Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 9/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem AgathaCh, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdenickanecesana

    zdenickanecesana Rádoby autor

    Ahoj,
    mám otázku... V Renzu jsem získala aktivaci na druhé řemeslo a nevím jak se to aktivuje? Mám se znovu přihlásit? automaticky mě to přesměruje na obchod k zakoupení. Prosím o radu. Děkuji
     
  2. Tanagorin

    Tanagorin Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenickanecesana

    Najlepšie je skúsiť reštartovať hru. Potom môžeš aktivovať remeslo, ktoré nemáš alebo ktoré potrebuješ.
    Prajem príjemnú hru​
     


  3. Určeno k archivaci
     
  4. Dobrajahudka

    Dobrajahudka Zelenáč fóra

    Prosím,kde najdu strom kaki? Děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj Dobrajahudka
    kaki
    je plod stromu tomel japonský, který se pěstuje na Bahamaramě
    Popis ve FAQ (klikni)-> Tomel japonský
     
    lacrima a vilm4 tohle ocenili.
  6. Dobrajahudka

    Dobrajahudka Zelenáč fóra

    děkujiiiiiiiii
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. tondak1985

    tondak1985 Pisálek fóra

    naco je kino gdiš nefunguje.....
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj tondak1985

    Kino jako takové funguje, pouze nejsou neustále dostupné nějaké videa popřípadě úkoly, je třeba zkoušet průběžně chodit do kina a také třeba sledovat diskusi Letní kino / Diskuze, kde se hráči svěřují se zkušenostmi s kina.
    Dnes jsem měl třeba v kině úkol "satelitní snímky"
    Je také třeba ověřit jestli náhodou nemáš nainstalován nějaký doplněk nebo program na blokování reklam. (např. AdBlock) Potom nemůžeš počítat že ti kino bude promítat.

    Hezkou hru pezt
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. bill

    bill Pilný autor

    ahojte prosim o radu v oznameni som cital o kradeži herneho učtu aby sme menili častejšie heslo možem vediet ako dakujem peknu hru
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bukotesko, vilm4 a bill tohle ocenili.
  11. bill

    bill Pilný autor

    ahoj pezt diky za radu ale to som urobil minule a neprisiel mi ziadny potvrdzujuci email ani normalne ani do spamu a na ikonu heslo sa neda vôbec kliknut dakujem peknu hru
     
    vilm4, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bill

    Když žádáš změnu hesla, musíš mít email potvrzený, že náleží k hernímu účtu, kde tu změnu provádíš, v kartě email je potřeba potvrdit email a poté můžeš provádět změnu hesla a taktéž nesmí být na dotyčný email zaregistrováno vícero herních účtů.
     
    vilm4 a bill tohle ocenili.
  13. bill

    bill Pilný autor

    • Nepiš prosím dva příspěvky pod sebou, použij možnost Upravit. Děkuji
    Ahoj Pezt na ten email neni nik zaregistrovany iba ja peknu hru

    ahojte maly dotaz ako poslem niekomu darček ked ho nemam v priateloch dakujem peknu hru

    EDIT: sloučeny příspěvky
     
  14. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj bill
    stačí si dotyčného hráče do přátel přidat - nejprve mu musíš přes Poštu ve Městě poslat zprávu (nebo mít v poště zprávu od něj), vedle jména hráče zaškrtnout tlačítko a dole kliknout na Přidat mezi přátele - podrobný postup včetně obrázků najdeš v FAQ.

    Je dobře, že na tvůj mail je zaregistrovaná jen jedna farma, pak tedy není problém provést změnu hesla podle postupu, který ti radil kolega - nejprve je třeba povolit zasílání informací a potvrdit mail, pak lze změnit heslo.

    Chtěla jsem tě také poprosit, nepiš více zpráv pod sebou, považuje se to za "trestný" multiposting podle Pravidel fóra. Můžeš napsat všechny zprávy do jedné.
    Děkuji a přeji příjemnou hru
     
    bill, bukotesko a vilm4 tohle ocenili.
  15. bill

    bill Pilný autor

    ahojte chcem sa opytat ci v Jackovom obchode sa daju kupit trebárs Kerberos aj dvakrát ci len raz dakujem
     
  16. Ahoj bill
    dekorace Kerberos jde (pokud budeš mít požadované hrůzostrašné plodiny) zakoupit vicekrát.
     
    bukotesko, vilm4 a bill tohle ocenili.
  17. -elefant-

    -elefant- Pisálek fóra

    dobry den,prosim nemam 10 plodin na nove soutěži,co dělat ,děkuji
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. Ahoj -elefant-
    před začátkem akce je důležité restartovat hru. Po té se načte nová akce a akční plodiny najdeš v secí tabulce (na plochách, na kterých se dá sít
    Přeji hodně štestí
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. bill

    bill Pilný autor

    ahojte mozem vediet naco sa robila udrzba ked je to tu trsasne z pomalene co pred udrzbou nerobilo ked daco robite robte to poriadne dakujem
     
    atriadk, janajanova a vilm4 tohle ocenili.
  20. Ahoj bill
    údržba se provádí proto, aby se hra udržovala, tento proces rozhodně neprovádí moderátoři fóra. Na tvůj dotaz ti v jiném vlákně již odpověděl kolega Pezt. Pokud máš zpomalenou hru, doporučuji provést "Vše pro bezproblémový chod hry" případně zkontrolovat internetové přípojení, nebo zkusit hru spustit v jiném prohlížeči.
    Přeji hezký den
     
    vilm4 a janajanova tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.