Určeno k archivaci Dotazy nováčků 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    slunecnice28 : po zväčšení môžeš dať ešte F11 (zrušíš to zase F11)

    Edit: jasné, bolo by to iba po zväčšení ako to je popísané hore na celú obrazovku
     
    Naposledy upraveno: 22/3/17
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj charlie.b46

    Každý počítač může fungovat jinak na různé klávesy a není tedy směrodatné udávat, že tobě klávesa F11 funguje tak, když jinému hráči to tak fungovat nemusí.
    Návod, který jsem udal já je univerzální pro všechny.
    EDIT: klávesou F11 se zvětší pouze zobrazovací prostor, tím se ale nezvetší hra

    Hezkou hru pezt
     
    charlie.b46 tohle ocenil(a).
  3. Ahoj X-mole
    toto vlákno je určeno pro dotazy ke hře, tvůj příspěvek svým obsahem patří do diskusního vlákna - konkrétně (klikni)-> Let v noci-diskuse.
     
  4. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    Pomooc! Utratila jsem v úkolu všechny hrůzostrašné tykve a nemám je teď jak rozmnožit, kde bych se k nim dostala?? díky
     
  5. Ahoj gosi62
    tak to je nemilé, ale není třeba panikařit :) při další děsivé noci najdeš ve Stodole nových 10 ks a budeš je moci rozpěstovat.
    Přeji hodně štěstí.
     
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj, jasné, byl to omyl, přehlídla jsem, že jsem ve špatném vláknu. Napravím a omluva. :inlove:
     
  7. X-mole
    děkuji :)
     
  8. Afoun

    Afoun Zelenáč fóra

    Zdravím, potřebuju poradit, do FAQ jsem koukala. Dosáhla jsem 40. level a otevřela se mi řemeslnická čtvrť. Ale nevím, jak aktivuju řemeslo. Ve FAQ je pouze napsáno, že jedno dostanu zdarma, ale nemůžu objevit, jak to řemeslo najít a spustit.
    Díky z odpověď
    Afoun
     
  9. Ahoj Afoun
    v Řemeslnické čtvrti máš k dispozici 3 základní řemesla - Květinář, Marmeládník a Pekař. Na tobě je, které řemeslo si vybereš.
    Pak stačí kliknout na parcelu tebou vybraného řemesla a hra tě přesměruje do Družstva, kde budeš muset splnit úkoly, abys dosáhla první stupeň.
    Při přechodu na vyšší stupeň budeš vždy muset splnit novou misi (úkoly).
    Podrobný popis - (klikni)-> Aktivace řemesel
    Příklad popisu u (klikni)-> Květinářství
    Přeji hodně štěstí
     
  10. Afoun

    Afoun Zelenáč fóra

    Děkuji. Ono mě to předtím nikam neodkazovalo, až po restartu hry. Díky
     
  11. marcvoko

    marcvoko Zelenáč fóra

    Chtěla bych se zeptat, jestli je pro ty, co neměli možnost získat nějaké speciální stromy, nějaká možnost tak učinit.
    Jedná se o Kouzelný strom, Florenový strom, Zuzin obrovský strom, Super-obrovský strom.
    Taktéž dekorace Chrám zlatých banánů nebo Lovec ztraceného banánu.
    Moc děkuji za reakci :)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marcvoko

    Kouzelný strom je možnost získat v RAMA obchodě, jiná možnost momentálně není.

    [​IMG]

    Florenový a všechny obrovské stromy se momentálně nijak získat nedají a RT už zřejmě nikdy neumožní jejich získání, kyby se přece jen tato možnost naskytla najdeš informace v oficiálním oznámení.

    Hezkou hru pezt
     
  13. Didusko1997

    Didusko1997 Zelenáč fóra

    ahoj rad by som vedel od ktorého levelu možem používat konfortne pole stale mi napise že moj level je na to malý dakujem za odpoved
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.