Určeno k archivaci Květen 2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Mikeš, 10/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj badaji

    Pozvání nového hráče přes email, bylo již zrušeno.
    Pokud chce kamarádka hrát farmeramu, tak nejednoduší je otevřít stránku www.farmerama.cz a tam vyplní potřebné údaje a může hrát.
    Zde návod

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  2. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Díky moc za radu. Zkusí to.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    badaji

    Není zač :), když bude mít takového rádce tak to půjde dobře, doufám ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Ahoj, nepíši dotaz jenom oznamuji, že po dlouhém psaní s podporou mi včera přišel mejl že mám zkusit zaplatit fl. kartou.Opět to nejde
    Ve všech obchodech normálně kartou platím. Na dotaz v mojí bance mi řekli, že mám zákaz od bigpointu. Nechápu, jenom jsem se utvrdila v tom, že nemá význam si dopisovat s podporou protože řadového hráče nevnímají. je fakt, že neutrácím horentní sumy.:mad:
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143, mrzí mě, že máš tento pocit, ale věř, že kolegové z podpory se opravdu vašim problémům věnují. Pokud jsi ověřovala po infu, že už by ti to mělo fungovat, určitě napiš zpátky, že ti to pořád nefunguje. Chyba se musí dohledat. Vím že je to nepříjemné a zdlouhavé, ale věř mi, že to má smysl dořešit - pomůže se tím totiž i jiným hráčům, pokud je chyba na naší (BP straně), tak se bude o tom do budoucna vědět.
    Přeji pevné nervy a brzké dořešení
     
  6. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    sopti já jenom konstatuji. Asi je nás moc a jich málo na takovou práci:(
    Samozřejmě jsem psala znovu
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, všimla jsem si jedné věci až teď, když jsem na bahamce pro akční kytky zrušila všechno i s dvěma pirátskými papoušky. Mám premium a každou plochu, kterou nějak měním hned fotím a zpětně obnovuji. Na baha jsem měla na dvou plochách pirátského papouška, ale po akci při obnovení se mi nedal ani jeden na plochu. Jiné dekorace na farmě se mi tam vždy po obnovení vrátily. Dokonce na děsivé ploše se mi vrátily i tajemné stromky, které jsem zasadila před koncem děsivky, sklidila je při nové děsivce i s plochou a hned plochu rušila (jsem zapomněla, že tam jsou) a po skončení děsivky jsem obnovila plochu a se tam opět vrátily tajemné stromky. Jsem zase nevěděla co v nich je xD. Jen, že se nevrací při obnovení všechny dekorky, nebo jsem už zase něco přehlédla, či zapomněla? :p
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Otestuji a prověřím, jestli se nejedná o chybu, a dám vědět co a jak.

    EDIT:
    Tak s mazlíčkama je to jasné na ně funkce obnovení nefunguje to je popsáno ve FAQ k prémiovým funkcím.
    A to, že se ti obnovili podivuhodné stromy v měsíčním světě není nic divného pokud jsi nějaké další měla v inventáři tak je to možné, protože tam je pouze jeden druh, tak to tam funkce obnovení vybere.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
    Honzulka05 a evainfo tohle ocenili.
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, právě že v inventáři jsem další tajemné neměla, vše co bylo (tři kusy) jsem dala na plochu, že v další děsivce uvidím, co se urodilo. No s mazlíkama jsem to netušila, asi jsem to četla, ale zapomněla ... nikdy je nedávám z plochy, tak jsem si nebyla jistá.
     
    Honzulka05 a pezt tohle ocenili.
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    S těma sazeničkama, to nejsem schopen tady prověřit, leda zkusit se obrátit na herní podporu, co se stalo nebo to objasnit.

    Fajn hru pezt

    EDIT: Pokud nejsou v inventáři sazeničky daného druhu vyskočí hláška že určité položky nemohly být obnoveny.
     
    Naposledy upraveno: 22/5/19
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Kolekce music boxů - bude možné ještě tyto dekorace získat ? Zkusila jsem zázračnou bednu v Rama obchodě , ale neměla jsem štěstí .
    Děkuji za radu .
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj edunkař12345,
    pokud se RT rozhodne dát výprodej na tyto dekorace, tak se to dozvíš z oficiálního oznámení zde na fóru.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  13. edunkař12345

    edunkař12345 Pisálek fóra

    Děkuji moc . Pohlídám si to.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    edunkař12345, nemáš zač. Hezkou hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    dobré odpoledne mám dotaz v Rama obchodě je nová nabídka a v ofi. je napsáno 1x vraní a 1x soví strom a jaksi ho tam nevidím můžeš prosím ověřit děkuji moc
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenka02 - zde na fóru ti opravdu nic neověříme na tvůj účet nevidíme. V rama obchodu lze tyto mazlíky zakoupit jen jednou, takže pokud jsi již mazlíky zakoupil/a tak nich bude napsáno vyprodáno - viz obrázek

    [​IMG]

    Pokud máš nejasnosti kontaktuj Herní podporu >>KLIK ZDE<<

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. zdenka02

    zdenka02 Pisálek fóra

    tak děkuji za odpověď a přeji krásný den
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  18. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zdenka02 - není za co

    Přeji hezký den a prima hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Flik75 - Výběh pro gazely bylo možné získat v Akci Fotosafari a Hojnost pokladů a od 26.5. - 28.5. bude v akci Stájbola >>KLIK ZDE<
    Zvíře gazelu koupíš na trhu

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. Flik75

    Flik75 Pisálek fóra

    díky moc
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.