Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2018

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 1/2/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Lidus61,
    bohužel je to jak psal kolega výše. Měla jsi použít 1 základ přístřešek pro kachny do jednoho řádku. Do druhého řádku bylo potřeba poskládat základ + 3 "závěsy" a pak jej tam vložit. Každopádně dekorace jsou i tak bodově výhodné, tak je můžeš umístit třeba do parku.
     
  2. Lidus61

    Lidus61 Perspektivní autor

    Ahoj, už se stalo, ale stejně mě to štve. No jestli bude nějaké příště, tak si dám víc pozor. Přeji hezký večer :)
     
  3. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Mám pocit že je něco špatně když jsem ve 133 levelu a v družstevním úkolu Nekokokodák se zobrazí u plodiny Sladký jetel infookno "Od levelu 136" ve kterém ale dostanu Barevné mořidlo.
    [​IMG]
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tavos7

    Vše je naprosto v pořádku, prostě je nastaveno tak, že level ve kterém se dá plnit úkol je 136.

    Fajn hru pezt
     
  5. macek160175

    macek160175 Zelenáč fóra

    Dobrý den .
    Nejde mi načíst divoká louka jinak vše funguje .Restartovala jsem několikrát počítač ,ale nic. Načteno 99 procent ,ale stále se ukazují jen načítací květiny. Děkuji za odpověď.macek160175
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj macek160175

    Osobně žádný problém nemám s načtením divoké louky.
    A ani žádné problémy hlášeny nejsou.
    Doporučil bych pročistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to, najdeš v tomto vlákně Vše pro bezproblémový chod hry
    Pokud máš na divoké louce třeba hodně chlévů doporučil bych vypnout v nastavení hry animace.
    Popřípadě můžeš vyzkoušet jiný prohlížeč

    Fajn hru pezt
     
  7. tavos7

    tavos7 Expert fóra

    Ale to v pořádku není! Japavájá se do toho levelu dostanu bez BéZétek z úkolu? ;)
    Děkuji za vysvětlení.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    tavos7
    Musíš zapracovat někde jinde ;)
    To půjde neboj :)
     
  9. Matheana

    Matheana Zelenáč fóra

    dobrý den,já jsem špatně smontovala přístřešky prosím o rozmontování...již jsem psala a dokonce dostala odpověď,že se mi ozve technická podpora a pořád nic.PROSIM ROZMONTUJTE mi přístřešky na kachny děkuji Hráč: MatheanaId: 22889869
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Matheana

    Zde na fóru nemohu nic rozebrat, pokud jsi napsala na herní podporu, je třeba počkat na vyřízení od nich.

    Fajn hru pezt
     
  11. iváška

    iváška Pisálek fóra

    Ačkoliv jsem řádně prošla všech 20 her k získání větve i dekorek , dekorku Srdečný hlavolam v inventáři nemám a přes kontaktní formulář se vůbec nemůžu dostat, ačkoliv plním vše, co je v návodu.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj iváška

    Nejprve bych doporučil prohledat všechny plochy kde máš umístěné dekorace a také se podívat do nebe jestli jsi dekoraci nepoužila do jiného řádku.
    Pokud ani tak nenajdeš nezbývá než kontaktovat herní podporu, Jak kontaktovat herní podporu
    Při vyplňování formuláře, doplň text třeba tečkami aby jsi splnila limit 140 znaků.

    Fajn hru pezt
     
  13. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Při načítání farmy (po zadání názvu a hesla) se mi někdy objeví bílé okno přes celou farmu a uprostřed šedé kolečko s vykřičníkem. Jindy se načítání zastaví a tato bílá plocha se objeví po aktivování F5. Hra se spustí po restartu farmy.Hraji v prohlížeči edge ve win10.
    Mám asi někde chybu. Prosím o sdělení, co mám opravit, pokud byste věděli. Děkuji.
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Seniorka501

    Osobně také používám tento prohlížeč a žádné podobné problémy, jsem nezaznamenal.
    Doporučil bych vyčistit prohlížeč a data flash playeru přes webové rozhraní, jak na to, najdeš ve vlákně Vše pro bezproblémový chod hry

    Fajn hru pezt
     
  15. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Moc děkuji za rychlou radu.
    Vyčistila jsem dle vašeho návodu, tak doufám, že to pomůže. Trápila jsem se s tím už dlouho, až mě napadlo sem napsat. Zatím jsem čistila jenom CCleanerem Free a asi to bylo málo.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Seniorka501

    CCleaner, neumí vyčistit data flash playeru, to pomáhá nejvíce a způsobuje nejvíce problémů.
    Snad to pomohlo.
     
  17. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Povedlo se mi vyčistit data prohlížeče, ale flash player ne. Po kliknutí na globální nastavení se mi objeví hrozně moc textu v angličtině a s hodně modrými řádky k aktivaci a tomu já tedy nerozumím. Žádné okno jako v instrukcích se mi neobjevilo.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  19. Seniorka501

    Seniorka501 Pisálek fóra

    Zase se mi objevily ty litánie v angličtině. Ono se mi neobjevilo hned to české okno, ale místo něj malé v angličtině. Naštěstí s něm byl jenom jeden modrý akční řádek. Když jsem na něj klikla, tak se mi vpravo na obrazovce objevilo okno, že flash player je zablokován a jestli ho chci povolit. Tak jsem to povolila. Potom teprve se objevilo to české okno. Tak jsem dala vymazat vše.
    Snad jsem to udělala správně. Ono to někdy podle těch vašich instrukcí hned nejde a zvláště seniorům.
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Seniorka501

    Ano, na to jsem zapomněl, že by mohl být flash player na této stránce zablokován, ale udělala jsi to správně.
    Snad bude již vše v pořádku.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.