Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 9/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem AgathaCh, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. veselafarmarka

    veselafarmarka Perspektivní autor

    Dobrý večer, mám dotaz, za jak dlouho se zaplevelí pole, pokud je nestihnu v daném čase sklidit, nebo když je nezaseju vůbec. Děkuji za odpověď.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj veselafarmarka,

    pole se zaplevelí 24 hodin po dozrání rostliny. Pokud nezaseješ nemá se pole proč zaplevelit.
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  3. rihovci

    rihovci Zelenáč fóra

    Dobrý večer, obracím se na Vás s dotazem...celý víkend mi nejde nastavit si množství +/- při výrobě krmiva, při nakupování ani prodeji zboží. Kde je prosím chyba???
    Předem díky za odpověď
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  4. Ahoj rihovci
    bohužel, podobný problém hlásí i další hráči, prosím přečti si tento (klikni)-> příspěvek
    Přeji hodně štěstí
     
    vilm4 a rihovci tohle ocenili.
  5. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte.
    Ďakujem
    Ešte ma zaujíma tekvicová marmeláda mi píše Viac zisku z mojej úrody. Bonus +1. To znamená že sa to sťahuje na plody a nie na BS. A z jedneho zasadeneho políčka nezískam 2x viac úrody ale tri krat
     
  6. Ahoj Matinnka
    dýňová marmeláda ti dá +1ks plodiny z každého pole.
    Popis ve FAQ - dýňová marmeláda
    přeji hezkou hru
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
  7. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ďakujem české popisy som nepozerala a na slovenskom to tak dobre nie je vysvetlené :(. Ale zaujíma má či ked aktivujem tekvicová marmeláda sa sťahuje len na to čo je dozreté alebo o čo v tom čase zasadím. Napríklad teraz na noc. Ked si aktivujem tekvicovu marmeládu a plodina je na 5 hodín tak budem mať rano bonus
     
  8. Ahoj Matinnka
    doba trvání účinku dýňové marmelády je (jak se můžeš dozvědět z popisu produktu) 4:00 hodiny. Jestliže plodina zdraje hodin pět, tak bohužel při sklizni už marmeláda a její bonus fungovat nebude.
    Lze "sníst" - tedy použít, více kusů produktu (dýňové marmelády) a tím prodloužit čas účinku. Dávat ale na noc dýňovku je zbytečné, stačí jí "sníst" ráno před sklizní.
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Matinnka: můžeš mi prosím napsat jaký rozdíl je mezi českým a slovenským popisem. Pokud koukám dobře, tak tam rozdíl neexistuje, tedy kdom použitého jazyka? Jen mimochodem ten slovenský je v příspěvku pod tím českým.
     
  10. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Dobre ráno.

    Prepáč pajda361 pomýlila som sa, lebo český preklad je prvý... Slovenský preklad je lepší. Lebo český preklad má ,,len" vyšší výnos(teda nebolo mi jasné či z úrody alebo na BS) a slovenský má vyšší výnos z úrody.
     
  11. Ahoj Matinnka
    ač nejsem pajda361, tak ale stále je v obou jazykových mutacích popis zcela jasný - bonus +1ks, účinek - rostliny/rastliny. Chce to tedy jen pozorně číst.
    Přeji hezký den
     
    Matinnka tohle ocenil(a).
  12. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    JA maš úplnu pravdu. Nechcem tu na niekoho ,,útočiť". Práve naopak ČS podpora je tu omnoho lepšia ako inde... Síce cez https://board-cs.farmerama.com/index.php si viem pozriet veci ale aj tak kvôli svojej nepozornosti asi tam neviem najsť všetko. A remeselnicka štvrť - niektore produkty ešte stále nechapem :(

    A inač ten obchod s remeslami je zlé usporiadaní. Recepty na druhý stupeň sú za ponukov nijakého bylinkového elixíru, ktorý je od 70 stupňa. Teda nemusí každemu dochádzať že na ďalšom stupni sa dajú recepty dokúpiť
     
    Naposledy upraveno: 18/7/16
  13. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    zdravím:)
    mám otázku,prečo sa nedajú posielať dárčeky všetkým priateľom a je to obmedzené na 7? Čo tak naše požiadavky posať ďalej-tvorcom hry?Určite by boli všetci hráči spokojní :))
    P.S. sorry,ak tu už táto otázka bola.
     
    orchidea110172, vilm4 a miriam2812 tohle ocenili.
  14. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Jarka112,

    na takto položenou otázku je odpověď velmi jednoduchá, protože to tak provozovatel hry nastavil. V minulosti bylo podáno xy návrhů na změnu, ale žádný s těchto návrhů nebyl nikdy od RT akceptován.
     
    vilm4 a miriam2812 tohle ocenili.
  15. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahojte.
    Načo slúži zázračný výhonok. Ak som tomu dobre pochopila tak ked si ho kúpim dostanem ďalšie úlohy, za ktoré budem mať hviezdičky
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  17. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ak som tomu dobre chapem ja si nemôžem aktivovať ďalšie zaxračné vyhonky, keď že v piratskej zátoke nemám splnení ani jeden zazračný výhonok. Som na 5/7 3 netopiere pôžitkáre
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Matinnka

    I když nemáš nebe otevřené a získáš jako odměnu v akci řádek popřípadě jej teď ve výprodeji koupíš tak po odemčení nebe tam na tebe budou řádky čekat.
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  19. Adelain

    Adelain Zelenáč fóra

    Ahoj, nevím si rady...dostala jsem upgread (nevím, jestli se to tak dá nazvat) Továrna na žebříky I: Žlutá, a nevím co sní (jak to upotřebit). Zkoušela jsem to jako upgread na žabí rybníček (obyčejný), ale nejde to. Nevím si rady, jak to dostat na mojí farmu, abych mohla vyrábět žebříky.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Ahoj Adelain
    Továrna na žebříky je výrobna ve které žáby vyrábějí žebříky, pokud máš upgrade žlutý (tedy vylepšení) je třeba aby sis v dílně ve městě postavila základní výrobnu (Továrnu na žebříky) až budeš mít základní výrobnu tak potom na ní můžeš položit onen žlutý upgrade.
    Popis ve FAQ - klikni -> Továrna na žebříky
    Přeji hodně štěstí.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.