Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem buresbar, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kucinka24

    kucinka24 Zelenáč fóra

    ahoj mám prosbu již druhý den ,mám problém s krmením vždy si udělám ve mlýně zásobu a dnes ráno koukám a mám u některých zvířat 0 přitom ,jsou to základní zvířata které si hlídám /slepice kachny ovce netopýři.../, a doplňuji to prostě jako by mi někdo to krmení vzal :-( Mám to někam nahlásit ? Mrzí mě to jelikož pak nemůžu dál zvířata chovat ...díky za pomoc nebo za radu
     
  2. Ahoj kucinka24
    pokud jsi si jistá, že jsi krmivo nespotřebovala a ve stodole nemáš odpovídající počty krmiva, prosím zkus nejdříve hru spustit v jiném prohlížeči. Zkus prosím i "vše pro bezproblémový chod hry" Nedojde-li ke správnému zobrazení počtu krmiv, kontaktuj herní podporu. Do formuláře podrobně popiš svůj problém. Odpověď dostaneš na e-email, který sis ke svému hernímu účtu zaregistrovala.
    Přeji hodně štěstí
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám dotaz z ničeho nic mně začala vyskakovat tahleta cedule:[​IMG]
    Cedule vyskakuje když nejsem přihlášenej na fóru.Dříve to nikdy nedělalo! Podotýkám ,že jen normálně bloumám fórem a nesnažím se samozřejmě odpovídat,vím že to nejde!
    Předem díky za odpověď .

    Tak cedule vyskakuje i při přihlášení na fórum,většinou když zmáčknu nové příspěvky!
     
    Janké861 a elbedna tohle ocenili.
  4. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Mě cedule vyskakuje i když se přihlásím na forum ze hry.
     
    Janké861 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Tak po mě to chce dokonce heslo na PC.Bojím,bojím tedao_O
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11, elbedna a modro.ocko22

    Problém způsoboval chybějící obrázek nálepky
    [​IMG]

    Už by to mělo být vše v pořádku, zkus znovu načíst fórum

    Hezkou hru přeji
     
    spuntka a Janké861 tohle ocenili.
  7. bill

    bill Pilný autor

    ahojte mam taku otazku pozeral som si dcerinu farmu a ona ma v pirátskej zatoke uplne nieco ine na kupovanie ako ja ja si myslim ze to je jedna farmerama malo by to byt asi rovnake či
     
  8. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj bill
    nabídka v Pirátské zátoce se generuje náhodně pro danou a není tedy možné, aby byla u všech stejná.
    Přeji příjemnou hru
     
  9. kucinka24

    kucinka24 Zelenáč fóra

    děkuji zkusím to tedy jak říkáš....
     
  10. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    • Off Topic
    má někdo naprodej dřínový květ sem trh AT
     
  11. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj hullk1,
    Tato sekce slouží k pokládání dotazů. Pokud chceš něco na trhu či si někde popovídat využívej k tomu nějakou debatní sekci.

    Přeji hezké hraní
     
  12. bobena1

    bobena1 Zelenáč fóra

    Ahoj,měla bych dotaz,jsem ve 44 levelu a zajímalo by mě zda jde nějakým způsobem rozšířit hlavní farma aby byla větší? díky
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj bobena1

    Předpokládám, že když jsi ve 44 levlu již máš vyčištěnou Divokou louku a otevíráš si pomocí run na stromě moudrosti Lesní mýtinu
    Pak je také k dispozici Park, kde můžeš dávat získané dekorace. Myslím tedy, že je to dostatek ploch.

    Hezkou hru přeji
     
  14. hullk1

    hullk1 Stálice fóra

    • Off topic - toto vlákno slouží pro pokládání dotazů, není určeno pro diskusi. Děkuji *JÁ*
    Já nekupuji žádné za svoje peníze floreny ani sh hraju férově protože za peníze čsk se nevyplatí protože není fér kupovat já misllel že to je hra bez měny.
     
  15. silák0303

    silák0303 Zelenáč fóra

    Ahojky chtěla jsem se zeptat jak a nebo jak slouží či k čemu na liště bonusové hvězdičky klikám pak se to aktivuje ale dál nic nevím co bylo udělálo děkuji předem za podrobný výklad
     
  16. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj silák0303
    přiznám se, že z tvého dotazu úplně nechápu, jaké hvězdičky máš na mysli :)
    Pokud myslíš hvězdičky a jejich počet v horní liště, pak jde o hvězdičky ze Stromu moudrosti. Za ně si aktivuješ různé runy na Stromu moudrosti, které ti pomohou při farmaření - buď ti dají nějaký dárek rovnou nebo například zvýší účinnost hnojiva, zvětší kapacitu nádrže na vodu atd. Runy je třeba aktivovat postupně - tady najdeš seznam run, kolik za ně dáš hvězdiček a co za ně získáš.
    Druhou možností, která mě napadla, jsou hvězdičky pod tvým erbem v levé liště. To jsou tzv. sloty, kam můžeš umístit řemeslné produkty, které ti také pomohou ve farmaření (větší výnos, větší BZ, zrychlení různých činností). Doporučuji prostudovat si FAQ o řemesle.
    Pokud jsi měl na mysli něco jiného, prosím popiš to podrobněji, ať můžu správně odpovědět.
    Díky a příjemnou hru
     
    spuntka a babioli tohle ocenili.
  17. silák0303

    silák0303 Zelenáč fóra

    tak tam jsem se nic nedověděla o řemesle ale na levé liště bonusové : diamant adt. jsou tam moje výrobky ,taky vidím procenta nevím jak to mám napsat
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj silák0303

    Ty hvězdičky v levé liště jsou sloty - Diamantový, 2 Zlaté a 4 Stříbrné, do nich je možné vkládat různé řemeslné produkty. Řemeslné produkty jsou rozděleny právě do těch třech kategorií a tudíž jdou umístit jen do příslušných slotů.
    Např. diamantový slot tam můžeš umístit Mrkvovo jablečnou směs, která přidává +2 plodiny z jednoho pole při sklizni, do zlatého slotu třeba Velikonoční marmeládu, ta přidává 30% BZ a TBZ navíc při sklizni všeho (co dává body) atd.
    U každého produktu, který máš, můžeš zjistit ve stodole v zásobárně popřípadě přímo v řemesle co jednotlivý řemeslný produkt dává a jaký slot využívá když na tom produktu podržíš ukazatel myši
    [​IMG]
    Dále to také zjistíš na tržnici kde najdeš všechny produkty samozřejmě v závislosti na tvém levlu. 40 levl Marmeládník, Pekař a Květinář a 70 levl Spa manažer a Alchymista.

    Hezkou hru přeji
     
  19. zuzikk15

    zuzikk15 Pisálek fóra

    Omlouvám se že jsem psala do špatné sekce. Nešlo mi darovat Neonový chlívky Kachník, kravín a ovčín :/ U sebe je mám ale při darování se mi neobjevili :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.