Určeno k archivaci Dotazy nováčků 1/2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem BOHEMKA, 2/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BOHEMKA

    BOHEMKA Pisálek fóra

    Jsem Pavel je mi 31 let jsem z Českolipska dělam práci s pc mezi moje zajmy sběratelství a pc fotbal rock hudba je můj druhý koniček moje práce skladaní texty na pisničky
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Určeno k archivaci
     
  3. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    • Prosím dodržuj rozdělení fóra a přispívej do správných vláken.
    Dobrý deň, mám taký problém farmeramu hrám už zhruba 4 roky a pred nedávnom som si aktivoval domček kde ide mandragóra. Po 4 rokoch mi povyskakovalo len 450 mandragór. Iným za tie roky hry povyskakovalo zhruba 7000 mandrágór. kde je chyba?
     
  4. Mortis21

    Mortis21 Guest

    Ahoj stefan.h, řemeslné přísady vyskakují náhodně podle toho, které z řemesel máš aktivované, pokud nemáš aktivované žádné řemeslo, vyskakují ti všechny řemeslné přísady. Dále také záleží na mnoha faktorech, a to, aktivní runa živoucí legenda, poháry z výstavy a chovatelské soutěže, dekorace John Citron, řádky v nebi a řemeslné produkty upravující procentuální pravděpodobnost vyskočení, a tak dále.
     
  5. mariamerlin

    mariamerlin Zelenáč fóra

    Dobrý deň. Ja mám podobný problém s mandragorou. Som v 93 a hrám to už pár rokov. Mám všetky remeslá aktivované. Už len na kolese šťastia som vytočila nespočetne veľa mandragor. Vyskakovali mi na poliach a teraz ich mám tiež len do 500 kusov. Mám už ukončené veľa úloh. Mám veľmi veľa dekorácií, že ich nemám kde dávať a pohár výstavy mám tiež ukončený. Z chovateľskej súťaže som už pred koncom. Mám už 29 radov v zázračnom výhonku, tak nechápem kde sa stala chyba. Vopred ďakujem za vyriešenie problému a odpovede naň.
     
  6. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj mariamerlin,

    Jak již psal můj kolega, tak přísady vyskakují opravdu náhodně. Pokud tedy máš aktivované všechna řemesla, měli by ti přísady padat přibližně stejně pro všechny řemesla. To co máš vše hotové nemá význam na to kolik jich budeš mít. Jsi si jistá, že nevyrábíš v alchymistovi žádný výrobek? Bohužel my to tady nemůžeme nijak prověřit. Pokud mandragoru nijak nepoužíváš, tak napiš na herní podporu. Jak kontaktovat podporu.

    Přeji hezké hraní
     
  7. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    • Off Topic - Zde není diskuze
    Ahoj mariamerlin -ja mám mandrgóry na mraky, ak by sa dala poslať, určite ju máš. Podľa mňa - a asi nie len podľa mňa, je to absolútne nevyužiteľné remeslo. Príliš veľa plochy zaberie a efekt je minimálny.
     
  8. chosre

    chosre Velmistr fóra

    Ahoj LubicaKrakova,

    Prosím zde není diskuze děkuji.

    Přeji hezké hraní
     
  9. orifflem

    orifflem Zelenáč fóra

    vytocila jsem si jablonXXL na kole stesti a nemozu ji vlozit na pozemek diky za radu.
     
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj orifflem

    Musíš ji položit na základní strom, pokud nemáš musíš si ji koupit.

    Hezkou hru přeji
     
  11. Bajka95

    Bajka95 Zelenáč fóra

    Dobrý den, chtěla bych se zeptat čím to je, že mi nefungují zprávy. Odeslat mi jdou, ale žádné mi nikdy nepřijdou a vím, že mi ti lidi psali. Děkuji za odpověď
     
  12. Ahoj Bajka95,
    ověř si u svých přátel či sousedů, zda píší správně tvůj nick, který užíváš pro svou farmu, pokud by potíže přetrvaly, obrať se prosím na herní podporu Jak kontaktovat herni podporu
    přeji hezký den
     
  13. kevinecek2

    kevinecek2 Zelenáč fóra

    Dobrý den,
    Farmeramu hraji nově, ale chtěla bych se zeptat zdali je možné po získání kombajnu deaktivovat tuto výhodu a využít ji až když ji skutečně potřebuji. Protože čas od času hraji večer a když dostanu kombajn a on se ihned aktivuje vyprchá přes noc a je pro mě tedy zbytečný. Je tedy možná deaktivace?
    Děkuji
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahoj kevinecek2 ,
    deaktivovat kombajn, pozastavit čas , nejde.
    Jediné co mohu doporučit je ,že úkoly , kde můžeme kombajn získat , si odložíme na dobu , kdy můžeme kombajn plně
    využít.
     
  15. Klarusenka

    Klarusenka Zelenáč fóra

    Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli je ve hře možnost dalších luk k pěstování plodin a zvířat . Nebo jestli je jen lesní mýtina, divoká louka a hlavní louka . Jelikož bahamara se počítat nedá . Děkuji za odpověd .
     
  16. Ahoj Klarusenka
    ve hře jsou plochy: hlavní louka (dostupná od začátku) lesní mýtina (dostupná od 14. levelu, postupné odkrývání za hvězdičky na Stromu moudrosti) divoká louka - (dostupná od 17. levelu, postupné odkrývání za pomocí nových sousedů) Tyto tři plochy slouží k pěstování plodin, výsadbě stromů, chovu zvířat a pěstování akční plodin. Strašidelný hřbitov (poskytuje prostor pro pěstovaní děsivých rostlin a stromů a je dostupný při Děsivé noci a během Halloweenské akce všem hráčům Farmeramy od 2. levelu).
    Plochou, kde se nedá pěstovat, je Park, který slouží pro umístění dekorací.
    A pak samozřejmě Bahamarama ostrov, Ostrov pokladů a Deštný prales. To jsou veškeré plochy, které ve hře Farmerama jsou k dispozici.
    Hezký den
     
  17. Klarusenka

    Klarusenka Zelenáč fóra

    To je velká škoda . Neuvažujete o zřízení víc luk ?
     
  18. Ahoj Klarusenka
    o vzhledu a chodu hry rozhoduje RT (Realizační tým), pokud by někdy v budoucnu mělo dojít ke změnám, dozví se to hráči v "oficiálním oznámení" zde na fóru.
    Hezký den
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.