Určeno k archivaci - debatní koutek rok 2016

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem timonek., 30/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zuzana1955

    zuzana1955 Zelenáč fóra

    zdravím jsem důchodce a pomalé myšlení budu ráda za pomoc dík
     
  2. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj zuzana1955,
    nevím jakou pomoc máš přesně na mysli - pokud potřebuješ rady ohledně hry jsou tu k tomu příslušná vlákna: dotazy. Popřípadě FAQ - návod ke hře, kde je to přehledně zpracováno.
    Jestliže si chceš jen tak nezávazně poklábosit i k tomu máme vlákna - Důchodci závisláci a Debata o všem možném a přímo k debatám k akcím jsou vždy po dobu akce založená vlákna také.

    Přeji pěkné farmaření
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Tak všechny ceny o které byl zájem jsou již odeslány. Pokud by měl někdo pochybnosti, tak jsem si radši vše vyscreenoval a pokud by bylo potřeba, tak to můžu dát sem. Tímto Letní tombola končí.
     
    kiki2305 tohle ocenil(a).
  4. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Hm zajímavé škoda že i v Brně já ráda vínko prostě Znojmačka se nezapře:DJanča
     
  5. oggi

    oggi Zelenáč fóra

    Ahojte,

    hraju od jara 2011.. Mám level f72/b45. Dlouho jsem teď nehrál, naposledy někdy na skok v roce 2014, jinak moc ne. Moje otázka, pro ty, co zde umí chodit teď v moderní době farmy, zní: Jak se mohu nejlépe dostat zase zpět do kolejí, které jsem měl zaběhnuté, respektive jaká je nejlepší strategie pro dobrý a hlavně rychlý vývoj farmy.. Co pěstovat, co chovat, co pořizovat, co vylepšovat a zkrátka nějaké rady od lidiček, co třeba mají farmu kratší dobu než já, ale ví, jak v tom chodit teď.. Mám marmošku, pekárnu a kytky na dvojce... Díky moc za odpovědi :)
    oggi
     
  6. Bubu021991

    Bubu021991 Zelenáč fóra

    Je to dobrá hra,ale pár lidí to přehání.8)
    A myslím že to jepravda.Moc lidí to přehání s drogami atd.,ale někteří lidé jsou závislí na hrách např:farmeramě.>:(>:(:mad::sleepy::p
     
    Naposledy upraveno: 19/11/16
  7. vavovi

    vavovi Stará škola

    Ahoj
    Potřebovala bych poradit. Již nějakou dobu mi mrzne počítač a vyskakuje tabulka Schockwave flash plugin nereaguje. Nyní PC kompletně přeinstalován Win 7, GCH, a stále se to děje v podstatě na prohlížeči nezáleží zkusila jsem jich několik. Předem moc děkuji za reakce
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ahoj, já jsem tedy úplný neználek, ale měla jsem stejný problém. Mně pomohla kompletní přeinstalace flash player a nepovedlo se to hned napoprvé, musela jsem to opakovat.
    Mám ale Win10, nevím, jak moc je to podstatné, raději to píšu.
     
    vavovi tohle ocenil(a).
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vavovi

    Předpokládám, že pokud máš nově nainstalovaný systém tak máš i všechny programy nové a tak i aktuální, není nutné tedy znovu něco přeinstalovávat. Je možné že už tvoje PC nezvládá tento nápor v podobě FP. Nejprve bych v nastavení hry zkusil snížit rozlišení a vypnout animace.
    Také zkontrolovat aktuálnost veškerého nainstalovaného software a také můžeš nepotřebné doplňky v prohlížečích vypnout.
    Pak můžeš zkusit v nastavení FP vypnout hardwarovou akceleraci - přímo v otevřené hře klikneš pravým tlačítkem myši vyskočí tabulka najdeš nastavení a potom najít hardwarovou akceleraci a vypnout, tedy odháčkovat, zavřít a restartovat prohlížeč
    [​IMG] [​IMG]

    Také můžeš pro hru vyzkoušet jiný prohlížeč méně náročný na systém, My Internet Browser (v češtině), Comet Bird, oba najdeš pomocí strejdy gůgla. EDIT : teď momentálně ne protože má výpadek:D
    Příště se neboj zeptat ve vlákně tomu určeném Technické a platební dotazy
    Snad něco pomůže.

    Hezkou hru pezt
     
    Naposledy upraveno: 22/11/16
    vavovi a anickamalirka tohle ocenili.
  10. vavovi

    vavovi Stará škola

    Moc děkuji za rady. Přenastavím a vyzkouším. Děkuji


    Přenastavila jsem, použila jsem tebou doporučený prohlížeč a nestačím se divit. To je fofr. Takže děkuji, děkuji a ještě jednou děkuji
     
    Naposledy upraveno: 23/11/16
    pezt a danda-vnovis tohle ocenili.
  11. levandule13

    levandule13 Zelenáč fóra

    • Prosím respektuj rozdělení fóra. Sousedy hledej ve vlákně, které je pro to určené. Děkuji. *JÁ*
    Ahoj hledám sousedy k pomocné práci na uklizení louky. Neměl by jste někdo zájem se stát mým sousedem a pomoct mi uklidit louku potřebuji 12 sousedu. Děkuji :)
     
  12. levandule13
    sousedy prosím hledej ve vlákně (klikni)-> "Hledání sousedů pro farmu" tam si buď napiš inzerát, nebo si vyber hráče, kteří v tomto vlákně také hledají sousedy.
    Přeji hodně štěstí
     
  13. varekove11

    varekove11 Zelenáč fóra

    tak to jsem sraz objevila pozdě, tak doufám, že příští rok ho nezmeškám.
     
  14. milteska

    milteska Expert fóra

    tak to mi taky uteklo Už jsem si dělala v kalendáři kolečko a vidím,že už to proběhlo:oops: Z Kroměříže to mám,co by kamenem dohodil
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Proti vínu žádný dišputát ;)
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. DanielLišáček
    příspěvek jsem moderovala, protože je zřejmé, že správou cizího herního účtu jsi porušil VOP
     
  18. DanielLišáček

    DanielLišáček Pisálek fóra

    Příspěvek jsem opravil . Děkuji za upozornění.
     
  19. DanielLišáček
    děkuji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.