Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2021

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Žádné výpadky s přihlášením hlášeny nebyly.
    Bohužel jsem se včera nemohl tomu věnovat, kvůli rodinným záležitostem.
    Nicméně dneska musím že načtení farmy ve webové verzi je rychlé, do 30 vteřin od kliknutí na přihlásit po zmáčknutí křížku na zrušení novinek, což se dá říci, že je srovnatelné s flash nebo i rychlejší.
    Pokud používáte prohlížeče doporučil bych vyčistit dle návodu v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    A pokud používáte klienta vyzkoušejte odinstalaci, nejlépe nějakým specializovaným programem jako je Revo uninstaller apod., který dokáže odstranit i zbytkové soubory a nainstalovat znovu. Doporučil bych také zkontrolovat aktualizace jak pro prohlížeče tak pro operační systém.
     
  2. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    Děkuji za rady ale jak je možné že problémy s přihlášením,sklízením atpd. i v klientovi byly v sobotu a v neděli a dnes ne jen něco málo s načítáním hry a to jsem si už zvykla když už není flash.Řekla by jsem že na naší straně asi problém není a nebyl.Internet mě běží vážně velmi dobře,tak vážně nevím.
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smolar1

    Já také nevím, kde může být problém.
    Žádné výpadky hlášeny nebyly a jestli měl výpadek poskytovatel internetu někde na nějakém "uzlu" kde dochází k přesměrování na cestu k serverům BP ti nikdo neřekne, přitom ostatní internet jede v pořádku protože používá jinou cestu, jestli mi rozumíš ?
    Proto jsem chtěl aby jste v době výpadku zkusili to pingování podle tohoto návodu Zkouška stability a latence internetového připojení
    Popřípadě místo pingování tam zadat příkaz "tracert farmerama.cz" (bez uvozovek)

    Screenshot_2.png

    Tam uvidíš na kterém "uzlu" to nejvíce vázne nebo to nejede.
     
    cassandravega a vilm4 tohle ocenili.
  4. kori1

    kori1 Pisálek fóra

    Problémy se hrou jsou neustále, jen podotýkám, že mám nové PC, W10 a internet naprosto v pořádku. Takže na tohle se už, pěkně prosím, neodvolávat. Než se na Farmu dostanu i 1/2 hodiny, momentálně novinka, nedá se na trhu nic koupit, zřejmě se tam stávkuje. A co vidím nejvíc je běhající ovečka a točení květinek. Kde je problém opravdu já nevím, nejsem administrátor. Nějak mě to už přestává bavit a to jsem dost trpělivá. Škoda, hra by to byla pěkná. Špatně se píšou zprávy, to je další kuriozita, není to sice to nejdůležitější, ale proč? Já vím, bude to chyba na mojí straně :-D Ještě bych podotkla, že prohlížeč čistím poměrně pravidelně.
     
    Naposledy upraveno: 23/2/21
    smolar1 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kori1

    Já neříkám, že chyba je na tvé straně nebo na straně hráčů, jen se snažím zjistit, a pokusit se eliminovat možné chyby na straně hráčů a zlepšit pro vás hru.
    Osobně žádné problémy, které tu popisujete nemám, samozřejmě krom známých chyb.
    Říci že mám nový počítač a internet naprosto v pořádku, je jen fráze, a jelikož nemám možnost to vidět a zkontrolovat, tak je to jen tvé tvrzení. A je vidět, že asi nechceš nic řešit.

    Fajn hru pezt
     
    cassandravega tohle ocenil(a).
  6. kori1

    kori1 Pisálek fóra

    Ano, mám internet naprosto v pořádku a fráze je něco jiného, tohle je konstatování. Hráč si vymýšlí chyby? :D Děkuju za vysvětlení, je naprosto vyčerpávající. Skutečně nic řešit nebudu, nemám na to možnost, já myslela, že na řešení tady jste vy.
     
    smolar1 tohle ocenil(a).
  7. smolar1

    smolar1 Pisálek fóra

    U mě též problémy s hrou jsou také stále.Neustálý problém s načítáním,točení kytičky a běhání oveček už mě také docela nebaví a myslím si že když je nás víc tak to asi není jen vyčistit si počítač a je hotovo,myslím si že by jste se měli pokusit tyto problémy vyřešit a nehledat chyby jen u nás hráčů.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kori1 a smolar1

    Vůbec nechápete co se snažím tady říci a pořád si melete svou, nemá to dále cenu řešit.
    Já nemohu za vás nic vyřešit, pokud jsou problémy na serverech potažmo na databázích kde hrajete, to já neovlivním a musí to vyřešit RT.
    Bohužel, kdy já se přihlásím s nějakým herním účtem, který je na stejné databázi jako ten váš, tak problém nemám. Takže databází to není, tak čím to je? máš porouchaný jen svůj účet ? to asi ne, že ? tak je potřeba zjistit kde je problém.

    Fajn hru pezt

    Vlákno zamykám vyřešeno

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.