Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím maribeja, to záleží, jaké hry. Stejný problém co popisujete by nastal jen u BP her. Ostatní hry nemusí na cestě natrefit na ten server mimo provoz.

    danda
     
  2. piwus-pl

    piwus-pl Zelenáč fóra

    Zdravím, tak problém mám stejný 55 procent a konečná, ale v UPC problém nebude i když jsem na něj připojen, protože přes mobil na wifi k UPC spustit hra jde spíš bude problém někde v pluginu Flash který bude mít vadnou nebo nedostatečnou aktualizaci to je můj názor
     
  3. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Taky jsem se na farmu dostala a přesně jak píše maribeja,přechod na jinou plochu - šedo
     
  4. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím piwus-pl, mobil se připojuje jinak a to ještě záleží, jaké cloudy na cestě využívá, to bych do toho nemíchala. Navíc jiný prohlížeč. Spíš by pomohlo, kdyby jste uvedli zprostředkovatele internetu, prohlížeč (klidně všechny, které jste vyzkoušeli) a verzi flash playeru. S tím už se dá pracovat.
    Navíc se problémy objevili i u pár dalších hráčů z jiných lokací, ale problém databází to není, protože podpora toto ověřila.

    danda
     
  5. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Taky jsem připojená přes UPC a taky mám tu nejvyšší rychlost.Vyzkoušela jsem Mozillu,Operu,Gogle Chrome a flash player mám 20.0.0.306
     
  6. maribeja

    maribeja Stará škola

    danda promiň ,že opakuji co je výše uvedeno,jen to píši proto,že mám to samé připojení UPC ,ten samý flash player 20.0.0.306 jen jsem to nezkoušela v opeře jinak na stejných prohlížečích a místo opery na Edge
     
  7. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, podle kolegy vím, že pokud je připojení EDGE, na farmu se nepřihlásí, i kdyby se rozkrájel. Přesto sem našla ještě jednu alternativu, která může obejít problematický server DNS, který brání v připojení a to volbou - změnou na OPEN DNS nebo Google Public DNS (doporučuji pouze zkušeným hráčům a vždy si udělejte zálohu vašeho DNS před jakoukoliv změnou si hodnoty zapište)
    http://www.pooh.cz/pooh/a.asp?a=2016704 bližší info zde

    Výpadek DNS (Domain Name Service) znamená, že se náhle a bez zjevného důvodu nebudete moci dostat na některé weby - zpravidla půjde o weby zahraniční, ale není to pravidlem. V extrémním případě nebude možné se dostat na žádné weby, většinou jsou ale výpadky poněkud vybíravé - některé weby budou přístupné, jiné ne. A to se vám snažím celou dobu vysvětlit.


    danda
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Takže problém není u hráče a jeho připojení. To se zase snažím říci třeba Já.

    Neustálé omýlání ať si zkontroluju FP - který je na farmu asi nějak specifický, protože všechno ostatní mi jde normálně - promažu, vyčistím, atd. už mi připadá jak nějaké sektářské odmítání jiné pravdy než té kterou uctívá RT.

    To že se na farmu nedostanu mi žíly netrhá, ale nechápu že se neustále dokáže někdo držet své verze (tedy té že je něco špatně u hráče) i přes to, že sem napíše několik lidí, kteří mají evidentně jiného poskytovatele, bydlí v jiném městě a mají různé prohlížeče.
     
    bonka61, johnymusicman a Skeewe tohle ocenili.
  9. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj tak na farmu jsem se pomalu po dvou hodinách dostala,načítá se ,ale špatně a nejde přecházet z plochy na plochu jediné co perfektně funguje je fórum,a to si myslím je také na stejném připojení jako farma anebo se mýlím,nejsem tak zkušená co se týká připojení.
     
  10. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Bezejmenný, to co píšeš neřeší vůbec nic a problém u nikoho z vás nevyřeší. Jestliže se na herní účet dostaneš z mobilu a nedostaneš z počítače (což můžou ti z vás, kteří tu možnost mají, vyzkoušet), svědčí naopak přesně o tom, co popisuji já. A to je to, že DNS server napojený na zahraniční servery má na cestě poruchu a to je problém u poskytovatele, protože kdybys měl NEJ TV jako já, tak se normálně do hry přihlásíš stejně jako já. Stejně tak jako je možné přihlášení přes mobil naprosto bez problémů, protože z Puffinu se bude spojení provádět přes US cloud a jiné servery, než stolní počítač nebo notebook, který se bude přihlašovat přes DNS server UPC.
    Problém není přímo u hráče nebo v čištění, to je to jediné, na čem se shodneme. Problém je na DNS serveru. (který nefunguje zcela správně). Doporučuji pročíst i Forum UPC, jsou tam dost zajímavé dotazy některých uživatelů tohoto zprostředkovatele a spousta podobných problémů. Lépe tak svůj problém pochopíte. Navíc se tam i řeší konkrétní typy připojení, nechová se to u každého tarifu stejně.
    Herní fórum funguje na jiném serveru než jsou databáze s herními účty (odpověď pro robinsonka)

    danda

    PS: nemáš vůbec zač
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
  11. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    danda-vnovis děkuji
     
