Určeno k archivaci Technické dotazy únor 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kacenka1990, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kajdaslavka

    kajdaslavka Pisálek fóra

    Dobrý den,
    nejde mi sklidit šlechtící domek, stále mám u něj ikonku trojúhelníku s dudlíkem - známka že je hotovo ale když kliknu na kombajn v domku, tak se mi nezobrazí výsledky šlechtění, stále tam jen mává křídly čáp s ranečkem a když z domku odejdu tak se mi na ploše objeví opět domek s výstražným trojúhelníkem - nesklizeno. Již několikrát jsem hru zrestartovala a chyba stále trvá. Použila jsem parfémy na urychlení a takto je to zcela vyhozené z okna. Prosím o informaci zda a jak rychle bude chyba odstraněna. Právě jsem zjistila, že sklidit šlechtěnci jdou ale pouze ručně.
    Děkuji SZ.
     
    Naposledy upraveno: 22/2/17
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kajdaslavka

    Momentálně jsem dostal informaci, že je chyba v chovné ohradě s kombajnem, prosím tedy o trpělivost. Chyba je nahlášena k opravě.
    Ručně sklízet lze.

    Hezkou hru pezt
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ssasulka84

    Není zač;), hlavně, že se povedlo:)
     
  4. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Koukám, že včera bludička49 psala o podobných potížích, které byly včera a v menší míře i dnes i na mém přijímači. Sice jsem ve valentýnské akci měla potíže s minihrou, ale dlouhodobě nemívám žádné potíže s chodem farmy. Po ukončení valentýnské akce včera odpoledne se ale farma u řady úkonů zpožďovala a zamrzala, restart pomohl jen nakrátko, dnes se to opakuje méně často, ale pozoruju opět. S během současné minihry nemám žádný problém, mám vyčištěno (i dnes po počátečních potížích s akcí jsem raději vyčistila prohlížeč i flash player přes webové rozhraní) a testovala jsem kvalitu připojení, jsem ve všem včetně odezvy v dobrých číslech (lepší než průměr). Používám GChrome.

    V dnešní akci mě nemile překvapilo, že aniž bych označila nebo jinak žádala použití boosteru, samovolně jej hra někde využila, poslední pokusy mi booster spotřebovala každá minihra, aniž by se natáhl herní čas. Naštěstí booster není potřeba, takže další už mlít nebudu, ale nemohla jsem použití nikde vypnout ani jinak ovlivnit a pokud se nepletu, tak čas se mi neprodloužil, jak by s boosterem měl.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sovinka

    Zamrzání hry, bylo včera nahlášeno, samozřejmě může se to stávat i nadále. Osobně mi přijde, že zasekávání způsobuje přetížený FP, který zatěžuje procesor. To můžou způsobovat zapnuté animace, které toto zatížení způsobují ve velké míře. Osobně jsem výrazné problémy nezaznamenal, akorát jak říkám byl nezvykle vytížen procesor, díky flash playeru. V minulých dnech proběhla jeho aktualizace, to může mít také souvislost.
    Pokud jsi měla problémy s minihrou, které popisuješ, doporučil bych ti se obrátit na herní podporu a prošetří tento problém, Jak kontaktovat herní podporu

    Hezkou hru pezt
     
  6. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Dnes jsem chtěla prodat například plod diospyrosu,
    na trhu byl prodáván cca 15 499 krejcarů a já jej mohla prodat
    cca nejvýše za 280 krejcarů. Nějaký nepoměr a nebo chyba, protože
    ještě nedávno tento neúměr jsem nepozoroval. je to chyba, dá se opravit
    a nebo?????
    medulinka
     
  7. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Snad se to zadaří dříve než mi vyprší nynější prémium.
    Děkuji za informaci.
    medulinka
     
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj medulinka,
    jedná se o chybu, která je nahlášena. Info zde: plody na trhu
    Hezkou hru
     
  9. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Pezt, děkuju, dnes po zapnutí farmy je vše jinak, ve stodole mám všechny včera zmizelé boostery. Moje chyba, že jsem si včera neudělala screen stavu, kdy jsem byla na nule, takto mohlo jít jen o nějakou grafickou chybu, nebo jestli jsem se nakonec nespletla, byť v tomto ohledu na to u sebe nejsem zvyklá, tak screen nemám, abych se i sama pro sebe ujistila, co jsem vlastně před sebou měla.
    Dnes je každopádně vše v pořádku, z včerejší nuly mám dnes boosterů 7.
     
  10. tatkanas1

    tatkanas1 Obyvatel fóra

    také jsem se poprvé leknul,ale je to v pořádku
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 25/2/17
  11. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    na trhu nelze zvýšit cenu vodního dráčka na tržní úroven
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ajtyk

    S včerejšími změnami na trhu, došlo k narušení dynamiky trhu, projevuje se to u některých položek, na opravě se pracuje prosím tedy o trpělivost.

    Hezkou hru pezt
     
    ajtyk a babioli tohle ocenili.
  13. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    V chovné ohradě je chyb víc. Mě třeba nejde navyšovat počet chovů. Odkazuje mě to na nákup kombajnu za 230kč. Ale když spustím 1h aktivaci pomocníků tak zvyšování počtu šlechtění funguje. Nebo je potřeba jiný pomocník mám kombajn,sázení,chovatele,stavitele i pomocníka stonku.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj amper10

    Ano pomocník pro chov je pouze pro pomoc v chovné ohradě, tento pomocník je součástí měsíčního předplatného pomocníků nebo kupónů, popřípadě jde získat např. od Kubíka kučeravého, nebo jinak
    Tedy nejedná se o žádnou chybu, viz FAQ Chovná ohrada

    Hezkou hru pezt
     
  15. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    Dík za upřesnění. Doposud jsem kupoval pomocníky na měsíc. Nyní jsem využil věrnostní balíček a tam pomocník na Chovnou ohradu zřejmě není. Proto jsem to považoval za chybu.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    amper10

    Není zač:), hlavně že se to vysvětlilo :)
     
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky,
    farma mě vykopla, několikrát jsem se pokusila přihlásit a po načtení 25% bum a hláška byl jsi odhlášen.
    Vyzkoušela jsem 2 prohlížeče FF a ME na GCH jsem nezkoušela dle ofi teď přes něj nelze.
    PC mám vyčištěné, cookies smazané atd..


    Edit: tak konečně po půl hodině se zadařilo :( takže dotaz berte jako bezpředmětný. díky
     
    Naposledy upraveno: 23/2/17
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Aničko, děkuju za zprávu, hned sem šla problém řešit, aby hra byla co nejdříve funkční.
    Prima hru danda
     
    anickamalirka tohle ocenil(a).
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    anickamalirka tohle ocenil(a).
  20. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Celý večer to fungovalo správně
    a nyní se zase chyba vrátila,
    nejen u dráčka
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.