Určeno k archivaci Dotazy nováčků 7/2019

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Farmářka_X, 2/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dingičko

    Není zač:)
    Pokud máš bednu v inventáři, není nic jednoduššího kliknout na to i, co je u každé bedny a to ti ukáže co s bedny můžeš dostat.
    A také než něco koupím, je dobré si o tom něco přečíst na co to je;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. sarag68

    sarag68 Pisálek fóra

    Poraďte prosím.Chtěla jsem si změnit heslo ve hře,ale zkouším už 2 dny a na email ke hře žádný link na změnu hesla nepřišel :( Nevím co dělám špatně nebo jestli tahle možnost změny hesla nefunguje prosím ?
     
    Naposledy upraveno: 8/7/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  3. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sarag68 - návod na změnu hesla >>KLIK ZDE<< Heslo ti přijde na e-mail, který je registrovaný ke tvému účtu, doporučila bych také kouknout jestli to nespadlo do spamu. Pokud máš potíže s e-mailovou adresou (není již aktivní...) tak kontaktuj Herní podporu

    Přeji fajn hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. jarka009988

    jarka009988 Pisálek fóra

    ahoj mam otazku uz nejakou dobu mam na baharame papousky ale nedari se mi v dilne ziskat vyrobnu papouscich pirak nepada mi a ani kdyz si koupim bednu z naradim tak nikdy nedostanu zachycovac pirek.
    Ma nekdo ten samy problem a da se to i nekde jinde ziskat? dik za odpoved
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jarka009988

    Netřeba zahlcovat fórum stejnými dotazy, ve více vláknech, stačí položit dotaz jednou a vyčkat na odpověď.
    Odpověď máš v tomto příspěvku

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  6. aljenka73

    aljenka73 Perspektivní autor

    Ahojky,mám dotaz,koupila jsem si floreny a pomocníky na 48.hod. ve včerejší akci. Platba proběhla,ale koupené produkty jsem neobdržela. Nevím kam se obrátit....Děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aljenka73

    Pokud máš nějaké nesrovnalosti na herním účtě, kontaktuj herní podporu. Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy. Jak kontaktovat herní podporu

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  8. aljenka73

    aljenka73 Perspektivní autor

    Děkuji za radu....
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    aljenka73

    Není zač;), hlavně když se vše vyjasní :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  10. aljenka73

    aljenka73 Perspektivní autor

    Ahoj,je mi líto,ale nic se nevyjasnilo.Kontaktovala jsem herní podporu,dokonce dvakrát . Nikdo mi neodpověděl.Zakoupené bonusy jsem stále neobdržela. Nechápu to. Mám ještě počkat ? Ozve se mi někdo ?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj aljenka73, můžeš si prosím zkontrolovat, zda jsi přihlášená na správné emailové adrese, která je registrovaná k tvému hernímu účtu? Když odesíláš ticket na herní podporu, vždy si zkontroluj svá data, zda jsou všechna v pořádku to včetně emailové adresy. Pokud je emailová adresa v pořádku a stále nemůžeš odpovědi z herní podpory najít, zkus projít záložku spam nebo hromadnou poštu. Občas emaily uvíznou v těchto složkách.
    Pokud jsi emaily nenašla, napiš nový ticket a než ho odešleš, zkontroluj si prosím, že emailová adresa je ta správná. Pokud není, můžeš jí ručně přepsat na správnou emailovou adresu.
    Ověřila jsem, že na herní podporu dorazily dvě tvé žádosti a na obě tyto žádosti byly odeslány řádně i odpovědi. Musíme se tedy společně dopátrat, kde u tebe došlo k problému a proč nemůžeš svoji poštu najít.
    Rozhodně to však nevzdávej měla bys problémy i do budoucna, tvůj problém je potřeba vyřešit.

    Prima hru danda
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. aljenka73

    aljenka73 Perspektivní autor

    Ahoj danda,vše se vyřešilo. Objednané produkty mi byly před chvílí zaslány.Děkuji za pomoc....
     
    danda-vnovis a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nemáš zač, jsme moc rádi, že je tvůj problém vyřešen. Mimo jiné jsem kvůli trustpay kontaktovala vedení, aby s tím už něco udělalo, že je situace neúnosná a hned den nato začlo vše fungovat. Hlavní zásadní problém je zpoždění při převodu plateb mezi Trustpay a provozovatelem hry. Snad se v blízké budoucnosti nebude problém opakovat.
    Přeji příjemnou hru danda
     
    Honzulka05, MatysekKamilek a Y_n_O tohle ocenili.
  14. gold-lara

    gold-lara Zelenáč fóra

    Ahoj.
    Prosím o pomoc, koupila jsem Johna Citróna a nejde mi umístit do živoucí legendy na Stromě moudrosti.Mám ho v inventáři v dekoracích, ale na Stromě moudrosti tlačítko "Směň Johna Citróna" stále šedé, neaktivní.
    Děkuji za jakoukoli radu.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj gold-lara

    Pokud tvá runa vypadá takto

    [​IMG]

    Znamená to, že už tam jednoho Johna citróna máš, další tam momentálně nelze vložit. Toho co jsi si koupila, můžeš používat někde na ploše.

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. zdenickanecesana

    zdenickanecesana Rádoby autor

    ahojtě mam prosbu koiupila jsem si stonek a nemohu ho najít v tom rybářském obchodě kde ho mám hledat abych ho využila děkuji
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zdenickanecesana

    Tak nejlépe ho najdeš buď pomocí vyhledávače, když zadáš alespoň částečný název řádku

    [​IMG]

    Nebo v kategorii neúplné řady

    [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.