Určeno k archivaci Technické dotazy Červen 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    včera jsem kol desáté dopoledne zasela bílou fot. růži, jdu na šichtu, dojdu kol 22 hodky , sklidím a nic, nikde žádné akční ani na baha, tam mi dokonce chybělo asi sedm plodin jako káva,citronová tráva, zel. čaj,zázvor,guarana,ibišek,kaktus, mochyně,,tak jsem musela zasadit něco jiného na noc,ted ráno už je to v poho, ale na to že můžu jen 2x na PC a ještě mi zmiznou akční jsem byla dost naštvaná, protože vím,že to nestihnu a ještě příjdu o jedinou otočku setí, ze které můžu dát 3 goly , :(
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

  3. myš59

    myš59 Vévoda fóra

    škoda,že jsem neudělala žádný scren, ale fakt jsem byla unavená z práce a akční tam nebyly a já přišla o jednu otočku :(i tak mám málo kvůli těm dvanástkam a počítala jsem jsem s tím, že to neudělám ,ale toto mne včera večer opravdu naštvalo a dost, že jsem fakt blbě spala,sice ráno jsem se vzbudila ,nasadila akční a znovu usnula a probudila je 45 minut před odjezdem :)
     
  4. hnojar42

    hnojar42 Zelenáč fóra

    nejde se prihlasit
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím hnojar42, můžeš nám vysvětlit, kam ti nejde se přihlásit? Přihlášení na fórum vyžaduje přihlášení ve hře, takže tvůj dotaz jaksi nechápu. Navíc pokládáš dotazy na více místech a nečteš odpovědi.

    danda
     
  6. beddy001

    beddy001 Zelenáč fóra

    beddy001 také se nemohu přihlásit na farmeramu
     
  7. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj beddy001
    můžeš prosím specifikovat, co konkrétně nejde? Píše to nějakou chybovou hlášku? Nebo co se děje?
    Navíc jak píše kolegyně o příspěvek výše, jak se ti podařilo přihlásit na fórum, když se ti nepodařilo přihlásit do hry?
    Díky
     
  8. beddy001

    beddy001 Zelenáč fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš děkuji, pezt
    +++ Odstraněna zbytečná citace +++

    Přihlásit se můžu ,ale už se mi neobjeví ta žlutá cedulka jak nad ní běží ty ovečky s trakařem a neobjeví se mi farma kde mám zaseto. Nemohu tak sklízet. S pozdravem beddy001
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/6/16
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj beddy001

    Doporučil bych udělat Vše pro bezproblémový chod hry
    Popřípadě můžeš vyzkoušet se přihlásit v jiném prohlížeči než, který používáš běžně pro hru.

    Hezkou hru přeji
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Při ruční sklizni je v sekci někde vlevo dole špatně nastavené kolečko pro sklizeň. Je mimo střední oblast a dosti blbě se ručně sklízí. Krmím zvířata bez vody a při rychlém odklikávání se mi dá do chlívku i voda. Nešlo by to znovu dát do původního stavu? Už párkrát se to stalo a stále se ta stejná chyba vrací. Děkuji
    ;)
    Edit: dělá to i vpravo dole, je těch polí více i na bahamě
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evoku57

    Dost dobře si nedokáži představit jak je posunuté kolečko pro sklizeň, chtělo by to spíše screen. Při okrajích rámu se vždy toto kolečko přizpůsobuje pozici políčka tak aby nezasahovalo do rámu.

    EDIT: předám dále k prověření
     
    Naposledy upraveno: 16/6/16
  12. 02elda

    02elda Zelenáč fóra

    Ahoj,i já mám stejný problém.
     
    mariasinger tohle ocenil(a).
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 02elda

    Ano testoval jsem to a jedná se o toto políčko
    [​IMG]

    a na pravé straně taktéž.
    Jak jsem psal v příspěvku výše, předáme k prověření.

    Hezkou hru přeji
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  14. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    když přejedu kurzorem na zvěřinec a pak na jiné zvíře či strom, či cokoli jiného, zůstává zobrazeno info o zvěřinci (nepřeskočí na info o dalším, na které kurzorem najedu). Musím kurzorem mimo osazenou plochu, aby se info ztratilo a pak teprve se vrátit zpět.
    Počítač vyčištěn, prohlížeč vyčištěn, flash player vyčištěn.
    Prohlížeč Opera i Mozilla
    To samé na jiném počítači, prohlížeč Explorer.
     
    vilm4 a burds tohle ocenili.
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mirakoud

    O tomto problému víme, již jsem to předal k prověření.

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Domicius

    Domicius Zelenáč fóra

    Jak spustím farmeramu na mobilu Nokia - Operační system Symbian S60
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Domicius

    Tento operační systém nepodporuje Flash player a tudíž nebudeš moci hrát hru Farmerama

    Hezkou hru přeji
     
  18. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Mám prosbu zvěřinec je super nápad jen mám otázku na vylepšení je potřeba vrtačka ale zatím nevypadla ani 1 jediná. V info (sklidíš automaticky při sklízení skladišť )Takže bude padat až budou všechny možnosti skladišť nebo stačí jen jedno aby padala vrtačka. Děkuji velice za odpověď . Janča
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Janka79

    Vypadnutí vrtačky je v tuto chvíli velmi vzácné, na vypadnutí stačí mít jen jeden zvěřinec.
    Osobně nemám také ani jednu vrtačku a mám dva zvěřince.
    Je třeba být trpělivý ono to bude padat.

    Hezkou hru přeji
     
    terkacheerka a vilm4 tohle ocenili.
  20. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    • Prosím necituj příspěvek, pod který píšeš, děkuji.
    ano ,budeme trpěliví ale ještě nikdo se nepochlubil,že by vrtačku dostal a určitě hráčů mající zvěřinec je hodně,myslím si že v nastavení pravděpodobnosti vypadnutí vrtačky je chbička

    EDIT: odstraněna nadbytečná citace.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/6/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.