Určeno k archivaci 9/2017 Všeob. dotazy

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem ašada01, 31/8/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    také se mi tam ten řádek objevil, ale chybí mi Mystický kerberos
    bylo ho už možno získat nebo teprve bude? nějak si nevybavuji, zda už byl
     
    Naposledy upraveno: 28/9/17
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj karbar a mariejosefa

    Sice nevím jak bys jej chtěl aktivovat, ale můžeš to zkusit;)
    Dostal se do hry zřejmě s aktualizací a poslední mystické zvíře ještě nebylo do hry zavedeno, a kdy bude, v tuto chvíli nevíme.

    Fajn hru pezt
     
    karbar tohle ocenil(a).
  3. ajfelovka

    ajfelovka Pisálek fóra

    ahojky chtěla bych se zeptat co mám dělat chtěla sem aktivovat papriky na Baha v opičím chramě nemůžu je najit takže nemůžu k
    dokončit družstvu úkol byla bych rada kdyby ste mi poradily co mám dělat kde bych sehnala papriky předem děkují
     
  4. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    pezt

    děkuji za info
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ajfelovka

    Papriku lze aktivovat v 6 chrámové místnosti ve Starověkém opičím chrámu.

    [​IMG]

    Je důležité mít aktivovanou místnost a dále také Aloe vera a Jam čínský aby šla aktivovat Paprika

    Fajn hru pezt

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    mariejosefa

    Není zač ;)

    Řádek již zůstane ve hře, budeme čekat na poslední mystické zvíře
     
    karbar a babička-květa tohle ocenili.
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No premium mi strhli o den dříve, než je určené! ... ale to už nechci řešit a hlavně to budu více sledovat. Pokud by se to opakovalo, se určitě ozvu a premium zruším. Možná jde o hloupost, ale z 15-ti sousedů by mělo dárky jen 7 a já bych na tom byla stejně, nemluvím o jiných výhodách. Tak bych se na platby vykašlala ... RT i tak farmu co nevidět zavře 8) ... si myslím ... s takovým chaosem to každý starší hráč nevezme a přestane dotovat.
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo

    Taková prodleva, po obnovení prémia určitě není v pořádku, už jsem se s tím setkal, ale jeden den tato prodleva určitě nebyla.
    Jak jsem psal je to v řešení, určitě to také budu celé reportovat.
    Já ti nevím, kde chodíš na ty informace, že by se měla farma zavírat, ale česká a slovenská lokace určitě není hlavní motor pro chod této hry, od toho jsou jiné lokace;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  8. Boty

    Boty Magnát fóra

    Zdravím, prosím o vysvětlení. První velký zvěřinec na farmě jsem získala za hvězdičky na stromě moudrosti, postupně jsem jej rozšířila na maximum, pak jsem se rozhodla, že získám další a začala jsem v družstvu plnit úkol Zvěřinec II v domnění že po splnění značně náročného úkolu, hlavně co se počtu zvířat týká, obdržím druhý zvěřinec místo toho jsem nedostala nic jen odměny za úkoly a pak navíc jsem zjistila, že můj první zvěřinec, který už mám dlouho se jmenuje s římskou II, a v úkolech mám nové zadání pro zvěřinec 1, tak nevím jak je to možné, přece tam nebudu zase cpát zvířata za 10 milionů hodnoty a pak zjistím ,že zbytečně . Díky za případnou odpověď.
     
  9. Ahoj Boty
    bohužel, plněním úkolů v Družstvu (a platí to o všech - i pro BAHA) nezískáš budovu Skladiště, ale pouze a jen plány na jejich rozšíření. Skladiště si můžeš (pro Farmu) buď získat za hvězdičky na Stromě moudrosti, nebo koupit ve Farmářském obchodě, pro BAHA - aktivovat ve Starověkém opičím chrámu a nebo opět koupit ve Farmářském obchodě za herní měnu. Plány ti potom slouží na rozšířování.
    Podrobný popis ve FAQ - (klikni)-> Skladiště
    Přeji prima farmaření
     
    Boty tohle ocenil(a).
  10. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Mám ještě dotaz k řádku s Mystickými zvířaty? Nějak si vybavuju, že jsem některé a i víckrát vytočila na kole štěstí a tak vlastně nevím, který mi chybí. Mám Fénixe, Noční můru,Pegasa a Mystického draka a nikde nevidím Kerbera nevím jestli už je ve hře nebo ne. Díky
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  11. Ahoj Katule008
    čeká se na zavedení dekorace Mystický Kerberos
    [​IMG]
    Kromě Kerbera jsou ostatní dekorace možné získat na Kole štěstí v párty režimu případně i na Kole štěstí v běžném režimu
    Přeji prima farmaření.
     
    aljanu a karbar tohle ocenili.
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Díky, já si to myslela jen jsem si to potřebovala ujasnit, všechny ostatní mám. Tak budeme čekat.
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  13. Katule008
    není zač, rádo se stalo :)
     
    aljanu tohle ocenil(a).
  14. vendula1954

    vendula1954 Pisálek fóra

    Ahoj,mam dotaz:proč nejde kino?Díky za odpověď Vendula1954
     
  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vendula1954

    Kino jako takové funguje, pouze nejsou v naší lokaci žádné reklamní spoty nebo nějaké úkoly.

    Fajn hru pezt
     
  16. Natálka29

    Natálka29 Pisálek fóra

    • Off-topic, pezt
    a co dávají v kině ?
     
  17. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Natálka29

    Máš pocit že je tu nějaká volná zábava, či diskuse ?
    Já tedy ne, příště to zkus někde jinde.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.