Určeno k archivaci Technické dotazy Únor 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem pezt, 2/2/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Renataxyx

    Renataxyx Pisálek fóra

    zakoupila jsem Balíček pro magický stonek “Láskyplný den” . Dekorace mám, ale stonek nemám.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Renataxyx

    Řádek ve stonku mají všichni viditelný i když ho nemáš zakoupen. Tedy nejprve bych restartoval hru, poté otevřel Magický stonek a zvolil kategorii Všechny a na první straně této kategorie jej najdeš a budeš moci do něj vložit dekorace.
    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
  3. Renataxyx

    Renataxyx Pisálek fóra

    Právě že ho tam nemám. Mám tam jen Valentinský ples. Ze hry jsem se už několikrát odhlásila ,ale stonek pořád nikde,

    Už ho tam mám . Děkuji
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Renataxyx

    Jsem rád, že se to vyřešilo

    Vyřešeno
    Vlákno zamykám
    [​IMG]
     
  5. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    je to už dlouhodobá záležitost, ale neustále , když kliknu na stonek, mě to hodí na plochu, kerou jsou právě opustila.Byla jsem na ostrově pokladů a z něj jsem šla na stonek, kliknu na něj a šup jsem na ostrově pokladů. Vyloženě musím klikat na stonek úplně na konci plochy u zeleného křížku, jinak se na stonek nedostanu. Začíná mě to docela vadit...hledala jsem někde oznámení o chybě, ale nic a trvá to už nejméně 2měsíce.


    MŮŽE TO BÝT JEDINĚ TEDY TÍM, ŽE NECHÁVÁM OTEVŘENOU HRU...POMALÝ INTERNET V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEMÁM A PRAVIDELNĚ JE ČISTĚN pc, TUDÍŽ ZDE CHYBA NENÍ...JINAK DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ
     
    Naposledy upraveno: 16/2/16
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj marcelina0007
    tento problém globálně moc lidí nehlásí, i když se občas objeví.
    K této situaci dochází při dlouhodobě otevřené hře, přetížení FP či pomalém připojení, kdy se v určitém časovém horizontu nepodaří uskutečnit přechod z jedné plochy na jinou a FP tedy vrátí hru na původní plochu. Doporučujeme proto udělat vše pro bezproblémový chod hry.
    Díky a příjemnou hru
     
  7. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Také se mi to přepíná špatně, obvykle na poslední plochu a ne na stonek. Lidi to nehlásí, protože to není taková katastrofa. Ale zdržuje to.
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj maminecka53

    Myslím že kolegyně odpověděla jasně co je možnou příčinou problému a není nutné zde dále nějak reagovat.

    Hezkou hru přeji
     
  9. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    přes dvě hodiny se nemohu dostat do hry,napřed to nešlo vůbec,pak se farma načetla,a byla bílá obrazovka ,nyní je šedá a je tam částečně načteno jako level,krejcary,bonusy a to je vše,počítač vyčištěn a vše pro bezproblémový chod uděláno
     
    johnymusicman, Bohunka123 a pajaable tohle ocenili.
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Už jsem to psala i v závislákově.... mám to samé, nenaběhla mi ani teď, stále
    55%, předtím se Farmerama jako taková tvářila , že neexistuje, pak také bílá
    obrazovka.
    Myslela jsem si, že problém není u mě, vyčištěno a aktualizace mám .

    Tak jsem zkusila ještě jednou aktualizovat stránku a už nemám načteno
    ani těch 55%, vrátila se mi bílá stránka. Zřejmě větší problém, než jsem si
    myslela...dnes už nesklidím.

    [​IMG]

    Danda-vnovis ...vyzkoušeno na PC, notebooku , vždy postupuji tak, abych
    udělala dle pokynů pro bezproblémový chod ..prostě se na farmu nedostanu.
    Internetové připojení naprosto v pořádku, jezdím ze stránky na stránku, surfuju
    všude možně, jen Farmerama nejde.

    V 0.42 vypadá konečně po načtení farma takto:

    [​IMG]

    Dám-li F5 - bez reakce, dám-li šipkou aktualizovat stránku, naběhne opět
    bílá obrazovka.
    A nakonec mě to samo odhlásilo.
     
