Určeno k archivaci Dotazy nováčků 3/2017

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem lase2, 24/1/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lase2

    lase2 Magnát fóra

    proč se v úkolu BIO produkty v prvním kroce zobrazuje plodina která na farmě ani není ?? (podle překladače se asi jedná o řeřichu). Založila jsem schválně novou farmičku, a je tam taky. Zároveň se objevila i na mé farmě, úkol mám již dávno mezi splněnými, a přesto se tam zpětně ukázala. Pro představu připojuji screen, nováčci tento úkol prostě nemohou splnit (těm co ho již splnili zůstává mezi splněnými, ale nováček se prostě nedostane do druhého kroku).


    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/1/17
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lase2,
    děkuji za upozornění - předám dál k prověření.
    Hezkou hru
     
    lase2 tohle ocenil(a).
  3. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Zdravím, nemohu dodávat do úkolů v družstvu ani po restartu. Všechna tlačítka jsou šedivá - dodat, dodat vše i dokončit hned. Jestli jsem zvolila špatnou sekci, tak se omlouvám
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babidaniel25b,
    zkus kouknout do nastavení. Dneska do hry zavedli novinku částečného dodávání do úkolů. Zkontroluj si nastavení, restartuj hru a zkus kouknout do družstva, zda to pomohlo.[​IMG]
    Hezkou hru
     
  5. babiadaniel25b

    babiadaniel25b Aktivní autor

    Jj, je to v pořádku. Dík za radu. Jenom nevím, proč jsem tu změnu nikde v ofiko nezaznamenala. Ještě jednou dík a ať se daří.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj babiadaniel25b

    Novinka byla zavedena dnes, a info k této upravě bude zapsáno ve vlákně Aktualizace hry a opravy chyb
    Je třeba nejprve chyby ověřit jestli jsou opraveny a novinky mají funkce jaké mají mít, prosím tedy o trpělivost.

    Hezkou hru pezt
     
  7. michalecek1111

    michalecek1111 Zelenáč fóra

    prosim jak zjistim svuj trh? dekuju
     
  8. Ahoj michalecek1111
    použij prosím tento (klikni)-> odkaz - na něm najdeš editační pole do kterého zadáš ID své farmy. To nalezneš ve spodním "dřevěném" rámu farmy. Po zadání ID se ti objeví dvě velká písmena (AB;BD; AI; a pod) ta označují tvůj trh.
    Přeji fajn hru
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  9. bill

    bill Pilný autor

    ahojte chcem sa opytat co mam robit z narodeninovym zavesom ked sa neda nikde vlozit dakujem peknu hru
     
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bill,
    pokud sis v Novinkách nevyzvedl balíček, který obsahoval i dekoraci Narozeninová párty, tak jsou ti získané závěsy bohužel k ničemu. Jediné bude zkusit sehnat nevyzvednutou dekoraci při akci OaD (pokud to půjde).
    Hezkou hru
     
  11. bill

    bill Pilný autor

    ahoj sopti vyzdvihol som som ju tak teraz uz viem na co je diky moc peknu hru prajem
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bill, nemáš zač - hlavně že ses dopátral ;)
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Umístila jsem na plochu husí chlívek a chtěla umístit oranžový. Bohužel nejde umístit ani kombajnem ani ručně. Žlutý jsem umístila bez problémů. Nepomáhá nic. Může to někdo prověřit? Děkuji
     
  14. Ahoj polacka
    jde o oranžový upgrade, který jsi získala z akce a tento chlívek už v sobě obsahuje i základní, takže jej prosím polož přímo na volnou plochu. Ostatní oranžové husí upgrady půjdou už normálně položit na základní chlívek.
    Přeji fajn hru
     
  15. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Jsem to ale osel. Děkuji za radu.
     
  16. Ahoj polacka
    není zač. :)
     
  17. evik4861

    evik4861 Pisálek fóra

    • Nepiš 2 příspěvky bezprostředně za sebou, ale použij tlačítko upravit. sopti
    Ahoj,prosím poradit....i když je již po vánocích,;)já jsem získala vánoční létající sáňky.....oni mršky nelítají...co s nima?:p

    Jsem šikulka........již létají....:p
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evik4861,
    pokud myslíš tuto dekoraci (klikni) Vánoční létající sáňky, je potřeba mít zapnuté v nastavení animace, aby se ti po farmě proletěly.[​IMG] [​IMG]
    Hezkou hru

    EDIT: pokud chceš něco dopsat, použij prosím tlačítko upravit.
     
  19. koník200

    koník200 Pisálek fóra

    Ahoj, mám dotaz k OaD. Po ukončení akce se nabídnuté věci na výměnu (z neuskutečněných výměn) vrací do inventáře a použité licence také? a za jak dlouho ?
    Díky
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj koník200

    Všechny nevyměněné předměty, se ti vrátí do inventáře do 24 hodin po skončení akce a licence také.

    Hezkou hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.