Určeno k archivaci Dotazy nováčků 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Krmivo pro bizony mám,ale nemám stáj.Kde bych jí našel
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Johnny

    Krmivo se již objevilo a také se objevila ikona na trhu, nicméně v chybách je napsáno že je to připraveno pro budoucí akci.

    Hezkou hru pezt
     
  3. megi1967

    megi1967 Rádoby autor

    Hezký den přeju pro Pajda361 V akci podivuhodný výběh je chyba v novém úkolu je tam napsáno od pátku 25.11
     
  4. Ahoj megi1967
    děkujeme za upozornění, předáno :)
    Vzkaz by ale bylo chytřejší dát do diskuse k akci.
    Přeji fajn hru
     
  5. megi1967

    megi1967 Rádoby autor

    *JÁ* vím, že to sem nepatří, ale do diskuze mě to nechce pustit,protože je uzamčena, tak se omlouvám.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/17
  6. megi1967
    vlákno s diskusí je již odemčeno ;)
     
    megi1967 tohle ocenil(a).
  7. ANAWI1950

    ANAWI1950 Perspektivní autor

    prosím,kde se dají pořídit psací brka/kromě tržiště/ ?
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. lorazako

    lorazako Zelenáč fóra

    Dobrý den. Mám sice příbytek pro krtka, ale když potřebuji krtky na splnění úkolů, tak se mi ukazuje že nemám krtka ani jednoho. Jak je to možné?
     
  10. Ahoj lorazako
    pokud máš na ploše příbytky pro krtky, řádně je krmíš a sklízíš a přesto ve Stodole žádná zvířata (krtky) nemáš, zkontroluj prosím zda také nemáš na ploše (klikni)-> Továrnu na plachty tato výrobna potřebuje pro své fungování +2 ks krtka.
    Jestliže na ploše nemáš tuto výrobnu (a tím pádem nespotřebováváš nachované krtky) budeš se muset obrátit na herní podporu, aby prověřili, co se na tvém účtu děje.
    (klikni)-> "Jak kontaktovat herní podporu"
    Přeji hodně štěstí
     
  11. ajaroman

    ajaroman Zelenáč fóra

    Zdravim otevrela sem si v chramu koaly ale nemohu pro ne vyrabet krmivo jelikoz nemam eukaliptovy list v chramu se otevrit neda prosim o radu a pomoc moc dekuji
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ajaroman

    List eukalyptu je plodem stromu Blahovičník citroníkový, je třeba si ten strom také aktivovat ve starověkém opičím chrámu za zlaté banány, poté si strom koupíš ve farmářském obchodě, plody momentálně na trhu budou nedostatkové zboží, je třeba si je napěstovat.

    Hezkou hru pezt
     
  13. ajaroman

    ajaroman Zelenáč fóra

    Moc dekuji :-
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. hanuschka1969

    hanuschka1969 Pisálek fóra

    Jak pošlu někomu víc dárků, byť bych za to zaplatila. Děkuji za info
     
  16. Ahoj hanuschka1969
    pokud se ti jedná o poslání akčních vypadávátek nad limit (zjistíš přes lištu sousedů, minimální počet 5ks) - který máš, je třeba tento limit vyčerpat zasláním dárku sousedům a po té již další zaslaná vypadávátka pro jednoho a toho samého hráče posíláš za floreny. Pokud jde o jiný typ dárků - například řemeslnické přísady - vybereš si balíček přísad, který chceš poslat za floreny.
    Popis ve FAQ - (klikni)-> Zasílání dárků
    Přeji fajn hru
     
  17. hanuschka1969

    hanuschka1969 Pisálek fóra

    už vím jak, díky :)
     
  18. slunecnice28

    slunecnice28 Zelenáč fóra

    Ahojky mam dotazek nejde mi zvetsit farmerama pres celou obrazovku pc nevite nekdo proc ?Nebo co s tim aby to slo ?Diky
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj slunecnice28

    Hra je dána rozměrem rámu hry, nikde v nastavení hry tedy nastavit velikost nejde, pokud máš display s velkým rozlišením, lze jednoduše a nejlépe zvětšit přímo v prohlížeči ale na úkor grafiky
    Zde návod pro dva nejpoužívanější prohlížeče Google chrome a Firefox
    [​IMG] [​IMG]

    Pokud používáš jiný prohlížeč, můžeš napsat, ale bude to ve všech prohlížečích obdobné

    Hezkou hru pezt
     
    Bella74 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.