Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 9/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem AgathaCh, 27/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj Matinnka
    Navýšení maximální ceny, za kterou můžeš prodávat, je možné použitím runy Trhová víla.
    Také se mohlo stát, že nabídka veverky na trhu zůstala z doby, kdy byla maximální cena vyšší - maximální cena je dynamická a závisí na pohybech na trhu za poslední dny.
    Přeji příjemnou hru
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  2. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Môžem si produkty noci splne nechat za mesiac. Či o mesiac musím ist od zaciatku(z kazdeho budem mat po 10 kusov)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Martinnka,

    ano rostliny z Děsivé noci, ti zůstanou do další, tedy nebudeš muset znovu začínat s 10 ks.
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  4. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Dobre ráno
    Napadlo má, že čo sa stane keď nestihnem na cintoríne pozbierať úrodu. Prepadne mi? :(
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. Ahoj Matinnka
    ne, hrůzostrašné rostliny ti na hřbitově zůstanou, pole se na hřbitově nezaplevelí.
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  6. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    :). Ale okolo 15hod sa predpokladám zatvorí. A čo s astane zo zasiatými plodinami, keď ich nestinem pozbierať? Môžem ich pozbierať neskor?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  8. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    :). ďakujem. Keď si vyrobím ružové želé a aktivujem si bonus 50% rýchlejší chov v chovných staniciach tak kde sa mi zobrazí plynutie 8 hodín?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Matinnka

    Řemeslný produkt Růžové želé je umístěno ve zlatém slotu v bonusové liště vlevo.

    [​IMG]

    Hezkou hru přeji
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  10. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    ďakujem. Ešte by ma zaujímalo, že vo farmarskom obchode sa dá nájsť aj semienka rastlín. Ale niekedy mi vypíše VYPREDANÉ od coho to závisí.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  11. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Matinnka

    Ve farmářském obchodě můžeš koupit pouze 100 kusů od každé plodiny za den, poté co koupíš 100 kusů se ti ukáže vyprodáno a musíš počkat do dalšího dne, poté můžeš opět koupit 100 kusů maximálně.
     
    vilm4 a Matinnka tohle ocenili.
  12. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Dobrý večer. Chcem sa spýtať ohľadom kombajnu, lebo mi to nijako nesedí :(
    Deň má 24 hodín a mesiac cca 30 dní. Teda dokopy je to 720 hodín. A keď si dam aktivaciu na 720 hod tak sa má to spýta či chcem kúpiť 15x kombajn za 224 FL. To znamená že ho budem mat len 15 dní?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Matinnka,

    ve Farmářském obchodu je jasně uvedeno, že 15 nebo 7 FL (ve slevě) se prodává kombajn na 48 hodin. 48 hodin převedeno na dny jsou 2 dny ne jeden. Navíc proč jej kupovat dnes za 15 FL, když dle ofika Poloviční cena - pomocníci! (29.6. - 30.6.) bude zítra od 10:00 za 7 FL. Osobně ti doporučuji, před položením dotazu nejdříve projít hru nebo navštívit sekci FAQ - Hra, protože se ptáš na věci, které jsou buď jasně uvedeny ve hře a nebo jsou myslím si celkem dobře popsány na fóru.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Našla som dovolenkový režim v FAQ ale nič k tomu. Po kupe dovolenkového režimu môžem ho zrušiť za cca 4 dní. Musí byť nijaký časový odstup medzi dvoma dovolenkami
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. Matinnka

    Matinnka Pilný autor

    Ahoj.
    Ďakujem. Máš pravdu. Ale postupne sa vážne učím nachádzať informácie.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  17. Patricie

    Patricie Zelenáč fóra

    Zdravím, potřebovala bych poradit, proč mi nejdou zasadit upgrady stromů XL a XXL na hl. farmu, divokou louku ani lesní mýtinu. Když je vytáhnu z inventáře a zkouším umístit, plocha zezelená a nezasadí se mi i když jsem pro ně před tím uvolnila místo. Nějak nemůžu přijít na to, kde dělám chybu?
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  18. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Patricie,

    podle tvého popisu mi to připadá, že se snažíš posadit upgrade xl nebo xxl přímo na hrací plochu. Bohužel tohle nejde, upgrade stromu nebo stáje se vždy musí postavit na základní strom nebo chlév. Ovšem má to své výjimky jako například upgrade získaný například z akce Renzo, který již při získání obsahuje základní strom. To lze, ale velmi dobře rychle rozeznat, pokud strom nebo chlév nelze postavit na základ tak jej lze postavit rovnou na volnou plochu. Při odstranění z plochu se vždy rozloží na základ a upgrade. Není nutné použít posloupnost základ - xl -xxl, lze na základní strom postavit i upgrade xxl. Více viz. : Stromy a plody stromů - vše o pěstování
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  19. veterinář1964

    veterinář1964 Pisálek fóra

    Ahoj, můžete mi někdo poradit. Nemohu najít, že by došlo ke změně v ceně sezon. pomocníků a přitom u mne na farmě stojí 240,- Kč(bez akce 365,-Kč), i když píší, že balíček má být za 120,- Kč.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  20. Ahoj veterinář1964
    prosím vyčkej s nákupem, problém se změnou ceny pomocníků se prověřuje.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.