Určeno k archivaci Technické dotazy únor 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kacenka1990, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Děkujeme ajtyk za opětovné nahlášení chyby, zapíšu ji a už je i oznámená k prověření.
    Příjemnou hru danda
     
    ajtyk tohle ocenil(a).
  2. mamaMarta

    mamaMarta Rádoby autor

    Ahojte. Nakoľko dekorácia Pekáreň zostáva v hre aj po skončení akcie, nemohla by byť premenovaná na Cukráreň ako v Českej lokácii hry?



    Ďakujem za odpoveď.
     
    Naposledy upraveno: 25/2/17
  3. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj mamaMarta
    mohu tento požadavek předat dále v reportu, ovšem nevím, zda bude splněn.
    Díky a příjemnou hru
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Oba vás uklidním, je to v naprostém pořádku, nemůžete využít víc boosterů než máte kuponů. Tohle je opravdu funkce hry a nejedná se o grafickou chybu jak má ve screenu tatkanas.
    Prima hru danda :)
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pěknou sobotu přeju,
    opět se blížím s dotazem, mám ve hře doposud jediný zvěřinec - na farmě, na mýtině. Dnes ráno sklizen bez problému, následně nakrmen a napojen - místo odpočtu času se mi však zobrazuje, že byla výroba pozastavena. Použila jsem řemeslné - valentýnský květináč a vaječný koňak. Jde skutečně o chybu ve funkci, nebo je to jen grafická šalba?

    [​IMG]
    Zde zobrazeno, že krmení zřejmě proběhlo úspěšně, ikonu mám už šedou. Restart nepomohl.

    [​IMG]
     
  6. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    [​IMG] mě to připadá že nemáš krmivo ;)
     
    Sovinka tohle ocenil(a).
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka,
    podle druhého obrázku je zřejmé, že nemáš krmivo pro pávy (ikona pro nakrmení je zešedlá) - zkus zkontrolovat stav krmiva ve mlýně. Momentálně není hlášena žádná taková chybička a já právě zvěřinec jeden nakrmila v pohodě - u druhého nemám krmivo pro jeleny (viz mé obrázky).
    Hezkou hru
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  8. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Au, množství krmiva opravdu není velké, ale po mýtině jsem ještě úspěšně nakrmila 26 pavích chlívů na hlavní, takže v době krmení hlavní budovy jsem ho měla kolem 30 kousků... Teď už jsou jen 4, takže současné zobrazení šedé ikony je jasné. Tak se zřejmě nějak podařilo v době, kdy krmení ještě stačilo, velechlív nenakrmit (i když kombajnem se mi to ještě nestalo taky, že by se jeden z celé plochy neuskutečnil). No to jsem ukázková trubka, omlouvám se. Existuje možnost máznout vlákno, když je zcela zbytečné?
     
  9. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka, nic se neděje. Vlákno může zůstat - třeba bude mít někdo podobný "problém" a přečtením si jej odstraní ;)

    Hezkou hru
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Možná příčina tohoto jevu, že se ti nenakrmil zvěřinec je, že jsi klikala moc rychle, tedy krmivo a hned voda, bez chvilkové prodlevy, tím se stalo, že zvěřinec se nenakrmil, protože nereagoval tak rychle, i když ostatní zvířata se nakrmila. Chce to klikat pomalu a s rozvahou, dle kondice tvého PC a také ať se stačí data odeslat k serverům.

    Hezkou hru pezt
     
  11. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pezt, oběma vám se Sopti děkuju, chápu, asi nastala u mě neobvyklá situace, myslím, že dlouhodobě rychle neklikám, protože podobná situace si mi za 3/4 roku hraní ještě nestala. Stejně tak mi ovšem ještě nikdy nedošlo krmení... jednou to přijít muselo, aspoň jsem důkladně poučená a budu příště víc hledat u sebe.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Sovinka

    Není zač;), hlavně že se vše vysvětlilo :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.