Určeno k archivaci - Dotazy nováčků 3/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem buresbar, 4/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pig_boy

    Pig_boy Rádoby autor

    • Off topic - toto vláskno není určeno k diskusi
    Ahojky *JÁ* ako to jde :) docela mi chybí chat ale schaním příbitky sviště, nenašel by se u někoho :) Jinak dnešní akce byla docela dobra jen mrzi že nebyl stonek :( M
     
  2. Ahoj Pig_boy
    těší mne, že se ti akce líbí, nicméně toto není vlákno pro diskusi. Pokud ti chybí některé chlívky, využij prosím při akci Obchoduj a daruj vlákno Zasílání a výměna dárků
    Hodně štěstí
     
  3. supersisa

    supersisa Pisálek fóra

    prosim o radu, keĎže som to nikde nenašla,chcem poslať darček človeku ktorého nemám potvrdeného za priateľa. Kedže mám plný počet ani o priateľstvo nemôžem požiadať ani ho neviem dostať k darčeku. Čo s tým robiť?
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj supersisa

    Hráči, kterému chceš poslat dárek a nemáš ho v sousedech si stačí přidat mezi přátele a to tak, že mu pošleš zprávu a poté v položce odchozí pošta klikneš u této zprávy na háček a dole dáš přidat mezi přátele. Poté mu můžeš posílat dárky tak že klikneš na vybraný dárek a vyhledáš v seznamu přátel.

    Hezkou hru přeji
     
  5. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahoj,chci se zeptat jak mám nasadit ohřívač vajec na opičího krále co jsem dnes koupil.Ohřívač vajec mám ve stodole z nějaké akce.Díky za odpověd.
     
  6. Ahoj law222
    klikni na vejce "Dojo opičího krále" a objeví se ikonka s červenou čepičkou. Stačí na ní kliknout a ohřívač začne fungovat.
    Hodně štěstí
     
  7. Michaelapolacka

    Michaelapolacka Pisálek fóra

    Mám aktivované pomocníky cca na 500 hodin a nejde mi sklízet stonek, na stonku je kombajn neaktivní. Umíte poradit, proč to tak je? Děkuji
     
  8. Ahoj Michaelapolacka
    jestliže máš všechny pomocníky a přesto se v nebi jeví jako neaktivní, prosím restartuj hru. Občas se to u pomocníků v nebi stává, restart většinou pomůže.
    Pokud by potíže přetrvávaly, budeš se muset obrátit o pomoc na herní podporu. Do formuláře popiš svůj problém a odpověď dostaneš na e-mail, který sis k farmě registrovala.
    Hodně štěstí
     
  9. Tom_Cooper

    Tom_Cooper Zelenáč fóra

    Zdravim opet... jeste bych rad vedel jestli pujde strom na kterej dam vylepseni xl pak vylepsit na xxl nebo si budu muset ten strom koupit znovu a soupnout na nej to jen to xxl? Vim zni to mozna blbe a mohl bych si to rovnou zkusit ale ja momentalne v inventari zadnej xxl upgrade nemam a rad bych to vedel. Predem diky za odpoved :)
     
    Naposledy upraveno: 15/2/16
  10. Ahoj Tom_Cooper
    na stromek můžeš postupně dát xl a po té xxl, stačí ti jeden základní stromek.
    Hezký den.
     
    Tom_Cooper tohle ocenil(a).
  11. -marinek-

    -marinek- Zelenáč fóra

    Ahoj já jsem se chtěla zeptat jak se dá přidat kamarád. A pak nemůžu nikde najít chat. Předem děkuji za odpověď. :)
     
  12. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj -marinek-,
    Chat byl nedávno zrušen a již ho najít nemůžeš. Více o tom ZDE. Kamaráda si přidáš tak, že mu napíšeš poštou zprávu a poté zprávu vybereš a klikneš na tlačítko přidat mezi přátele.

    Přeji hezké hraní
     
  13. ja.demos

    ja.demos Pisálek fóra

    Ahoj, chci se zeptat jak odstranit reklamu při přihlašování na Farmu. Vždy když se přihlásím mi tam nejdříve skočí reklama.Děkuji za odpověď.
     
  14. Ahoj ja.demos
    reklamy, které běží před přihlášením se přestanou objevovat po prvním nákupu položek do hry (například nákup Florenů; dekorace; řemeslnických přísad a pod) za Kč. Asi nejvýhodnější je, zakoupit mininum Fl při akci Mega BZ.
    Většina reklam se ale dá po 5 vteřinách promítání kliknutím ukončit.
    Hodně štěstí
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Když pošlu kuřeti zprávu, tak se mi nepohne Ukazatel náklonnosti - Bonusová lišta se srdíčkem a přitom kuře zprávu dostane. PC vyčištěn, restartován a stále beze změny u všech kuřat
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  16. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj evoku57
    předpokládám, že neposíláš více zpráv denně, body náklonnosti se přičtou jen za tu první.
    Je možné, že se v systému objevuje duplikát tvého herního jména, kontaktuj prosím herní podporu s přesným popisem problému.
    Díky a příjemnou hru
     
  17. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Zdravím. Moje kuřátko dnes 2x postoupilo, ale mně se ani jednou nepřičetly soc. body za jeho postupy.

    [​IMG] [​IMG]
    Prohlížeč, Flash i notebook vyčištěn.
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  18. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj Janké861,
    Pokud se ti zdá že je něco v nepořádku a že se ti body nepřečetli, tak prosím napiš na herní podporu a co nejpřesněji jim svůj problém popiš. Odpověď poté dostaneš na svůj email přes který ses registrovala. Jak kontaktovat herní podporu.

    Přeji hezké hraní
     
  19. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Ahoj chosre. Děkuji a přeji pěkný večer.
     
  20. be-la

    be-la Pisálek fóra

    • Off topic - toto vlákno není určeno k diskusi. Děkuji *JÁ*
    ahoj... me se to stalo ted taky... ze by nahoda? ;)
    edit: porad se ten jejich postup jakoze opakuje bez pripsani bodu... uz potreti postupuji do stejneho lvlu...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.