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, právě mi potvrdil i kolega z Holandska, že u nich je stejný problém s providerem Ziggo a ten je napojený již celý rok na UPC. Takže musíte vyčkat na opravu serveru na cestě, částečně zjevně funguje, jinak byste se nedostali na fórum
    danda
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Vcera jsem se nedostal nikam na farme, ani na forum, teda dostal ale bez prihlaseni... UPC mam, pocitac s Chromem = flash cerstvy a jako vsem to na 55% skoncilo... ping divny - tri radky rychle a OK, dalsi timeout, tracert prakticky mrtvy... je divny ze by DNS zrovna pro nektery servery bigpointu bylo u UPC blbe, ale vypadalo to jako neco se serverem "payment" v nazvu, nemel jsem k pulnoci silu to lustit...
    Rano uz vse funkcni, takze jen nocni sklizen nulova, mimo akci se to da prezit...
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  14. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    Ahoj, tak od rána mi nejede mlýn. Restart i vyčištění jsem zkusila, nepomáhá. Mlýn se tváří, že mele, ale časy jsou na 0:00:00 a to, co mělo být hotové už brzy ráno se pořád tváří, že se mele, ale čas je nula. A u dalších naplánovaných mletí také nula a celkový čas na normálním i Baha mlýnu také nula. Ale vrtule se točí .... Co s tím? Je nás víc s tímhle problémem? Díky předem za radu!

    AgathaCH: Moc díky, zkusím podporu - napřed jsem chtěla vědět, jestli to není globální problém :)
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
  15. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Adamiste
    podobnou chybu nikdo jiný nehlásí, prosím kontaktuj herní podporu s přesným popisem problému.
    Přeji rychlé vyřešení problému
     
  16. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Evidentně to byl problém viditelný u všech, snad to dořešili.
    Načítání hry byl problém prakticky celou noc, trochu mi to vadilo, jednou nejdu do práce a tohle.
    Vážně nerad bych něco podobného zažil při klíčové části nějaké akce.

    p.s. také jsem nejprve prověřoval u sebe a opakovaně čistil, i připojení přes UPC bylo OK (kabel).
    Problém byl ale jen tady, na jakýkoliv jiný servr na netu jsem se dostal v poho.

    p.p.s. OK, díky, jen jsem potvrzoval stejný poblém.
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
  17. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Skeewe a Tassadar11
    podle všeho to byl problém u všech připojených přes UPC, jak je psáno výše.
    Jen bych byla ráda, aby se tu nerozvíjela další volná diskuse o tom, komu to nešlo, že už mu to jde a že by bylo blbé, aby se to stalo při akci. Tato sekce slouží k pokládaní dotazů, prosím respektujte to, abychom udrželi fórum přehledné.
    Díky moc a přeji fungující hru :)
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  18. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    • Respektuj prosím rozdělení fóra, toto není debatní sekce, děkuji
    V noci to nešlo u UPC vůbec, teď jsem 9 minut bojovala s děsivkou. Tedy dostat se do hry a pak do děsivky. Tak upřesňuji, dotaz je v druhé púli, proč mi nešlo se dostat do děsivky 9 minut souboje s PC.
     
    Naposledy upraveno: 21/2/16
    notes72 tohle ocenil(a).
  19. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj maminecka53
    jak jsem již upozorňovala v minulém příspěvku, tato sekce není slouží k pokládání dotazů a odpovědím na ně - ale v tvém příspěvku nic takového nevidím.
    Respektuj prosím rozdělení fóra.
    Děkuji
     
  20. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Zdravím, dnes se při pohybu na fóru (na němž jsem normálně přihlášena jako každý den) začalo objevovat okénko s požadavkem autentizace. Stránka http://stage1.farmerama.com požaduje uživatelské jméno a heslo. Je tam tlačít zrušit, tak to vždy odkliknu (nic nezadávám) a mohu dále pročítat fórum, ale poněkud to obtěžuje. Nevíte, o co jde?
     
    Janké861, sisinka a kaolín11 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.