Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2020

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem HeellMustafa, 24/1/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pozor, lidi umi cist... ja NEHLEDAM duvody, ja je mam od prvni chvile jasny...
    Dokud neprokazes ze je chyba na me strane, tak mi neobvinuj, ja nerikam ze papouskujes nekoho a kdyz nezadam o darek (nenarokova vec) tak jaka jesitnost?
    Ztratil jsem mnohem vic, ale mam CEST, nepodlezam ani nejdu s davem, jasne ze staci aby nekdo z BP se podival a opravil si to... ale veris ze to priznaji ze chyba byla u nich?
    Pokud ale mnoho ostatnich hracu svuj problem resilo, fakt SVUJ? Ja bych rekl ze JEJICH - ale to uz jsem taky psal ze to tak bude 90%, na to se ale neda nic pouzit v argumentaci... proto to beru jen jako placnuti aby bylo jasno co si myslim ale ne co muzu dokazat...

    Takze obema je jasne - o darky se neprosim, email si muzou spravit kdy chteji, jak je nepotrebuju - platim ja jim, ne naopak, v tom se moje pozice a BP pozice ZASADNE lisi...
     
    modro.ocko22 a Veselka tohle ocenili.
  2. 3eXtreme3

    3eXtreme3 Rádoby autor

    ahojky, vytočila jsem si na kole sklizeň +1, ale zůstalo mi všude a to nejen akční rostliny ale i normální na Baha +4
     
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj 3eXtreme3

    Přesunul jsem tvůj dotaz do nového vlákna.
    Záleží na co jsi si vytočila to +1 ke sklizni. Je více druhů, nejlépe to zjistíš v bonusové liště na co to účinkuje.
    Bonusy +1 jsou na stromy, plodiny, zvířata, a výrobny.

    Fajn hru pezt
     
  4. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Víš Tassadar...
    Samozřejmě že nikdo není neomylný, ani počítače které spravují hru.
    No pravdu máš, že za chybou stojí pravděpodobně člověk.
    Teď jde o to z které strany? Já když něco nevím tak se na to zeptám, za to jsem ještě nikdy nic neplatil.
    A ber to i jak chceš, když vsadíš na chybu člověka tak na 99,99% vyhraješ.
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    **** Určeno k archivaci ****
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jonsdorf : zrovna tyhle vyhry mi nebavi, ale fakt je slozity do herni posty dat zcela automaticky z programu "zablokovali jsme posilani na email protoze xxx"... neni to zadna prace, jednou vytvoreny a kazdy se dozvi ze ma problem, dokonce i kdyz blokaci by delal nekdy clovek tak opet uz jen pro logovani jedna radka v programu... pokud je chyba jinde, tak to vlastne se dozvim tak, ze tohle info nedostanu... jako obvykle se trivialita resi otravovanim lidi a tady i na obou stranach...
    Jako psal jsem ze uz par veci jsem na podpore resil - mel jsem na neco narok - ale darek mezi ne nepatri... v nekterych kulturach je ne-obdarovani bez duvodu v podstate totez co urazka a sem tam smrtelna :)
     
    modro.ocko22 a Veselka tohle ocenili.
  7. Sarah..

    Sarah.. Pisálek fóra

    Ahoj farmáři, nejde mi nikde umístit nádrž pro žraloky. Dělám něco špatně? Stalo se to někomu? Už jsem je chovala a najednou to nejde. Poradíte mi někdo prosím .... Sarah..
     
  8. Sarah..

    Sarah.. Pisálek fóra

    Prosím o uzamčení vlákna, problém je vyřešen.
     
  9. AF2000

    AF2000 Zelenáč fóra

    Musíš aktivovat sochu na Chrámu Bah.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Sarah..

    Ano je potřeba aktivovat sochu ve starověkém opičím chrámu.
    Zřejmě už si na to přišla.

    Vyřešeno zamykám

    [​IMG]
     
  11. Jeviska

    Jeviska Zelenáč fóra

    Dobrý večer, mám problém. Zmizely mi kupony k aktivaci pomocníků, měla jsem jich několik. Děkuji za odpověď
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Jeviska

    Bohužel zde na fóru nemáme možnost zjistit kam se ti kupóny ztratily.
    Bude potřeba se obrátit na herní podporu na prověření, Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
  13. Jeviska

    Jeviska Zelenáč fóra

    Žádost jsem odeslala, díky za pomoc. :))
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Prosím o radu,přestali se mě ukazovat obrázky na celém foru, čím to je že vidím jen čtvereček,lupu mam na 100%,google prohlížeč děkuji
    https://prnt.sc/r54v17
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Kde přesně si ti obrázky neukazují, chce to více upřesnit. A co se stane pokud na něj klikneš pravým tlačítkem myši a buď dáš otevřít na nové kartě nebo kliknout na načíst obrázek?
    Nicméně první pomoc je pročištění prohlížeče, jak na to najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
     
  17. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Ahoj pezt
    Tak všude na forum kde jsou obrázky třeba tohle jen ukazka,takhle všude kde aj ted akce mám prostě jen okenko--https://prnt.sc/r59pv0
    Když kliknu pravím a dám otevřít obrázek na nové kártě mám toto---https://prnt.sc/r59r63
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    smoulinek123

    A teď se zeptám jaký používáš operační systém na svém počítači a jaká je verze tvého prohlížeče ?
     
  19. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    pezt
    https://prnt.sc/r5a3tc
    verze prohlížeče píšou nejnovější jestli teda ti rozumím,google

    To čiště prohlížeče dělám často
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj smoulinek123

    Jelikož používáš tento operační systém, nedochází k aktualizaci prohlížeče, tudíž nemáš platné certifikáty, které by v tomto případě povolili navázat zabezpečené připojení.
    S tím ti bohužel nedokáži pomoci.
    Přejít na novější operační systém, v tuto chvíli nejlépe na Windows 10.
    Ještě můžeš zkusit prohlížeč My Internet Browser, při instalaci nezapomeň zrušit instalaci seznam lištičky, možná by mohl fungovat, ale nezaručuji.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.