můj kolega, pravděpodobnosti vypadnutí vrtačky je velmi nízká. Když jsem se koukala na zahraniční fóra, tak se tam pár hráčů, kteří mají vrtačku, už objevilo...

    Navíc bych tě ráda upozornila, že toto je sekce určená k pokládání dotazů a v tvém příspěvku žádný dotaz nevidím.

    Přeji příjemnou hru a stejně jako vy všichni doufám, že už se brzy nějaká vrtačka objeví :)
     
  2. lololo560

    lololo560 Zelenáč fóra

    Dobrý den, mám specifický problém:
    Tak dlouho běžela na mém účtu Farmerama bezproblémově, že jsem neměl důvod lézt do registračního mailu. Bohužel jsem si neuvědomil, že klikni.cz mezitím poskytování mailu zrušilo a že se tak nemohu dostat k případným odpovědím na své technické dotazy.
    Problém je, že bez přístupu do staré emailové adresy nemohu jednoduše změnit ani mail na novou emailovou adresu.
    Jak mám postupovat při změně mailu v tomto tak specifickém případě?
    Podporu jsem již zprávou přes kontaktní formulář informoval, avšak její případnou odpověď si z pochopitelných důvodů na své staré mailové adrese nepřečtu a kontaktovat je přes novou mailovou adresu bez její předchozí změny v nastavení, což bez přístupu na starou adresu nejde, prostě nemohu...
    Co mi to jen připomíná? Hlava 22?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lololo560

    Některé domény umožňují obnovení již zrušené emailové schránky, je třeba nejprve to zkusit takto, protože na herní podpoře se bude těžko dokazovat že se jedná o tvůj herní účet.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Zkopírováno z aktualizace a opravy chyb:
    Syncmail release 1.20.0 Hotfix - Aktualizace a opravy chyb byly spuštěny právě do hry a rychlá oprava se týká drobných chyb "zvěřince".
    Bližší informace naleznete v Aktuálních problémech ve hře.

    danda-vnovis,Pondělí v(e) 3:28 PM

    je to sice hezké, ale ten tooltip ještě pořád neopravili:eek:
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    Ano tato chybička zůstala, na tomto se oprava neprojevila, i když to bylo plánováno, je to nahlášeno zde
    Problém se neobjevuje na všech účtech, také patřím k hráčům, kterým se objevuje tato chyba a občas to docela vadí.

    Hezkou hru přeji
     
    mirakoud a danda-vnovis tohle ocenili.
  6. julie26122012

    julie26122012 Zelenáč fóra

    Je každý den možnost shlédnout film? Mě to jde jen jednu a 3 dny.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj julie26122012

    Možnost plnit úkoly popřípadě shlédnout video v kině nemusí být k dispozici každý den, je třeba to zkoušet průběžně. Úkoly a videa jsou také omezena počtem shlédnutí a plnění proto se na některé hráče nemusí také dostat.

    Hezkou hru a mnoho kino bodů přeji
     
    julie26122012 a terkacheerka tohle ocenili.
  8. MWAKO1

    MWAKO1 Zelenáč fóra

    ahoj lidi,chci zaplatit sms ale z nemeckeho cisla,protoze nejsem ted v cechach.muze mi nekdo poradit jak se to objednava a plati?chci si koupit Floreny.dekuji
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj MWAKO1

    Tohle v žádném případě nedělej, mohlo by dojít ke změně platební oblasti, tzn. na de lokaci, kde platba probíhá v eurech.
    Je třeba dodržovat lokaci pořízení, pokud máš českou platební kartu, můžeš nakoupit přes ní.
    EDIT: nicméně číslo pro platbu nejde zadat v mezinárodním formátu, tudíž to ani nelze realizovat.

    Hezkou hru přeji
     
    Naposledy upraveno: 25/6/16
    vilm4 tohle ocenil(a).
  10. Housenta

    Housenta Pisálek fóra

    Pěkný večer všem,
    nejde mi dnes nakupovat vodu přes mlýn. Při kliknutí na "+" u vody, se mi otevře nabídka, která je ale úplně prázdná. Prohlížeč používám googlechrom.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Housenta,

    tak jsem to zkoušel u sebe a máš pravdu, vodu nelze koupit pokud se snažíš ji nakoupit na Hřbitově, na ostatních plochách vše funguje normálně. Tedy nejsem si úplně jist, zda je to chyba nebo záměr, ale v každém případě to necháme nějako prověřit.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  12. Housenta

    Housenta Pisálek fóra

    Pajda: děkuji. Vůbec teď nevím, jestli jsem to zkoušela i jinde (nebo kde jsem to vlastně zkoušela), ale teď už mi to jde a na hřbitově to vyzkouším zase příště, no :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.