    Naposledy upraveno: 17/2/16
    johnymusicman a Bohunka123 tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmářky,
    už tři hodiny se různě přehlašuji mezi účty a hra funguje naprosto bez problémů. Nechci opakovat, abyste učinily vše pro bezproblémový chod hry, to předpokládám již víte viz. naše technické FAQ. Zkontrolovali jste internetové připojení? Je možné, pokud máte stejného internetové providera (zprostředkovatele internetu), pak může být problém u něj mezi servery.
    Pokud se dozvím něco nového, budu vás informovat

    danda
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  12. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak dělá mě to to samé co u pajaable,naběhne 55% a konec.Pc jsem pročistila už dvakrát a stejně se do hry nedostanu.
    Internetem to rozhodně není,všechno jinak jde perfektně.
     
    Skeewe, Bohunka123 a pajaable tohle ocenili.
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    U mě to samé.

    Neustále se hra načítá a pak spadne.
    A tohle se mi oběvuje při načítání.
    [​IMG]
     
    Skeewe, Bohunka123 a pajaable tohle ocenili.
  14. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, pokud se mi farma načte jen takhle částečně, tak se většinou nenechám odradit a kliknu do adresního řádku s URL adresou hry a odkliknu znova enter, většinou se pak hra načte bez problémů. Můžete to vyzkoušet.
    Herní podpora prověřovala pár herních účtů (viz info, které jsem dostala, ale do hry se bez problémů nalogovala)
    Nicméně sem byla upozorněna, že spousta z vás používá zapnuté animace, zvuky a další efekty a to vše zpomaluje načítání hry. Možná by bylo fajn tyto efekty vypnout.

    danda
     
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj mám ten samý problém jako pajaable ,přesně napřed ta bílá obrazovka,pak šedá,pak 55 % a nyní mně to dokonce vyhodilo ,internetové spojení v pořádku vše mi funguje mimo farmy,připojena jsem na UPC a mám to nejvyšší internetové připojení.PC dle pokynů vyčištěn a hraji v Chrome,je aktuální ,zkoušela jsem i v jiném prohlížeči to samé,mám WindoWs 10.

    danda-vnovis vypnout efekty by se daly ,ale to by se muselo dostat do hry
     
    legelius, Bohunka123 a pajaable tohle ocenili.
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    danda-vnovis ....nemyslím, že je to právě tím. Já to vzdávám , jako vždy se pak
    dozvíme, že byla nějaká chyba, to už tu párkrát bylo. Morduji se s tím již od 23 .19 hod. a dělala vše přesně jak radíš již předtím a nepomohlo.
    ....děkuji ti za snahu a přeji dobrou noc.
     
    Bohunka123 tohle ocenil(a).
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Přesně ten samý problém mám já !!! Dvě hodiny se nemůžu dostat do hry,PC vyčistěné,vyzkoušený Chrome,Opera,Mozilla,ani přes jeden se do hry nedostanu.Efekty zaplé nemám a i kdyby měla,tak předtím by to problém nedělalo,jen ted?Chyba je asi někde jinde.
     
    legelius, Skeewe a Bohunka123 tohle ocenili.
  18. Bohunka123

    Bohunka123 Zelenáč fóra

    Mám to samé ...naběhla mi reklama, vzápětí bílá stránka a nikam se nedostanu.
    Efekty mám vypnuté již dávno . Nyní bílá stránka zmizela a stojím na 30%,
    ty ovečky se ušoupou.
     
    Skeewe tohle ocenil(a).
  19. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, v minulosti už tu byl problém s poskytovatelem internetu, proto by bylo vhodné, kdybyste uvedli jako maribeja, jakého máte zprostředkovatele internetu.
    Ten problém může mít server, na který je UPC napojeno cestou k serverům v BP.
    To neznamená, že problém má přímo UPC, ale že problém je na cestě na serveru, na který jsou napojeni a může v tom být i víc menších zprostředkovatelů internetu, kteří využívají UPC servery.
    Ještě to napíšu polopaticky takto - zbytek internetu může fungovat bez problémů, protože se nepřipojuje při spojení na vypadlý server.

    danda
     
    Naposledy upraveno: 18/2/16
    Skeewe tohle ocenil(a).
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Danda jinak na farmu jsem se po dlouhé době dostala,vypnula vše a je to stejné ,ještě se přidalo ,že nelze přecházet z plochy na plochu a farma mně vyhazuje ,nevím jest-li je to připojením tak dalece tomu nerozumím, ale jiné hry a všechno ostatní běžně funguje.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.