Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem buresbar, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj zuzikk15
    odpověď na tvůj problém s neonovými chlívky ti zodpověděla kolegyně ve vlákně (klikni) "zasílání dárků"
    Hodně štěstí
     
  2. jaja131170

    jaja131170 Zelenáč fóra

    Kde seženu Clausena plod a dřínový květ?
     
  3. Ahoj jaja131170
    clausena - plod a dřínový květ jsou novinky a tyto plody stromů se objeví na trhu až je hráči nabídnou k prodeji. Někdy to trvá několik dnů, třeba i týdnů.
    Přeji hezkou hru
     
  4. adov

    adov Zelenáč fóra

    ahoj chcela by som sa opytat, aktivovala som si na strome žijúcu legendu za 300 hviezdiciek ,,,restartovala som hru a nic sa nestalo ,,co mam vlastne robit
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj adov

    Pokud plníš úkoly v družstvu Výstava a Chovatelská soutěž získáváš jako odměnu také poháry, které do runy Živoucí legenda vkládáš pomocí tlačítka Obchoduj s trofejemi.
    Poháry, které jsi získala z těchto úkolů musíš mít v inventáři aby ti šli vložit do runy, pokud je tedy máš někde na ploše musíš je nejprve zbourat a potom je vkládat do runy.

    Hezkou hru přeji
     
  6. zloun

    zloun Zelenáč fóra

    Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli má hra nějaký chat ? děkuji za odpověď :)
     
  7. Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 3/2016
     
  8. gosi62

    gosi62 Pisálek fóra

    • Off topic toto vlákno je určeno pro dotazy. K diskusi využij vlákna k tomu určená. Děkuji *JÁ*
    Simonka8 hledá
     
  9. fijona

    fijona Zelenáč fóra

    • SPAM - citace bez vlastního dotazu je považováno za spam. *JÁ*
     
  10. Ahoj fijona
    tebou citovaný dotaz byl zodpovězen 21.1.2016 v tomto vlákně.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.