Určeno k archivaci Technické dotazy únor 2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem kacenka1990, 1/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    Bohužel po zakoupení valentýnského motýla v dekoracích nemám ani po odhlášení a znovu
    přihlášení do hry
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ivanka1980

    Pokud chceš umístit vejce jakéhokoliv mazlíčka tak nesmíš používat stavitele.
    Přejdi tedy do inventáře přes levou lištu, ikona dřevěné bedny a dále ikona vázičky, název Motýlí vajíčko.
    Bude tam na tebe určitě čekat;)

    Hezkou hru pezt
     
  3. ivanka1980

    ivanka1980 Rádoby autor

    Děkuji,já používala stavitele.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    ahoj máte někdo problémy s mlýnem? Nezobrazuje se všechno krmivo a akční míče taky ne
     
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj irísek1960,

    možná by chtělo z kategorie Normální přepnout na kategorie Všechno nebo Akce a bude po problému. Viz. obrázek
    [​IMG]
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  7. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Děkuji za radu,ještě se mi to nestalo a nikde o tom jsem nic nenašla - už to běží jak má
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  8. vatka

    vatka Zelenáč fóra

    denní dárek se jaksi nekoná. Dnes mělo být: pomocníci na 1 hod, ale pomocníci nikde. Může mi to někdo vysvětlit ?
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vatka

    Scripty pro připsání denního bonusu proběhnou až v pondělí, viz. tato informace

    Hezkou hru pezt
     
  10. Bobovize

    Bobovize Pisálek fóra

    takže v IE a puffin mám mlýně možnost přípravy krmiv pouze pro polovinu zvířat takhle dopackanou akci jsem dlouho neviděl, prodloužení o jeden den je naprostý výsměch, máte štěstí, že nepodnikáte např. v oboru řízení letového provozu, protože by jste byli jednoduše v kriminále, ale to je vám všem jedno, protože prachy přece jedou
     
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Bobovize

    Tak hlavně puffin je pro android nebo iOS, a to nejsou podporované systémy, kde by byl garantován plně funkční produkt.
    Kompenzace za výpadky byla přislíbena na pondělí, tedy prodloužení akce o jeden den a nějaký balíček předmětů do hry, jeho obsah v tuto chvíli nevíme, je třeba tedy počkat do pondělí 20.2.2017
    K tomu mlýnu, všechny dostupné krmiva pro svá zvířata najdeš pod záložkou "Všechno"

    [​IMG]

    Doporučené prohlížeče pro hru jsou Google chrome a Firefox, jinak je samozřejmě na každém uživateli jaký zvolí prohlížeč.
    Osobně jsem velice spokojen s prohlížečem My Internet Browser, který už využívám nejméně 2 roky a hra v něm jede normálně.

    Hezkou hru pezt
     
    danda-vnovis a Bella74 tohle ocenili.
  12. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahojte, farmeramu hrám cez prehliadač google chrome, po tých výpadkoch sa mi na pravo hore objavila ikonka na ktorú keď dám myš mi vypisuje že , "táto stránka sa pokúša načítať skripty neoverených zdrojov", a keď nato kliknem tak je tam napísané načítať nezapezpečené skripty, ale objaví sa mi len vtedy keď sa prihlásim na farmu, keď som na iných stránkach tak to tam nie je, ani na úvodnej stránke farmerámy . Chcela by som vás porosiť aby ste mi poradili čo s tým.
    Ďakujem
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ssasulka84

    Předali jsme tvůj poznatek k prověření, objevuje se to jak v Google chrome, tak v ostatních prohlížečů
    Vypadá to, že některé části obsahu jsou nezabezpečené proto na to prohlížeče upozorňují.
    Pokud tedy nebudeš klikat na to povolit tyto skripty, bude to v pořádku.

    Hezkou hru pezt
     
  14. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj petz, každý deň prečistím počítač , aj teraz večer pred strielaním loptičiek som čistila a keď som sa prihlásila zasa som mala vypnuté pluginy a pritom ja som nič nevypínala, lebo ani neviem kde sa to dá:D našťastie mi vyšla tabuľka či chcem pre farmeramu dovoliť , tak som nato klikla :D ale takéto problémy som doteraz nemávala.
    ďakujem za odpoveď nebudem nato určite klikať :D
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ssasulka84

    Zřejmě si nedopatřením zakázala spuštění pluginu flash pro hru, pokud si to již povolila mělo by být vše v pořádku. Doporučil bych zkontrolovat aktuálnost Google chrome
    [​IMG] [​IMG]
     
  16. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Po celou akci se střílením jsem sledovala nářky ostatních jak se jim seká hra.Já byla v pohodě,mě šlo vše dobře,ale dnes když jsem pustila farmu,tak jsem na nervy,jak se to neskutečně seká.Nakrmím,sekne se to 5-10 vteřin,dám vodu sekne se to,no hrůza.Pc vyčistěný před spuštěním farmy a další už asi třetí čistění během dne,restart pc taky nepomohl.Poradí mi někdo co s tím nebo to není jen můj problém a hlásil to ještě někdo? :sleepy:
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bludička49

    Žádný takový to problém hlášen nemáme. Osobně žádné problémy také nemám. Chyba může být způsobena špatným internetovým připojením.
    Doporučil bych restartovat modem.
    Popřípadě můžeš vyzkoušet hru v jiném prohlížeči.

    Hezkou hru pezt
     
  18. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj petz, ďakujem skontrolovala som mám to isté , ešte by som mala jednu otázočku, keby si mi pomohol bola by som rada, lebo určite som niečo vypla a neviem prísť nato čo :D , doteraz som to tak mala že keď som klikla na úvodnej stránke na meno uživateľa tak mi to tak pekne vyšlo už som len nato klikla, teraz to tam musím stále písať :D a trochu ma to rozčuluje :D
    ďakujem
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ssasulka84

    Jediné co by mohlo být vypnuté tak je toto
    [​IMG]

    Dostaneš se tam takto:
    [​IMG]

    sjeď úplně dolů a klini na toto
    [​IMG]

    a následně vyhledej odstavec hesla a formuláře a klikneš na toto
    [​IMG]
     
  20. ssasulka84

    ssasulka84 Aktivní autor

    Ahoj, presne to som mala vypnuté :D veľmi pekne ďakujem za tvoj čas a ochotu :
     
    pezt tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.